Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    @Blond: Radonja je igrao sa 8 igrača, ostale je puštao (9 i 10) na kašičicu a 11 i12 su mahali peškirom i eventualno, kao kada nas je Real ugazio pa ubacio Simanu. Radonja jednostavno nije voleo da eksperimentiše, pa poznata je ona priča o Guduri i MZTu.

    Sadašnji roster je najveći problem, centri istog "senzibiliteta" i plejevi koji su nekompatibilni. Samo izmenom Juniora tim bi bio bolji (za koliko, glupo bi bilo da pretpostavljam) a tek dovođenjem nekog 5/4 igrača tipa Dion Tompson bi dobili na raznovrsnosti.
    Prica o Guduri je prenaduvana i prica koja dolazisa ''one'' strane i diskutabilno je to ponavljati. Gudura je procvetao kod Radonje i to je cela prica. Koliko oni idu bolesno jeste to da je Cova sve stopirao itd..Cudi me da ne ide prica kako ga je Cova trenirao dok je bio na letnjoj pauzi itd...Sve sto Zoc radi sad s anjim je preslikano od Radonje na jednom dosta visem nivou...Radonja je njega i Simona obozavao u clutch time, cak se desavalo da ni ne igraju do zadnje cetvrtine eto toliko je verovao jednom Guduri da mu je dao i zadnji sut u finalnoj seriji itd...

    Cudi me da Perez nije rekao da npr Doncica teo Laso da odvede u Manresu ali je on stopirao taj transfer...Sledece i jos bitnije jeste da su se svi igraci razvijali kod Deje, pa dobijali su sanse i Tejic, onaj mali plej ali ruku na srce i nisu bili tako kvalitetni da zasluze minute...Ubedjen sam da bi kod Deje sad Dobric bio prvi bek i igrao odbranu kao lud u EL CZ ali sta je tu je....

    Sto se tice Tomica kao trenera mogu mu dati i ovu sezonu da ne uspe i da ne osvoji tituu, ali kao coveku ne mogu...evo i zasto...

    Zamisli sad, da bilo ko, pred ovu sezonu ima budzet 2.5mdo 3m za plate i da njemu drugi plej bude FC3..evo da uzmes hiljadu ljudi naizmenicno i da biras i da sastave pred sezonu tim, ma i trenera sta god i da vidimo ko bi to njega stavio u 12...drugo a jos bitnije on je nabacao bekova tonu, ne znas vise sta sa njima, pa je cak i Davidovac bek..i onda se pitamo zasto se nerazvijaju i ne igraju kad su imali dobre EL sezone...a sad u EC ne mogu doci do minuta...

    Nije meni problem da se ne uzme titula, problem mi je vizija i buducnost koju nam donosi Tomic. Dejo je preuzeo tim u najgorem mogucem momentu, tim bez titule sa covicem koji je menjao trenere i igrace kao na traci i napravio sistem..sistem koji sad nemamo...

    Mi izdrkavamo na to da je prodao Apica...znamo li mi uopste gde idu te pare? i da idu KKCZ sta ces ti da uradis sa 250k? Nestace u magli a izgubili smo mladog i dobrog igraca ali nebojsha brine o nasim igracima i 'pruza'' mladim ljudima sansu ali preko...ne mozes bre samo prodavati i ocekivati titulu svae godine, to ne ide jbm mu misa nije ovo fudbal...Mi sad u timu nemamo igraca sem Lazica sa kojim mogu navijaci da se poistovete..

    Navijamo da budem prvo a zasto? Da opet ne igramo Evropu? Da nam je uvek bitnija ABA DA BI MOGLI DA PREZIVIMO? EC smo imali ove godine i opet ta ABA najbitnija..itd...jbte dodji jednom i reci hocemo da uzmemo taj EC...a mogli smo...Pa Dejo je napao EC sa onim timom i zamalo nismo usli u finale...sad sa ovim uz malu nadogradnju ne zelimo ni da pokusamo...meni je to skandalozno...jasno se vidi da ovaj EC igramo preko qrca i da smo hteli da ispadnemo i na prve grupe...ali dobro..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Jedan je DR. Kod njega prdez nije mogao ni peskire da nosi. Nije ni cudno sto Covic cestita rodjendan Bartolomeu i ekipi i to na zvanicnom sajtu kluba ali ne i DR koga pljuje na sav glas.
      Verujem da ce Tomicu dici spomenik za zivota u Zelezniku zbog sina.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ostace vecna misterija zasto je Regland branio Van Rosoma u poslednjem napadu.
        Nema misterije...Regland je trebao da ukrade loptu Rosomu i da pusti dug pas ka Čokiju u kontri koji kuca uz kurčenje...Pionir u plamenu...i taj rad.
        Trebaće mi najmanje pola godine da iz glave izbacim takav taktički nonsens u prvoj i sada već jedinoj prilici da uzmemo ozbiljan skalp u sezoni.

