Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • K.C. Rivers je sinoć nakon utakmice sa Megom uspeo da se izgubi u Nišu...





























    ...srećom, pronađen je u zadnjem trenutku na aerodromu Konstantin Veliki.
    Last edited by Wingwalker; 17-02-19, 01:33.

    Comment


    • U poslednjih 50 mečeva protiv Partizana imamo 31 pobedu.
      Tako da ...

      Comment


      • Sramota je da na sastanku u vezi odlaganja odigravanja finala za 21h da bi se Zvezda odmorila, jer je ipak partizan igrao ranije i polufinale i cak dan ranije cetvrtfinale!
        Naravno, jedini koji se nije slagao sa time je smrdizanovac loncar, i jedan takav sns sendvic glas obara sve ostale, koliko ih god imalo...

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Mene cudi da bilo ko sta prati ovo i gleda.....Ja bih nazvao ovaj turnir sns kup..dao bi i filipu mvp priznanje da se dokaze da forunski takozvani strucnjaci nemaju pojma..
          Druze, aj malo spusti loptu.
          Non stop ponisavas sagovornike, ponizavas i vredjas sve forumase, ti si pametan, ti sve znas, mi smo debili jer gledamo.
          Aj odjebi lepo sa ovog foruma!
          Non stop pljujes Covica, pljujes drzavu, delis ljudima epitete razne...
          Ne znam samo kako te vise nije jebeno sramota da tako pisas o svima, kao da su ovde svi pali sa kruske i niko ne zna svojom glavom razmisljati.
          Naravno, vecina ovde vrlo dobro zna ko je, tako da nije potreban neki SK moron da dodje i da kaze to, ali nece niko ovakve svinjarije da cita i djubrenje foruma.
          Opet ponavljam, LosmiSK je kancer SK foruma!

          Comment


          • Hahaha..E ako si mi napisao. Svaka cast.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • @Antona, @kronos i crnogorac, ja ne znam kako vas nije sramota da nekome briseete postove, a ovo iznad mene ne sancionisete jer ponizava sve ljude skupa.
              Bravo, bravo! najjaci ste

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                @Antona, @kronos i crnogorac, ja ne znam kako vas nije sramota da nekome briseete postove, a ovo iznad mene ne sancionisete jer ponizava sve ljude skupa.
                Bravo, bravo! najjaci ste
                Obrisao sam ti post za ban. Umesto da kazes hvala ti se jos ljutis

                Comment


                • Sa drugog foruma:
                  "Na sastanku povodom predloga za promenu termina finalne utakmice jedini koji je bio protiv je predstavnik KKP Lončar. A bez njihove saglasnosti to nije bilo moguće progurati."

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Sa drugog foruma:
                    "Na sastanku povodom predloga za promenu termina finalne utakmice jedini koji je bio protiv je predstavnik KKP Lončar. A bez njihove saglasnosti to nije bilo moguće progurati."
                    A mi vrsimo pritisak...
                    Sns prcija je partizan.

                    Comment


                    • Legitimno je to sto je predstavnik Partizana ucinio kako bi iole uspeo ostvariti prednost potezima van terena, kazem legitiman potez ne i moralan ali videli smo moralnost i kod odvodjenja Stefana (ipak im hvala na tom potezu).
                      Ako budemo pravi ni ta dva, tri sata kraceg odmora nece ih spasti a ako ne bude dzaba i da odmaramo mesec dana.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Legitimno je to sto je predstavnik Partizana ucinio kako bi iole uspeo ostvariti prednost potezima van terena, kazem legitiman potez ne i moralan ali videli smo moralnost i kod odvodjenja Stefana (ipak im hvala na tom potezu).
                        Ako budemo pravi ni ta dva, tri sata kraceg odmora nece ih spasti a ako ne bude dzaba i da odmaramo mesec dana.
                        taman htdjedoh to da pisem, mislim ako je istina, jbg, rade sve u svojoj moci da budu u preednosti i skroz legitimno

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Legitimno je to sto je predstavnik Partizana ucinio kako bi iole uspeo ostvariti prednost potezima van terena, kazem legitiman potez ne i moralan ali videli smo moralnost i kod odvodjenja Stefana (ipak im hvala na tom potezu).
                          Ako budemo pravi ni ta dva, tri sata kraceg odmora nece ih spasti a ako ne bude dzaba i da odmaramo mesec dana.
                          Ako ukrades da bi se obogatio nije uopste legitimno zavto postoji zakon, ovo nine ni sportski ni moralno, i to nije glas Ostoje vec njegovog gazde kome Covic smeta, ne mozemo nista tu, nase je da izadjemo i uz neki inat probamo da pobedimo.

                          Comment


                          • To ne znam, ne da se bojim AVa vec zato sto su spekulacije kao i ovo oko termina.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              taman htdjedoh to da pisem, mislim ako je istina, jbg, rade sve u svojoj moci da budu u preednosti i skroz legitimno
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Primedbe na termin finalne utakmice imaju smisla jedino ako su date pre žreba. Posle ne...

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X