Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blond View Post
    E ako ce Filip i naredne sezone biti u 12, samo da napisem: dabogda ne osvojili ABA ligu i igrali EL. Slicno vazi i za pljuvaca najuspesnijeg trenera Zvezde u poslednjih nekoliko decenija.

    Takodje bi moderacija mogla da reaguje i temu dovede na adekvatan nivo, gde bi se smanjilo nepotrebno spamovanje.

    Sto se pojacanja tice, sada otpada:

    1. Nemamo para;
    2. Ionako imamo 6 stranaca;
    3. Sve funkcionise odlicno, Tomic ne zeli pojacanja.

    Antona, ne slazem se sa tim da smo prvi favoriti samo zbog dolaska KCa, prvo jer da imena igraju KKB bi vec osvojila ligu, drugo za nas vec igra jedan K(F)C i pitanje je kako ce se odraziti na tim da bukvalno svi domaci igraci izvise za minutazu osim back - up pleja.
    Nisam ja zbog Riversa pisao da smo favoriti nego zbog igre koju smo pokazali u poslednje dve utakmice kad prdez nije bio u 12.
    Ponadao sam se da je Tomic shvatio, ali posle prespavane noci shvatam kolika sam budala i naivcina zapravo.
    Tako da povlacim to sto sam rekao da smo favoriti.

    Comment


    • Ne zna se, vidiš da je navodno 40k obeštećenje a plata se ne spominje. Buyout znači obeštećenje kada se upotrebljava u košarkaškom kontekstu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Tomić je shvatio ko je Filip Čović i pre nego što je došao u Zvezdu.

        Comment


        • Zaboravih da se osvrnem jos na jednu stvar.. Bez obzira kao mi prosli u ABA ove sezone prdavac ce do kraja karijere igrati u Zvezdi

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Zaboravih da se osvrnem jos na jednu stvar.. Bez obzira kao mi prosli u ABA ove sezone prdavac ce do kraja karijere igrati u Zvezdi
            i ti jezik pregrizao...

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Nisam ja zbog Riversa pisao da smo favoriti nego zbog igre koju smo pokazali u poslednje dve utakmice kad prdez nije bio u 12.
              Ponadao sam se da je Tomic shvatio, ali posle prespavane noci shvatam kolika sam budala i naivcina zapravo.
              Tako da povlacim to sto sam rekao da smo favoriti.
              Mislim da bi neki ovakav sastav:

              Ragland, Davidovac
              Baron, KC, Dobric
              Perper, Lazic
              Faye, Simanic
              Zirbes, Ojo, Ristic

              Zaista bio favorit u ABA (ostaje pitanje Radanova i Nenadica kao viskova), ali sa KFC kao resenjem na poziciji 2. plejmejkera mi osim sto tu gubimo, premestamo Davidovca na pozicije vise gde vec imamo 6 odlicnih igraca, pa se i tu pravi rusvaj.

              Svako bitisanje pomenuta dva igraca (sin i rekreativac) je pucanj u sopstvenu nogu.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Nama problem plej oni dovode 2/3 igrača (odličan igrač) ali na popunenim pozicijama, nama je potrebna neka 4/5 ili 5/4 pokrtljiv skočko a i ne razmišlja se. Odigrao DeDa odlično na poziciji pleja super ali on to ne može u kontinuitetu da radi dobro jer ga jebe visina tj visoko vođenje lopte i sporost, poslastisa za protivničke bekove. DeDa je sekundarni organizator, može da prenese loptu, može i par napada da organizuje (ko osnovna pozicija) ali on je 3 a ne 1...
                Ako dođe sweet dreams svakog zvezdaša na poziciju pleja onda ostali mogu i da predaju par forfe (da se ne brukaju)...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Neka Deda i izgubi koju loptu ali bar ume par poena da izmisli u napadu iz ničega...
                  da uhvati skok u odbrani, da blokira i zasmeta na šutu...nije neka besna matematika izračunati ko ubija momentum tima.

                  Filipe sine, ustani i kreni stražari su otrovani, konji su spremni.

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    Neka Deda i izgubi koju loptu ali bar ume par poena da izmisli u napadu iz ničega...
                    da uhvati skok u odbrani, da blokira i zasmeta na šutu...nije neka besna matematika izračunati ko ubija momentum tima.

                    Filipe sine, ustani i kreni stražari su otrovani, konji su spremni.
                    Neka mene

                    Comment


                    • Ima i ona od Kristala "Ustani, kreni... još samo malo..." [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sami biramo, bataliti kup i sve spremiti za derbi i izbeci Buducnost. Nama je Aba liga najvaznija.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Sami biramo, bataliti kup i sve spremiti za derbi i izbeci Buducnost. Nama je Aba liga najvaznija.
                          Šta pričaš? Mi smo prvi pa smo prvi, taman izgubili sve do kraja.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Sami biramo, bataliti kup i sve spremiti za derbi i izbeci Buducnost. Nama je Aba liga najvaznija.
                            Zašto misliš da je lakše sa Budućnosti u tri nego u dve? Plus tada imaju dosta utakmica u el... duplo kolo...

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Svakako je bolja varijanta sa Futurom u dve no u tri.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Ma sasvim je svejedno, bolji smo i od jednih i od drugih, i na dve i na tri dobijene. Nek oni razmišljaju o nama.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X