Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ako Milan uzme ABA sa Filipom i Keseljom protiv ove Buducnosti pojacane pre svega Kolom i Bitadzeom (mada i Bel moze da bude jako koristan), bice najbolji trener u istoriji ovog sporta. Verovatnoca za tako nesto je nekoliko promila i ogleda se u mogucnosti da prva petorka Buducnosti bude sprecena da igra ceo PO.
    kako bi voleo da uzme ...bas zbog nekoliko vas kriticara svega svacega i svakoga! NAPRED ZVEZDO ,PODRSKA TOMICU ;FILIPU ;KESELJU....

    Comment


    • Razumem ja tu bezrezervnu podršku treneru 15 pobeda i ABA ligi daju za prvo svakom da to čini ALI ako iole razmisli trezveno i bez emocija videće da ovi "kritičari" imaju i te kako prava, jer mi imamo problema u odbrani na poziciji 1, vrlo često i na poziciji 2, te zaštitu obruča od nižih a bržih igrača i vrlo slabu odbranu od pika.
      U napadu imamo problema kada nam izvrše pritisak na prenos lopte, linije dodavanja su nam često problematične (zbog izbora pleja) pik slabo vrtimo i asistencije od Džoa idu uglavnom kao povratne na perimetar ako ne prođe pokušaj ulaza na obruč.
      Potreban nam je plej sa izrazito odbrambenim karakteristikama i da zna da zavrti pik, visine 190-195 cm i 4/5 ili 5/4 koji bi samo obogatio varijante petorki na terenu jer sada trenutno imamo 3 vrlo slična centra sa određenim manama koje ozbiljne ekipe vrlo lepo eksploatišu i lagane ćetvorke kojima je igra u farbi ogroman problem.
      Ono kako kritičari vide stanje jeste da će Budućnost rasti timski, a da mi ako ne izvršimo potrebne korekcije na gore navedenim pozicijama nemamo šta da tražimo u pej ofu u finalu.
      Možemo i da žmurimo na te probleme i opet da slavimo KLS kao neznamtijakakavuspeh...ali opet sve to sa 7 stranaca jeste neuspeh.
      Last edited by nebitan; 19-01-19, 10:01.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Razumem ja tu bezrezervnu podršku treneru 15 pobeda i ABA ligi daju za prvo svakom da to čini ALI ako iole razmisli trezveno i bez emocija videće da ovi "kritičari" imaju i te kako prava, jer mi imamo problema u odbrani na poziciji 1, vrlo često i na poziciji 2, te zaštitu obruča od nižih a bržih igrača i vrlo slabu odbranu od pika.
        U napadu imamo problema kada nam izvrše pritisak na prenos lopte, linije dodavanja su nam često problematične (zbog izbora pleja) pik slabo vrtimo i asistencije od Džoa idu uglavnom kao povratne na perimetar ako ne prođe pokušaj ulaza na obruč.
        Potreban nam je plej sa izrazito odbrambenim karakteristikama i da zna da zavrti pik, visine 190-195 cm i 4/5 ili 5/4 koji bi samo obogatio varijante petorki na terenu jer sada trenutno imamo 3 vrlo slična centra sa određenim manama koje ozbiljne ekipe vrlo lepo eksploatišu i lagane ćetvorke kojima je igra u farbi ogroman problem.
        Ono kako kritičari vide stanje jeste da će Budućnost rasti timski, a da mi ako ne izvršimo potrebne korekcije na gore navedenim pozicijama nemamo šta da tražimo u pej ofu u finalu.
        Možemo i da žmurimo na te probleme i opet da slavimo KLS kao neznamtijakakavuspeh...ali opet sve to sa 7 stranaca jeste neuspeh.
        pored svega toga navedenog mi tucemo El ekipu dva puta ..prvi smo bez poraza....slazem se da ima i boljih od Filipa ,Ristica ,Kesalja ...ali mi za to ocigledno para nemamo ...lud je onaj ko misli da Coki nece da dovede Tiodora ili slicnog iskusnog igraca koji bi nam svakako jos unapredio igru

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          pored svega toga navedenog mi tucemo El ekipu dva puta ..prvi smo bez poraza....slazem se da ima i boljih od Filipa ,Ristica ,Kesalja ...ali mi za to ocigledno para nemamo ...lud je onaj ko misli da Coki nece da dovede Tiodora ili slicnog iskusnog igraca koji bi nam svakako jos unapredio igru
          Tukli smo i prosle godine i imali 11 EL pobeda.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            pored svega toga navedenog mi tucemo El ekipu dva puta ..prvi smo bez poraza....slazem se da ima i boljih od Filipa ,Ristica ,Kesalja ...ali mi za to ocigledno para nemamo ...lud je onaj ko misli da Coki nece da dovede Tiodora ili slicnog iskusnog igraca koji bi nam svakako jos unapredio igru
            Lud je onaj koji veruje da Filip igra zato sto nemamo para za boljeg

            Comment


            • Ja razumem da tata gura svoje dete, ali kako i to dete nije sramota?
              Meni bi zaista, ali zaista bio blam da na ovaj nacin nastupan za klub kakav je Zvezda...

