Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Prva faza četiri grupe po osam(po 6) ...po četiri tima idu dalje . Prave se nove četiri grupe sa po četiri tima .Dva prvoplasirana idu dalje i igra se na ispadanje ..1/4 f , 1/2f i finale .Igra se u dve dobijene

    http://www.eurocupbasketball.com/eur...etition/format
    Zahvaljujem

    Comment


    • Jedna od pobeda koja spadaju u grupu dragih, zbog niza problema i spleta okolnosti,a ujedno pokazuje ozbiljnost i veliki potencijal ekipe.
      Sto se tice pojedinih igraca koji nezadovoljavaju necije prohteve i zelje,a i ja sam jedan od njih,mogli bi bar da ih postedimo vredjanja i ruznih reci.Ipak su to samo ljudi i nasi igraci,a pri tom imaju i svoje porodice i decu kojima sigurno nije drago da citaju tako nesto.
      Izvinjavam se ,ali jednostavno ovo sam morao da napisem i zamolim da se prestane sa teskim recima i vredjanjem.

      Comment


      • Opet smo dozvolili previše ofanzivnih skokova (11), od čega je 6 napravio njihov igrač Hummer sa pozicije 4.
        Filipovski je lepo prepoznao kako treba igrati protiv Zvezde, sa jakim pritiskom na spoljnu liniju, na granici faula. Baron potpuno isključen iz igre u drugom poluvremenu, Ragland u nervozi zbog promašaja i faulova, pa je veliki teret pao na Filipa. Svaki protivnik će tako igrati i tražiti šti više minuta našeg drugog pleja. Nadam se da će se oporavkom Davidovca ovaj problem amortizovati do mere da je podnošljiv i da ne utiče presudno na ishod meča. Ipak, očigledno je da nam tu treba još jedan igrač koji može sigurno da prenese loptu i organizuje napad. Posebno jer je Tomić naglasio da Davidovca vidi na pozicijama 2/3, a Nenadić na početku sezone ne uliva previše optimizma kada je ova pozicija u pitanju.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Daleko smo mi od prave forme, eto utakmica Bud i Mon, nebo i zemlja. Fali tu jos rada da to postane konstanta, ali obrisi napada i odbrane vec se vide a to je ozbiljan rad. Obicno ekipe do decembra traze neku formu, uklapanje, mi smo to postigli do superkupa, sto je za svaku pohvalu. Nije slucajno Monaco postigao mali br poena, imali smo odlican skauting. Ja potpuno zadovoljan. Bravo momci!
          Mi smo odigrali lošu utakmicu jer smo se izduvali nakon Budućnosti. Skoro je nemoguće odigrati dobar meč nakon ogromnih psihofizičkih pražnjenja.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by madafaka73 View Post
            Filipovski je lepo prepoznao kako treba igrati protiv Zvezde, sa jakim pritiskom na spoljnu liniju, na granici faula. Baron potpuno isključen iz igre u drugom poluvremenu, Ragland u nervozi zbog promašaja i faulova, pa je veliki teret pao na Filipa. Svaki protivnik će tako igrati i tražiti šti više minuta našeg drugog pleja. .
            Odlično smo iz-skautirani sa napomenom da je na Beronu sve vreme bio stravičan pritisak ali da su Filipa, koji ipak lakše krije loptu, pritiskali samo tokom prenosa a ostavljali mu prostora za šut, kao i Lazu što su ,,zaboravljali" u uglu....pametnom dovoljno.
            Nije Beron kriv što je potrošio toliko sekundi u tapkanju...Filip se nakon predaje lopte Beronu samo jednom vratio da preuzme dok su ovog jahali najozbiljnije.
            Slažem se sa LazaR inicijativom da bi mogli da iskuliramo sa težim uvredama, posebno koje se odnose na njegov stas.
            Kritika njegove igre, uticaja na ekipu pa i rodbinskih veza sa Gazdom su i dalje sportski milje,
            ali ismevanje njegovog nedostatka visine i kose su ipak okolnosti.
            Iskreno, ni jednom mi nije bilo drago kada su ga bacali u reklame i fotografe...naš je to dres majkumu.
            Kad je već ušo na parket neka plodi...a kada pravi štetu onda kao i na kraju prethodne rečenice...majkumu....
            Last edited by Wingwalker; 11-10-18, 14:51.

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              Odlično smo iz-skautirani sa napomenom da je na Beronu sve vreme bio stravičan pritisak ali da su Filipa, koji ipak lakše krije loptu, pritiskali samo tokom prenosa a ostavljali mu prostora za šut, kao i Lazu što su ,,zaboravljali" u uglu....pametnom dovoljno.
              Nije Beron kriv što je potrošio toliko sekundi u tapkanju...Filip se nakon predaje lopte Beronu samo jednom vratio da preuzme dok su ovog jahali najozbiljnije.
              Slažem se sa LazaR inicijativom da bi mogli da iskuliramo sa težim uvredama, posebno koje se odnose na njegov stas.
              Kritika njegove igre, uticaja na ekipu pa i rodbinskih veza sa Gazdom su i dalje sportski milje,
              ali ismevanje njegovog nedostatka visine i kose su ipak okolnosti.
              Iskreno, ni jednom mi nije bilo drago kada su ga bacali u reklame i fotografe...naš je to dres majkumu.
              Kad je već ušo na parket neka plodi...a kada pravi štetu onda kao i na kraju prethodne rečenice...majkumu....
              Meni pada u oci da mi moram da menjamo odbranu kada je Filip u igri. Tada uvek preuzimamo u piku I sinoc smo to samo jednom odbranili. Nikada ne preuzimamo osim kada je tu Filip. To dovoljno govori. Fizicki on nije u stanju da igra ni basket ispred zgrade.
              Njegova odbrana je smehotresna.
              Sinoc se vise puta krio u napadu, uvaljivao lopte Beronu I bezao.
              Nevezano ciji je sin smesan je za ovaj nivo kosarke. Moze on Krki u subotu da ubaci 20 poena to ne menja poentu.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Regland, Nelson
                Baron, Dobric, Davidovac

