Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, ako Bljuc i B92 još nisu preneli, onda se možda najnepristrasniji sportski novinar Fegeltija možda i istrčao.

    Comment


    • Po sesti put...

      Comment




      • A i nije mu teško da zakuca preko Čoa.

        Comment


        • Bilo bi mu teško da je Kijanović kod nas...
          Niko se ne bi zajebavao sa kumom
          Verujem ni Bokan
          Uostalom videćeš koliko će namernih imati Janković kad krene jednog dana da igra
          (Za razliku od koledža i KKCZ)
          Last edited by Ivan9; 16-10-18, 09:20.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Postoji papir od arbitražne komisije KSS ali je postupak pred komisijom OK koja je instanca iznad u toku (jedino da je odluka donešena a avnost i KK nisu obavešteni), kako su izmajmunisali da preskoče i odu pred FIBA komisiju ne zna se (čini mi se da baš i nije legalno) ali postoji namera KK CZv da se ide i dalje jer u tom slučaju AKO jeste takva odluka donešena koju su preneli kvazi novinar a za njim i ostali "iz proverenih izvora", odluka nije konačna jer postoji instanca iznad (Lozana).
            Tako da slowly sa zaključcima.
            Tako što je Fuenlabrada tražila LOC od kss-a.Ovi nisu mogli , jer postoji zvezdina žalba OKS .Ovako su zaobiđene srpske institucije i sve je prebačeno na Fiba.

            Formalno ovde kkp nema nigde , osim što apsolutno stoje iza svakog poteza koji Janković vuče

            Ko je dobro pročitao Čovićevu izjavu , bilo mu je jasno šta će se dešavati...potpis za Fuenlabradu , pa "pozajmica" kkp

            "Он није слободан играч и то ћемо да бранимо до највиших домаћих и међународних инстанци. Видећемо ће се десити и правде и неправде се догађају. Али обично те неправде не могу да прођу, а да у њима нема бар једног Србина."



            Na odluku fiba , nema žalbe ...samo tužbe sudu .
            Last edited by Samo Zvezda; 16-10-18, 09:25.

            Comment


            • Danas bukvalno igramo protiv legije stranaca. Tim jeste iz Andore ali nema nijednog spanca,a jedini iz Andore je brat Kvina Koloma, Giliem Kolon koji je igrao za repku Andore na prvenstvu malih drzava.

              Dvojni pasos ima Luz ex Baskonia i Diagne ex Barselona.. od sutera solidnijih tu je Jelinek i Surna..plejevi Enis i omaleni Albisi..Imaju 5 dvometrasa..Diagne najvisi sa 211cm i Vitington ex Zenit, Oliver Stevic,Upshov i Surna..Delas mislim povredjen mada ne znam sta je sa njim..Na to sve dodati Vitalija koji je presao iz Breshe u Andoru...

              Solidan tim, ali bez pravog balansa..izgube kuci od slabasne Manrese, odigraju skoro egal sa Barsom u Blaugrani, razbiju Breshu kuci, izgube na strani lako od Galate...Po meni sto se tice Evrope, klasicna domacica. Solidan skok i inside igra, za tri poprilicno su ciglari, neki protok lopte nije dobar...Albisi bi trebao biti tu mnogo bolji....

              Sve u svemu tim pun solidnih igraca, bez prave Zvezde, ustopovati Albisija i kreacije nema za leka..Imaju sledeci mec Granku na strani pa Ulm kod kuce, mislim da su im to bitniji mecevi, ne deluju kao tim da mogu da nas brejknu...Navaro je dobar trener, pekao je dobar zanat, prosle godine igrao sa Mursijom dobrom..voli agresivnu odbranu..Mislim da cemo ih rutinirati, sem ako ih van ocekivanja ne krene bas sut, a nas ne, ali mali su procenti za to..Zvezda 10-15 razlike..ali zadovoljni bi trebali biti svakom pobedom da budem iskren..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Očekujem da se Sale smesta priseti da je Govance najperspektivnija srpska četvorka
                Last edited by Laki21; 16-10-18, 12:05.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Klasicno,, siljenje patke,, medju navijacima. Koliko su odnosi u sporty poremeceni govori I slucaj,, Jankovic,,
                  Ako potpis za Partizan to ce biti alibi Uprave Partizana za katastrofalne rezultate, srozavanje kluba, ulazak bagre iz SNSa.
                  Covic ce malo pa pljuje po FIBI, Radovicu, KSSu itd, itd.
                  Klasika vidjena vise puta.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Pa zaobisli su OKS jer su se umesali Spanci. Sada to nije na nadleznosti OKS nego Fibe.
                    Zbog toga ce Jankovic potpisati verovatno za Spance pa biti pozajmljen.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Jesu li španci tražili LOC i dobili cveće? Odakle onda FIBA?
                    Na razumem baš najbolje materiju, možda da ipak sačekamo sa komentarima?
                    Ja ću poverovati u svu ovu priču kada SJ zaigra u dresu Partizana.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Jesu li španci tražili LOC i dobili cveće? Odakle onda FIBA?
                      Na razumem baš najbolje materiju, možda da ipak sačekamo sa komentarima?
                      Ja ću poverovati u svu ovu priču kada SJ zaigra u dresu Partizana.
                      Jesu ovi iz Fuenlabrade tražili i dobili LOC od FIBA...

