Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    Činjenica je da ako Tomić sa ovom igrom i raspodelom minuta koja nas je koštala Kupa i prolaza u EC,
    ipak osvoji ABA ligu onda Futura može slobodno da se opaše dinamitom i raznese u paramparčad na sve četiri strane sveta.
    Tačnije i ako se opravimo do tada sa Davidovcem i Beronom na svojim pozicijama, Borišom iz januara i starim Fajeom, operativnim Lazićem, makar polovnim Cirbesom, Reglandom sa avansno uplaćenom platom, Perperom na poziciji korektora i integrisanim Riversom....i bez dinamita bi im u tom slučaju sledilo
    "kud koji mili moji" po belome svetu.
    Ali ne brinem ja za njih.
    Pa tako nesto bi trebalo da se desi. Msm tome se nadam, e sad koliko sam lud, vrijeme ce pokazati.

    Comment


    • Fali nam neko na ovoj temi..neko kad god se izgubi ispari, postalo je tradicionalno
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sad da uigramo Riversa sa Fićkom. Mislim da je Tomić naučio lekciju i da će sada mališa da dobija više minuta.

        Comment


        • Pali se mašina.

          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Fali nam neko na ovoj temi..neko kad god se izgubi ispari, postalo je tradicionalno

            Prijatelju moj, pitaj druga Lazu da li sam i koliko ispario, samo sto biram drustvo gde cu i koliko pisati.

            Ja sam bio vrlo konkretan kada sam pisao prosli put, da trpim licne uvrede ne zelim i to nema nikakve veze sa pobedom ili porazom.

            Ja sve sto napisem i ovako niko ne shvata ozbiljno jer svako ima svoju istinu, prelazni rok sam najavio i odjavio na vreme, kao sto sam i pisao u vezi Teodosica odlucio je onako kako je i realno bilo za ocekivati.


            Sto bi rekao drug Italijan od prekoputa, u rudnik, baciti kljuc i neka treniraju, a forumasi neka rade svoj posao.

            Ziveo prijatelju moj.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Prijatelju moj, pitaj druga Lazu da li sam i koliko ispario, samo sto biram drustvo gde cu i koliko pisati.

              Ja sam bio vrlo konkretan kada sam pisao prosli put, da trpim licne uvrede ne zelim i to nema nikakve veze sa pobedom ili porazom.

              Ja sve sto napisem i ovako niko ne shvata ozbiljno jer svako ima svoju istinu, prelazni rok sam najavio i odjavio na vreme, kao sto sam i pisao u vezi Teodosica odlucio je onako kako je i realno bilo za ocekivati.


              Sto bi rekao drug Italijan od prekoputa, u rudnik, baciti kljuc i neka treniraju, a forumasi neka rade svoj posao.

              Ziveo prijatelju moj.
              Ja ti verujem - LosmiSK je prognozirao 10+ za Vas, a sad pokusava da prebaci krivicu na tebe.
              Nije fer.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Prijatelju moj, pitaj druga Lazu da li sam i koliko ispario, samo sto biram drustvo gde cu i koliko pisati.

                Ja sam bio vrlo konkretan kada sam pisao prosli put, da trpim licne uvrede ne zelim i to nema nikakve veze sa pobedom ili porazom.

                Ja sve sto napisem i ovako niko ne shvata ozbiljno jer svako ima svoju istinu, prelazni rok sam najavio i odjavio na vreme, kao sto sam i pisao u vezi Teodosica odlucio je onako kako je i realno bilo za ocekivati.


                Sto bi rekao drug Italijan od prekoputa, u rudnik, baciti kljuc i neka treniraju, a forumasi neka rade svoj posao.

                Ziveo prijatelju moj.
                Vodila se ozbiljna analiza finala kupa na tviteru. Sarac dominirao[emoji16]

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Prijatelju moj, pitaj druga Lazu da li sam i koliko ispario, samo sto biram drustvo gde cu i koliko pisati.

                  Ja sam bio vrlo konkretan kada sam pisao prosli put, da trpim licne uvrede ne zelim i to nema nikakve veze sa pobedom ili porazom.

                  Ja sve sto napisem i ovako niko ne shvata ozbiljno jer svako ima svoju istinu, prelazni rok sam najavio i odjavio na vreme, kao sto sam i pisao u vezi Teodosica odlucio je onako kako je i realno bilo za ocekivati.


                  Sto bi rekao drug Italijan od prekoputa, u rudnik, baciti kljuc i neka treniraju, a forumasi neka rade svoj posao.

                  Ziveo prijatelju moj.
                  Da, sigurno je do drustva..Na twiteru svi bajni i dobri a ovde zli zvezdasi tj GTR koji se predstavljaju kao Zvezdasi...Pametan si dovoljno da vidis da ta prica o fc ti ne pije vodu i da ti retko ko veruje da ga ''ne volis''.Bili su i drugi zaslpeljni nad alimpijom ali su posle finala shvatili kolikije amater itd...

                  Mnogo kukas za nista, opusti ruku i pisi sta ti srcu milo....

                  Mislis da smo opljackani? Da je igra bila dobra...ili mislis da nije bila dobra ali su nas opljackali dok ti predsednik gostuje na pinku....

                  Izgubiti od buducnosti i od partizana kada si ispao iz Evrope i prvi su u ABA sigunro je zalosno...ali je zalosno i od uprave da nisu znali da nemaju igraca za drzavljanstvo..ili pak bez Davidovca i Zirbesa u sezoni i onda ih forsiras...u finalu i kad jedan da sve..ti ga stavis na klupu..ili pak...da ti FC igra clutch i odlucuje ko ce uzeti pehar...samo za kontra stranu...

                  Stani na stranu svetlosti, mozda necemo biti prvi, ali to je put istine i postenja...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Ja ti verujem - LosmiSK je prognozirao 10+ za Vas, a sad pokusava da prebaci krivicu na tebe.
                    Nije fer.
                    toliko tome koliko ima veze sa kosarkom ..Šarac je vrlo korektan forumas sa odlicnim informacijama i prilicnim kosarkaskim znanjem...takvih nam treba vise na ovom forumu

                    Comment


                    • Takvi nama ljudi trebaju...

                      Comment


                      • Da, sto vise takvih ljudi treba ne samo forumu vec i Srbiji..Kad je tesko i kad se gubi ove ali i prosle sezone nema ih nigde... Takvih junaka bas oskudeva...
                        Last edited by LosmiSK; 21-02-19, 08:26.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Da, sto vise takvih ljudi treba ne samo forumu vec i Srbiji..Kad je tesko i kad se gubi ove ali i prosle sezone nema ih nigde... Takvih junaka bas oskudeva...
                          ма не ,можда је боље да имамо рођене песимисте који мрзе пре подне себе а послеподне цео свет и клуб за који као навијају и играче које као подржавају ...који мисле да су најпаметнији а културе намају ни грама нити знају да поштују ишта нити им је ишта свето .. . . .који личне комплексе лече пљувачином по другима константно не гледејући себе и свој одраз у огледалу...који су вечито бесни и незадовољни ...треба ли даље.....
                          Last edited by darko pancev; 21-02-19, 10:40.

                          Comment


                          • nemoj dalje...i ovo još dešifrujem.

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              nemoj dalje...i ovo još dešifrujem.
                              neki od nas imaju samo jedno pismo ....

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                neki od nas imaju samo jedno pismo ....
                                to je ok, ali neki od Vas se još uvek bore i sa tim jednim

                                ...pročitaj se povremeno.
                                Last edited by Wingwalker; 21-02-19, 11:04.

                                Comment

                                Working...
                                X