        Comment


        • Dejan Radonjić je trener koji je kod nas ostavio dubok trag uz sve vrline i mane i tu bih stavio tačku.
          Sva poređenja sa potonjim trenerima je bezpredmetna i dovodi u zabludu navijače. Ipak, Alimpijević (kojeg i dalje pojedinci smatraju za trenera a kako je došao do posla da vodi Avtodor nznm) je neko ko predstavlja prekretnicu u jednom razdoblju, prospertetnom razdoblju KK Crvena Zvezda i koji je uz svesrdnu pomoć prvog čoveka kluba doveo klub do ivice ambisa. I nije to samo i isključivo zbog gubitka ABA titule (ima i toga) već je najviše zbog nemanja vizije kako i gde dalje.
          Trpanje igrača #mladih talentovanih prospekta# od kojih ove sezone mislim da ni jedan nije u rosteru, do dovođenja stranaca koji nisu mogli da budu lideri (Feldin) i penzionera (Pero i Kešelj). Sve to je dovelo da ove sezone imamo i novi stručni štab i novih 7/8 igrača, gde su kao što Blond reče 5 stranaca ti koji vuku tim ali opet nema perspektive, opet se ne zna šta i sa kojim snagama sledeće sezone, jer otići će svi stranci i ringišpil će se zavrteti opet.
          Tomić je hodao dugo po ivici tvrdoglavosti i principijelnosti, sada je daleko bliži tom neutemeljenom, tvrdoglavom stavu "izinat" a krajnji rezultat takvog stava će biti šteta po klub.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Kako košarka može da izgleda lepo kada je jedan umetnik prezentuje:
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kakv majstor, kad se setim kukali smo na voltersa...a to samo govori koliki je standard ta ekipa postavila...sad bi svi dupe dali ovde za voltersa, diona tompsona, kinzija, vasu micica, stimca itd...a tada smo kukali

              Comment


              • Cirbes ispao iz 12

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Kako? Zar tomic ne veruje u svih petnajes? Kaze ne treba mu pojacanje

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Kako? Zar tomic ne veruje u svih petnajes? Kaze ne treba mu pojacanje
                    Ovo je zbog nediscipline, tj. Tomic hteo da mu drzi neke lekcije pri izlasku iz igre a ovaj ga iskulirao i Tomic se smorio.
                    Mene ne iznenadjuje da Tomic pocinje da gubi autoritet kod igraca sa ovakvim ponasanjem. Ponasanje Reglanda na terenu takodje govori o tome
                    Last edited by Antona; 25-01-19, 14:30.

                    Comment


                    • E, sad znamo na koje promene je mislio. Znači biće još gore.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Kako košarka može da izgleda lepo kada je jedan umetnik prezentuje:
                        Brat najveci

                        Comment


                        • Elem ovo oko Cirbesa ne mora nuzno da bude lose... Zalaganje pojedinih igraca je bilo katastrofalno i u Valensiji sto je nedopustivo, jer sa tim ponasanjem ni 5 pojacanja nam ne bi pomoglo .... Moze da se desi da se ekipa trgne malo ili suprotno pa da Tomic izgubi autoritet .... U svakom slucaju bolje i ovo sto se desava nego kao prosle godine samo uljuljkavanje i guranje problema pod tepih

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ovo je zbog nediscipline, tj. Tomic hteo da mu drzi neke lekcije pri izlasku iz igre a ovaj ga iskulirao i Tomic se smorio.
                            Mene ne iznenadjuje da Tomic pocinje da gubi autoritet kod igraca sa ovakvim ponasanjem. Ponasanje Reglanda na terenu takodje govori o tome
                            Sta kad se lik izdrkava na svakog igraca, a igra mu midzet bradati, svako iole normalan bi ga oterao u majcinu

                            Comment


                            • Zirbes nikada, ni u najboljoj formi (a daleko je od iste) ne moze p&p i p&r na Dubljevicu da cuva. On dobro radi ono sto zna, dobar blok, otvaranje, pozicioniranje za pas a mi to ne koristimo mnogo jer ne mozemo. Nije to kurcobolja u klasicnom smislu vec cista nemoc da izvrsi ono sto se od njega trazilo.

                              Comment


                              • Pa nema igraca na pleju koji zna da radi sa Zirbesom, sa Ojom je dosta lakse posto je ogroman ali taj pas za Zirbesa koji vise mora da ide dole tesko ide...Generalno centri dobijaju malo lopte, i jasno je gde je problem..Videcemo da li ce biti promena ali ako ne bude pisi propalo..Ja bih doveo jednog pakera koji zna da igra 2 na 2 i defanzivno je jak..Za centra su morali misliti ranije posto namse igra i nemenja ko god usao od centra..ako je neko primetio Ristic kad udje u igru i kad mu bace loptu..covek kao da je nije video u zivotu..oma napada kos, to samo dovoljno govori koliko nema lopti dole..niti imamo iz pika short roll i neki extra pass i nemamo samim tim sirinu...Morace Tomic malo da prosiri vidike..ako stane Perper jebali so jeza u dupe a znamo kako igraju zavrnicu sezone igraci u njegovim godinama
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X