              Comment


              • DA NEMA REZULTATA TO KRITIKE BI VAM BILE NA MESTU ..OVAKO ...NEMA SVRHE

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  DA NEMA REZULTATA TO KRITIKE BI VAM BILE NA MESTU ..OVAKO ...NEMA SVRHE
                  Kojih rezultata? Mislis na onaj superkup? Ja ne vidim nikakve spektakularne rezultate a ni igru. U gostima se uglavnom raspadamo protiv svih EC ekipa, vrv necemo ni proci ovu grupu.
                  To sto smo obezbedili prvo mesto u ABA ligi ne znaci mnogo. I prosle godine smo bili prvi pa nismo osvojili

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    DA NEMA REZULTATA TO KRITIKE BI VAM BILE NA MESTU ..OVAKO ...NEMA SVRHE
                    Za mene je rezultat kada se osvoji titula, a ovo 15-0, 16 ili 30-0 je apsolutno nebitno ako ne bude trofej u vitrini.
                    Ko misli da sa Fickom kao drugim PG-om mozemo osvojiti titulu, ocigledno se razume u kosarku kao ja u astronomiju.

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      DA NEMA REZULTATA TO KRITIKE BI VAM BILE NA MESTU ..OVAKO ...NEMA SVRHE
                      Bezrezervna podrška koja se oslanja samo na rezultate sa početka sezone kada smo mleli konkurente jer nisu umeli da nam stave soli na rep sa zbunjenim trenerima i lošom selekcijom, sada ne drži vodu.
                      Bitadze je serpentin za spore i teške petice koje ne skaču. Uneredio je Ajona i Tavaresa koji su zajedno postigli 8 poena. Repeša je već u prve dve tekme i Baroviću nekako objasnio da ume. Gordić i Šehović uštinu po 5-6 poena od poludelih Klarkova i Džeksona.

                      Nemojte opet sa pričom kako Filip mora da nas krpi na kecu jer smo sirotinja.
                      Ko smatra da nema prostora za paniku najverovatnije očekuje da će biti dovoljno par Stratosovih dugih dvojki preko ruke iz okreta i Reglend u seriji prodora.
                      Siguran sam da Tomiću i pored visokog samopouzdanja, i ništa manje sujete ipak trenutno ozbiljno zuji glava jer zna košarke a opet je Perpera morao da vraća na parket da nas čupa i u Laktašima.
                      Last edited by Wingwalker; 19-01-19, 14:06.

                      Comment


                      • Podrska timu i treneru, to svakako. Ipak mislim da to nece biti dovoljno protiv Buducnosti koja je sa pojacanjima podigla kvalitet za lestvicu ili dve. Mozda mozemo da su uzdamo u prednost domaceg terena, ali bice tesko sa ovom ekipom. Ako se jos neko povredi...

                        Comment


                        • Ec nije prioritet,Aba jeste,za sada smo odlični,kritičari dodjite podrzite klub u Pioniru!

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            Ec nije prioritet,Aba jeste,za sada smo odlični,kritičari dodjite podrzite klub u Pioniru!
                            Aj da se pomirimo da nema para za pojacanja. U redu, nema. Ali mi vec u 15 imamo Nenadica koji je bolja opcija od Filipa na 1. Cak bi i Davidovac bio korisniji na toj poziciji od Filipa. Necu da dajem podrsku amateru u timu samo zato sto mu je tata predsednik kluba. To nije podrska, to je idolopoklonstvo porodici Covic.
                            Last edited by Storm; 19-01-19, 16:27.

                            Comment


                            • Ja ne znam šta je više taj Filip toliko interesantna tema. Od septembra vučemo tu temu i od septembra je očigledno da će on biti druga opcija na poziciji keca i mi opet tupimo jezike.

                              Batalimo to, došlo je vreme kad se sezona stavlja na račun šta smo uradili, blizu je, zato puna podrška timu, drugo ništa nije ostalo.

                              Msm nema svrhe stvarno.

                              Comment


                              • Nas bih voleo podatak koliko poena primamo otkada je karikatura od kosarkasa opet u timu.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X