Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se izvinjavam za post o Mileru...
    ...poslao mi kolega grobar print screen stranice nekog sportskog portala sa današnjim datumom.
    Srce jeste poskočilo za par sekundi, ali obradovao se nisam.

    Htedoh u trku da proverim dal nešto znate o tome.

    No harm done.

    https://www.srbijadanas.com/sport/ko...oto-2018-07-26

    nije ovaj link, ali očigledno da ih ima više.
    nadam se da ovu petardu nije bacio Čović kao diverziju na Jankela useravanje po uber-manageru...
    baš danas
    Last edited by Wingwalker; 15-10-18, 22:40.

    Comment


    • Kakva je ovo zauska Covicu..Oteli mu igraca iz ugovora na tri godine..Ne radi se o kvalitetu igraca, pa ni sto je tako otisao..vec gde je otisao i na koji nacin..presuda jos doneta ima par dana itd..on prica..nece on nigde...Ako je istina,a 90% jeste..ozbiljan samar...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ova kanta je stvarno dileja ako misli da posle svega igra u Partizanu. Takodja Tegeltija najavljuje i dalje eksluzivne vesti iz Fiba na bazi uvida u originalnu dokumentaciju, sto znaci da te Coviceve teorije zavera i nisu skroz bez osnova... inace zasto bi neki bilo koji celnik Fibe davao dokumenta na uvid jednom tkzv. novinaru, a u stvari navijacu jednog kluba kojem je dat medijski prostor? Takodje suluda odluka Partizana ako odluce da potpisu ovoga... skroz suluda.

        Comment


        • Ne postoji domaci igrac kojem nisu dugovanr plate ne u zvezdi nego ni u jednom domacem klubu. Ovo da je uradila.zvezda da je otela nekog milosava, milutinova ili marinkovica ne bi nas oprali ni dunav ni sava. Bila bi prica vucicev klub i slicno! Stoka nastavlja gde je stala 2014. Otimanje, ne placanje obestecenja, sad ce i gepekovanje ne birnite. To je taj sns-ovski napredni mentlitet

          Comment


          • Btw jawun evans cutovan u clippersima. A nama treba plej na visegodisnji

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ova kanta je stvarno dileja ako misli da posle svega igra u Partizanu. Takodja Tegeltija najavljuje i dalje eksluzivne vesti iz Fiba na bazi uvida u originalnu dokumentaciju, sto znaci da te Coviceve teorije zavera i nisu skroz bez osnova... inace zasto bi neki bilo koji celnik Fibe davao dokumenta na uvid jednom tkzv. novinaru, a u stvari navijacu jednog kluba kojem je dat medijski prostor? Takodje suluda odluka Partizana ako odluce da potpisu ovoga... skroz suluda.
              Postoji papir od KSS gde pise da je Jankovic slobodan igrac..onda smo se mi zalili dalje navodno i to je odbijeno...preslo u nadleznost FIBA koja je to odbila i ovaj je slobodan igrac...Fegeltija likuje, malo srice i za njega ali to im je to...Mislim da ne bi istrcao tako..a info su dobili od Fuelenbrade, znaju se..u sekundi su saznali..Dali njemu eksluzivu zato sto znaju gde ce covica boleti...Ali dobro, bice vatre nije ovo lose..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Taj da je nama trebao nikada ne bi bio u situaciji da ode.
                Srećan mu put, što se mene tiče.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Ne postoji domaci igrac kojem nisu dugovanr plate ne u zvezdi nego ni u jednom domacem klubu. Ovo da je uradila.zvezda da je otela nekog milosava, milutinova ili marinkovica ne bi nas oprali ni dunav ni sava. Bila bi prica vucicev klub i slicno! Stoka nastavlja gde je stala 2014. Otimanje, ne placanje obestecenja, sad ce i gepekovanje ne birnite.To je taj sns-ovski napredni mentlitet
                  Moraju li bas ovakve kvalifikacije?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Moraju li bas ovakve kvalifikacije?
                    Mozda recnik nije primeren ali suština jeste

                    Comment


                    • Kronose ako se vec pravis da ne znas uvek mozes da proguglas ko su Kijanovic i Ostoja i kojoj stranci pripadaju. Ciji su kumovi i kucni prijatelji. "SNS Politicari" i jedan u Vladi drugi u parlamentu.
                      Tako da je, po mom misljenju, cak i bio blag u kvalifikacijama.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Postoji papir od KSS gde pise da je Jankovic slobodan igrac..onda smo se mi zalili dalje navodno i to je odbijeno...preslo u nadleznost FIBA koja je to odbila i ovaj je slobodan igrac...Fegeltija likuje, malo srice i za njega ali to im je to...Mislim da ne bi istrcao tako..a info su dobili od Fuelenbrade, znaju se..u sekundi su saznali..Dali njemu eksluzivu zato sto znaju gde ce covica boleti...Ali dobro, bice vatre nije ovo lose..
                        Postoji papir od arbitražne komisije KSS ali je postupak pred komisijom OK koja je instanca iznad u toku (jedino da je odluka donešena a avnost i KK nisu obavešteni), kako su izmajmunisali da preskoče i odu pred FIBA komisiju ne zna se (čini mi se da baš i nije legalno) ali postoji namera KK CZv da se ide i dalje jer u tom slučaju AKO jeste takva odluka donešena koju su preneli kvazi novinar a za njim i ostali "iz proverenih izvora", odluka nije konačna jer postoji instanca iznad (Lozana).
                        Tako da slowly sa zaključcima.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ranije su makar otimali dobre igrače, a sad se uhvatili za nesrećnog Jankovića, samo da bi Čović pizdeo.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Postoji papir od arbitražne komisije KSS ali je postupak pred komisijom OK koja je instanca iznad u toku (jedino da je odluka donešena a avnost i KK nisu obavešteni), kako su izmajmunisali da preskoče i odu pred FIBA komisiju ne zna se (čini mi se da baš i nije legalno) ali postoji namera KK CZv da se ide i dalje jer u tom slučaju AKO jeste takva odluka donešena koju su preneli kvazi novinar a za njim i ostali "iz proverenih izvora", odluka nije konačna jer postoji instanca iznad (Lozana).
                            Tako da slowly sa zaključcima.
                            Pa zaobisli su OKS jer su se umesali Spanci. Sada to nije na nadleznosti OKS nego Fibe.
                            Zbog toga ce Jankovic potpisati verovatno za Spance pa biti pozajmljen.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • toliko price o tom nesrecnom decku .....

                              Comment


                              • Nesrecnici
                                Koliko im malo za srecu treba.
                                Ovo je mislim 6x kako slave da je Jankovic slobodan igrac. Mozda i pogode neki put.
                                Mada se vidi i da "novinari" uce lekciju, eto B92 i Blic nisu jos preneli "vest"

                                Comment

                                Working...
                                X