Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
      U ponovljenoj utakmici bi pobedili 100:0 i vi bi bili izbačeni u nepostojeći rang takmičenja, koji bi se oformio samo zbog vas i počeli bi takmičenja sa -30 bodova.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Spamujete temu kluba postovima o Gogi Sekulić i rosterima ostalih timova čudim se da nema banova

        Comment


        • ...i Nina pominju.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            ...i Nina pominju.
            Jeres!!!

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Spamujete temu kluba postovima o Gogi Sekulić i rosterima ostalih timova čudim se da nema banova
              Pa to je ono sto ja pricam stalno.
              On banuje ljude, a ko ce njega da banuje???

              Comment


              • Jesam li nešto propustio?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Kronosovo blamiranje i ukopavanje sve dublje i dublje sa svakim sledecim postom.
                  Svako gresi. Retki su oni koji priznaju gresku i nastave dalje

                  Comment


                  • Dajte ljudi, ako ko nije zlonameran "sa tamne strane brda" to je moj komšija. Voli zezanje, voli i to nadgornjavanje ali nije zlonameran. Slažem se da ova tema nije za to i prstanite da trujete temu.
                    P.S. Jeste se zaleteo sa onim oko prekida ali koga briga, idemo dalje. Ima li šta oko pojačanja?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • U pravu si, vidi se koliko nije zlonameran najvise po tome sto je priznao gresku(svakom se desava) i izvinio se za etikete koje je, naravno ne zlonamerno, dodelio, tipa "poznavaoce". Isto tako se vidi da nije zlonameran po tome sto je stao sa trolovanjem i nije pominjao FMP, gazdu Covu, Mosad i ostale stvari kojima nije mesto na ovoj temi.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        U pravu si, vidi se koliko nije zlonameran najvise po tome sto je priznao gresku(svakom se desava) i izvinio se za etikete koje je, naravno ne zlonamerno, dodelio, tipa "poznavaoce". Isto tako se vidi da nije zlonameran po tome sto je stao sa trolovanjem i nije pominjao FMP, gazdu Covu, Mosad i ostale stvari kojima nije mesto na ovoj temi.
                        Istina
                        Zalisli da je napisao da nas je gazda Cova dresirao. E to bi bila mrznja.
                        To sto on radi postaje zalosno vise nego smesno.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Posto sam ja pomenuo sudjenje u finalu i ociglednu kradju, smeta mi i ona etiketa da me je gazda dresirao. Al nema veze on je ionako moderator, nije zlonameran i voli zezanje. Mislim, voli zezanje na temama na kojima se ne zeza, i ako kako moze samo on da zeza. Tada je super. Cim neko drugi pocne da se zeza odmah ide na hladjenje.
                          A ionako ove poslednje 3 strane sa ovog topika treba da idu na pomracenje. Nije im ovde mesto

                          Comment


                          • Pojacanja nema iako ga svi cekamo kao ozeblo sunce. Uopste nemam ideju kako defanzivno odgovoriti bez nekog dobrog defanzivca 2/1 na petorku KKB: Kol, Bel, Koti, Erl i Goga. Bel nije toliko ofanzivno tezak za cuvanje(ipak je on doveden samo zbog defanzive na Stratosu), Erl slabo igra ledjima(ne voli znojava muska tela) a Simanic ima 208cm pa nije tako lako sutnuti preko njega. Ali kada na terenu budu i Kol i Koti, Lazic moze cuvati samo jednog igraca. Ko ce cuvati Kola ako Lazic zbog snage bude cuvao igru ledjima Kotija? Ko ce cuvati Kotija ako Lazic bude hapsio Kola? Goga ce nam praviti prilicno problema izvlacenjem na 3 a Odzo ne moze ni Lesora da sacuva, Ristic je prespor, jedino bi tu mogao nesto uraditi Cirbes, ali onaj Cirbes kome se igra basket.
                            Ja laicki pratim basket, nisam neki strucnjak ali mi deluje da nam bas fali neki defanzivac na 2/1, igrac Dzenkinsovog profila. Da smo Nenadica vise forsirali mozda i ne bi morali dovoditi, jer decko igra odlicnu odbranu, veoma je cvrst u duelu ali mu fali iskustva i rutine. Tesko ce on biti neki faktor u potencijalnom finalu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Pojacanja nema iako ga svi cekamo kao ozeblo sunce. Uopste nemam ideju kako defanzivno odgovoriti bez nekog dobrog defanzivca 2/1 na petorku KKB: Kol, Bel, Koti, Erl i Goga. Bel nije toliko ofanzivno tezak za cuvanje(ipak je on doveden samo zbog defanzive na Stratosu), Erl slabo igra ledjima(ne voli znojava muska tela) a Simanic ima 208cm pa nije tako lako sutnuti preko njega. Ali kada na terenu budu i Kol i Koti, Lazic moze cuvati samo jednog igraca. Ko ce cuvati Kola ako Lazic zbog snage bude cuvao igru ledjima Kotija? Ko ce cuvati Kotija ako Lazic bude hapsio Kola? Goga ce nam praviti prilicno problema izvlacenjem na 3 a Odzo ne moze ni Lesora da sacuva, Ristic je prespor, jedino bi tu mogao nesto uraditi Cirbes, ali onaj Cirbes kome se igra basket.
                              Ja laicki pratim basket, nisam neki strucnjak ali mi deluje da nam bas fali neki defanzivac na 2/1, igrac Dzenkinsovog profila. Da smo Nenadica vise forsirali mozda i ne bi morali dovoditi, jer decko igra odlicnu odbranu, veoma je cvrst u duelu ali mu fali iskustva i rutine. Tesko ce on biti neki faktor u potencijalnom finalu.
                              Na svu srecu nemaju ni oni elitne defanzivce. Sa Kolom na parketu i mi i oni smo sa 4 i po igraca u odbrani. Prezivecemo Bitadzeove suteve za 3, ali Kolu treba zabraniti da dise. Kontrola skoka moze da igra bitnu ulogu u tim potencijalnim utakmicama sa Djeticima, kao i procenti suta, pogotovo iz otvorenih pozicija. I, naravno, sto manje Javora i sto vise Pukla u tim mecevima.

                              Comment


                              • Zaboravljate Dzeksona...

                                Strasan tim ima futura, ne pamtim kada je neko imao ovakve igrace u Aba.
                                Gubitak titule bi zaista bila ogromna blamaza, a nas ogroman uspeh.

                                Comment

                                Working...
                                X