                      Sad sledi potpis pa "pozajmica" kkp , koji od početka stoji iza cele ove priče.Tu bar nema ništa nejasno.

                      Ovaj manevar sa FIBA je uspeo ...izbegnute su domaće institucije.

                      Koliko je to po zakonu ili nečem drugom , svako neka sudi kako mu odgovara.

                      U drugim sferama , međunarodni sudovi ,dolaze na red tek kad se iscrpe sve domaće mogućnosti

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Jesu li španci tražili LOC i dobili cveće? Odakle onda FIBA?
                        Na razumem baš najbolje materiju, možda da ipak sačekamo sa komentarima?
                        Ja ću poverovati u svu ovu priču kada SJ zaigra u dresu Partizana.
                        Ni meni nije najjasnije kako je moguce postupak u sporu obustaviti, prenijeti na medjunarodnu raspravu i u roku od 7 dana dobiti ciste papire. Mi smo sa FIBAom uvijek imali losa iskustva pa je ovo nekako ocekivano.
                        Zasto je to dobro, pa rjesicemo se ocigledno ludog lika. Covica su nasamarili ko mazgu, a to nikada nije dobro po njih. Ne poznajem Covica licno ali mi ne djeluje kao lik koji lako zaboravlja kad ga nasamare.
                        Zato ce ova egzibicija donijeti samo dobrog nama navijacima, volio bih da u januaru pokazemo reakciju i da u svakom sledecem derbiju idemo na max lozenje. Nema spustanja lopte na parket!

                        Comment


                        • Igramo li mi večeras kakvu tekmu ili pišemo samo kada imamo neke probleme u klubu?
                          Večeras protiv Morabank Andore za potvrdu svog (igračkog) kvaliteta. Tomić pokazuje od odabira i dovođenja igrača do vođenja utakmice da zna šta radi za razliku od onog čije ime nije vredno pominjati. Nije mi poznat prvi pej Andore (nisam ga gledao) ali Rafu i Enisa znam, tako da neće biti lako našim spoljnjim igračima.Dilan će pokušavati da linije dodavanja preseče i ne retko će ispadati a Rafa zna da vrši pritisak na igrača, Šurna je stari znanac ali ne i nako koga neće moći Faje da zaustavi, nepoznanica mi je Upšo (ili kako se već čita) i da li će da ga Stratos čuva i u napadu maltretira.
                          Na centarskim pozicijama smo fizički dominantni, što opet ne znači da nam neće praviti probleme. Olja je inteligentan igrač koji je dugo godina na internacionalnoj sceni, onaj štrkljavi koji nije izborio u Barsi mesto je ranije (u Barsi) lako upadao u problem sa ličnim greškama tako da je samo nepoznanica (za mene) Šejn Witington ali ne očekujem nešto epohalno od njega.
                          Verujem da ćemo večeras učvrstiti prvu poziciju.
                          Last edited by nebitan; 16-10-18, 18:08.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Kako ga Ganac lijepo ispise al nema sanse plusic da mu dam.
                            Vidim Kuzmanovic baxuz komentarise. Fina je Andora ekipica al dolaze na noge Zvezdi, ako odigramo promil bolje nego u Monaku, nemaju mnogo sansi. Odoh opet da stavim pare na nas.

                            Comment


                            • Prazna hala?????
                              Ako bude 3000 bice vrhhhhhhh

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Vreme je potrebno da se vrati poverenje a ovi igrači i ovaj trener to mogu.
                                Nadam se da će navijači da prepoznaju to i da će dati potrebnu podršku sa tribina.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X