Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj ovako sto je Laza napisao da kad Reglend lose igra i cijela ekipa je u kontra ritmu je ziva istina kad odbrana valja napad skripi i obratno.
    Od oktobra trazimo bek ap pleja i niko nas ne jebe 2 posto mozda oni ne vide gde smo najtanji jos se i Majk veceras povredio.
    Sve u svemu poraz je jednom trebao doci samo mi je krivo sto smo ovako naivno izgubili.

    Comment


    • 5 razlike je smesno za revans...sve je u igri..cak i ako izgubimo u Valensiji..imas dobre sanse..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Tomić da objasni gde je zagubio Dobrića zadnjih mesec i po dana.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Tomić da objasni gde je zagubio Dobrića zadnjih mesec i po dana.
          ... jer smo bez njega napravili seriju poraza.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nikako nismo zasluzili pobedu, ocajan pocetak pre svega energetski i sa koncentracijom, unakazili su nas sa centarskih pozicija celu utakmicu a imali smo i srece kod nekih njihovih otvotrenih suteva koji nisu usli ... Stratos nas odrzao u zivotu inace bi bilo ranije resena tako da smo odlicno prosli, mala je razlika i u paklu Pionira ce pasti sigurno, ali da bi se taj pakao napravio valjalo bi dobiti Valensiju sledecu ... Izgleda da Tomic nije ocekivao da ce Lesor onako agresivno napasti Simanica na niskom postu i napuniti ga faulovima. Nisu dozvolili Simani da krpi u reketu rampama, i da dodatni impuls ekipi, dobro su nas skautirali, mnogo je falio Faye i steta ako je mogao da igra .... Lesor je za mene isti onaj igrac ogranicen ko teras, ni malo napretka nema kod njega,u reketu cesto ko pijana balerina i onaj retardirani izraz lica, samo je dobro iskoristen veceras i igrao sa posebnom motivacijom da pokaze da je pogresno skartiran ... Ne bih menjao brata Odza nikad za njega

            Comment


            • Poslednja cetvrtina Unikaha od 14 poena 12 ubacuje sa linije za slobodna bacanja ...samo su u prvom napadu ubacili za 2 do kraja sve bacanja...
              Sudilo im se brat bratu sve i svasta

              Comment


              • Ono kada na kraju mozes reci da si zadovoljan porazom. Zna se da ce sve ekipe zadrzati domaci teren i da ce od tri najbolje ekipe odluciti na kraju medjusobna kos razlika. Po meni nije trebao Stratos da pravi onaj faul 5 sek do kraja, imali smo sut za produzetak a opet posle prvog poluvremena sam bio zadovoljan sa porazom ispod 15.

                Danas smo imali jednog ipo igraca u napadu i isto toliko u odbrani i na kraju poraz od 5 razlike koje se vise nego lako dobija u punom pioniru i to u poslednjem kolu.

                Protiv Valensije bez Zirbesa verovatno tako da ako je Kuzma vec izrazio zelju da dolazi sada neka brzo donosi odluku.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ono kada na kraju mozes reci da si zadovoljan porazom. Zna se da ce sve ekipe zadrzati domaci teren i da ce od tri najbolje ekipe odluciti na kraju medjusobna kos razlika. Po meni nije trebao Stratos da pravi onaj faul 5 sek do kraja, imali smo sut za produzetak a opet posle prvog poluvremena sam bio zadovoljan sa porazom ispod 15.

                  Danas smo imali jednog ipo igraca u napadu i isto toliko u odbrani i na kraju poraz od 5 razlike koje se vise nego lako dobija u punom pioniru i to u poslednjem kolu.

                  Protiv Valensije bez Zirbesa verovatno tako da ako je Kuzma vec izrazio zelju da dolazi sada neka brzo donosi odluku.
                  Dolazi Kuzmic. Nema veze sto ga Covic polivao govnima kada je otisao.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ono kada na kraju mozes reci da si zadovoljan porazom. Zna se da ce sve ekipe zadrzati domaci teren i da ce od tri najbolje ekipe odluciti na kraju medjusobna kos razlika. Po meni nije trebao Stratos da pravi onaj faul 5 sek do kraja, imali smo sut za produzetak a opet posle prvog poluvremena sam bio zadovoljan sa porazom ispod 15.

                    Danas smo imali jednog ipo igraca u napadu i isto toliko u odbrani i na kraju poraz od 5 razlike koje se vise nego lako dobija u punom pioniru i to u poslednjem kolu.

                    Protiv Valensije bez Zirbesa verovatno tako da ako je Kuzma vec izrazio zelju da dolazi sada neka brzo donosi odluku.
                    Da li se znaju jos neki detalji Zirbesove povrede ?