                Kako vam izgleda ovo braco cigani?

                Comment


                • Nije mi nelson neki asiatent...bolji je od covica, ali to realno nije ni tesko...

                  Comment


                  • Markovic-Regland
                    Samo to priznajem[emoji23]

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Regland-Bilo sta drugo deluje mi najbolje
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Regland-Odzo na pleju je bolje od sadasnjeg

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Regland kada izadje da odmori bolje niko da ulazi , da igramo sa 4 igraca sve dok se Regland ne odmori, neko ko nije gledao utakmicu bi ovakav zakljucak stekao.

                          Samo Pefi da skine malo svoju cenu i mi nadjemo tih 1 miliona koje nam fali i ima zelje mnogih za back up playom od 1 milion za 10 minuta da odmeni Raglenda ce se ispuniti.

                          U subotu je nova utakmica, nadam se da ce se ujediniti svi koji su protiv FC/NC a i u tom drustvu bi pridodao i ovog BG smekera sa CKrsta koji ocigledno trpi nenormalan pritisak da igra FC da se lepo okupimo i strasnim demonstracijama i nenormalnim pritiskom izvrsimo smene doticnih sa izricitim zahtevom da se zameni back up playom vec koliko sledece nedelje u suprotnom da se oni tornjaju iz kluba.

                          A i Stratos penzioner sa njima isto da ide, jer vec znamo da ce biti novi Milko.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Regland kada izadje da odmori bolje niko da ulazi , da igramo sa 4 igraca sve dok se Regland ne odmori, neko ko nije gledao utakmicu bi ovakav zakljucak stekao.

                            Samo Pefi da skine malo svoju cenu i mi nadjemo tih 1 miliona koje nam fali i ima zelje mnogih za back up playom od 1 milion za 10 minuta da odmeni Raglenda ce se ispuniti.

                            U subotu je nova utakmica, nadam se da ce se ujediniti svi koji su protiv FC/NC a i u tom drustvu bi pridodao i ovog BG smekera sa CKrsta koji ocigledno trpi nenormalan pritisak da igra FC da se lepo okupimo i strasnim demonstracijama i nenormalnim pritiskom izvrsimo smene doticnih sa izricitim zahtevom da se zameni back up playom vec koliko sledece nedelje u suprotnom da se oni tornjaju iz kluba.

                            A i Stratos penzioner sa njima isto da ide, jer vec znamo da ce biti novi Milko.
                            Nemoj Fipa da diras. Kako da ode kad nije ni potpisao Ugovor.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Last edited by Laza Kacanski; 11-10-18, 17:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Regland kada izadje da odmori bolje niko da ulazi , da igramo sa 4 igraca sve dok se Regland ne odmori, neko ko nije gledao utakmicu bi ovakav zakljucak stekao.

                              Samo Pefi da skine malo svoju cenu i mi nadjemo tih 1 miliona koje nam fali i ima zelje mnogih za back up playom od 1 milion za 10 minuta da odmeni Raglenda ce se ispuniti.

                              U subotu je nova utakmica, nadam se da ce se ujediniti svi koji su protiv FC/NC a i u tom drustvu bi pridodao i ovog BG smekera sa CKrsta koji ocigledno trpi nenormalan pritisak da igra FC da se lepo okupimo i strasnim demonstracijama i nenormalnim pritiskom izvrsimo smene doticnih sa izricitim zahtevom da se zameni back up playom vec koliko sledece nedelje u suprotnom da se oni tornjaju iz kluba.

                              A i Stratos penzioner sa njima isto da ide, jer vec znamo da ce biti novi Milko.
                              Pokušavaš da budeš sarkastičan. Mi smo svi idioti, jer ne želimo da gledamo tatinog sinčića. Naravno da želimo igrača poput Markovića. Ko ne bi želeo takvog igrača i timu?

                              Comment


                              • Kad ti predje od gnusanja na Filipa do njegovog advokata? Jasno je da para nema i da je ovo na crtu, ali nemojmo pokusavati da prodajemo pricu kako je Fico JEDINO rjesenje jer nije jebga. Necu da pokusavam da se pravim pametniji od Tomica, on ako ga vidi u timu, i ako moze da gleda ono sto mali pruza, ja cu da podrzim ali da pijem pricu kako bolje nema/ne moze, to ne mogu.

                                Comment

                                Working...
                                X