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      ... jer smo bez njega napravili seriju poraza.
                      Jer je jedan od najbitnijih članova rotacije.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Dolazi Kuzmic. Nema veze sto ga Covic polivao govnima kada je otisao.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Ozbiljno ?

                        Comment


                        • Ev ovako, pazljivo pratio kretnje, Unikahe. Procitali su nas! U prvom poluvremenu, ne znam da smo odigrali krstenu akciju da nije procitana, svaka je sprecena i finisiranje svedeno na induvidualni ucinak.
                          Onaj switch/blok sto radimo u reketu da Stratos primi loptu na postu, ni jednom nije prosao!
                          Akcija kad C pravi blok na celu pa plej dodaje na krilo da se doda na low post - ni jednom nije proslo! Kad na to dodamo nasu losu odbranu i veci broj izgubljenih od asistencija onda je ovo odlican rezultat, pri tome uz malo srece mogli smo da okrenemo.
                          Stratos kao i vecina veceras ocajan u odbrani mada se mora reci da je i Unikaha pametno odigrala.
                          Ja sam vrlo zadovoljan rezultatom obzirom na ocajno izdanje kao i na Tomicevom prilagodjavanju situaciji koja ni malo nije bila laka.
                          Sa dva midgeta smo okrenuli tekmu a eto zadnji skok nas kostao moguce pobjede. Bice ovo cool u BG, mi ovako ne mozemo 2x odigrati.
                          Ok idemo dalje, samo borba, mozemo mi ovo!!!
                          P.s Davidovac tribine, ok decko povreda i sve ali je toliko van forme da je greota prema igri da Radanov i Dobric sjede na tribini!
                          Last edited by Victor BG; 08-01-19, 23:51.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Dolazi Kuzmic. Nema veze sto ga Covic polivao govnima kada je otisao.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Kao neko ko vec 15 godina ima problema sa kicmom, pokreti Zirbesa mi se nimalo ne dopadaju, onaj polozaj tela nije od udarca u ledja vec od pokreta.

                            Kuzmic nije zeleo da ostane i pored garancija da ce biti isplacen,otisao je na prvi poziv Reala a i pritisak zene da ide u Spaniju.

                            Javno je izjavio NC da ne bi ponovo ozivljavao karijeru Kuzmica, a kao sto vidimo Kuzmic se bas i ne moze pohvaliti da ima minutazu a imamo i njegovu izjavu danas ako bi se vracao gde bi se vracao.

                            Nismo mi bas toliko dominatni u reketu kao sto mislimo, danasnje prvo poluvreme je pokazalo kako izgledamo kada ti ekipa od 51 poena 34 da iz reketa. Mi smo danas izgubili utakmicu kriminalnom igrom visokih igraca u prvom poluvremenu, i par brainfart napada u prvom tako i drugom.
                            Last edited by Šarac; 08-01-19, 23:53.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              5 razlike je smesno za revans...sve je u igri..cak i ako izgubimo u Valensiji..imas dobre sanse..
                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Nije loše što je samo -3 ako izgubimo zbog eventualnog kruga.

                              U Beogradu ćemo ih dobiti ubeđen sam.
                              Kako nije los poraz?

                              Prvo, nije toliko rezultat bitan, igra je bila ocaj. Da nije bilo Perperovog ucinka, otislo bi ovo na +25. Uzas na sta licimo u gostima.

                              Drugo, 2. mesto donosi majstoricu u gostima i maltene stalno igranje majstorice u gostima do kraja EC. Sta se mene tice da li cemo igrati u 1/4 finalu ili necemo, cilj treba da bude:

                              a) igra
                              b) jurenje sto boljeg rezultata u grupi jer od toga zavisi prednost domaceg terena u nokaut fazi EC.

                              Super ako nam je ovo maksimum, ali ako nije onda je to razlog za brigu i krajnji dilentatizam da se uopste ni ne pokusa da se uradi sve da se izvrsi taj napad na EC vec kroz grupu. Kad ako ne sad? 14-0 je tu, 1. mesto je tu, uopste vise ne moramo da igramo ozbiljno tu ABA ligu osim meceva sa Cedevitom i Partizanom i opet onaj mentalitet - daj da se sad odmorimo, ionako nije bitno i da tri meseca gledamo revijalne meceve.

                              I jos nesto zameramo KKB, oni bar prvi put dolaze u ovu situaciju i imaju 9-5 u ABA, mi imamo 14-0 i dolazimo u situaciju da nas svaka ekipa urnise cim izadjemo iz BG, a slag na tortu je da potpisujemo sebi da necemo imati prednost domaceg terena od 1/4 finala.

                              Ne mozemo da imamo bilo kakav ucinak sa ovolikom minutazom Covica, to je znak da nesto bas ne stima.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Podnosljiva razlika,centri losi,sa Valensijom nema sta da trazimo,po meni dobiće nas 15-20 razlike

                                Comment

                                Working...
                                X