Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sofro je cuveni novinar iz Podgorice. Tviteras je (valjda) random lik.

    Comment


    • A evo nađoh ga

      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sofro je lik koji ima informacije, prema Zvezdi mislim da neguje izvesna pozitivna osecanja tako da nije prigodno gif poredjenje.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Znači, ima u CG i takvih? Un-fucking-believable
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Lik je kako bih vam opisao jednostavno lud. On je kao neka zuta stampa sporta. Bavi se trivijalnim stvarima. Prati sport i voli vjerovatno, ali se bavi nebitnim stvarima u sportu. Uz to ga svi dizu na sprdnju i daju mu lazne informacije.
            Ne uzimati ga za ozbiljno.

            Comment


            • Originally posted by Marcus View Post
              Braco jel imate neki pouzdan link za Arenu? Youtube gase a juce je pukao i mobdro
              Probaj ovaj
              http://www.siprageza...rt-2-uzivo.html

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Lik je kako bih vam opisao jednostavno lud. On je kao neka zuta stampa sporta. Bavi se trivijalnim stvarima. Prati sport i voli vjerovatno, ali se bavi nebitnim stvarima u sportu. Uz to ga svi dizu na sprdnju i daju mu lazne informacije.
                Ne uzimati ga za ozbiljno.
                Crnogorski tegeltija?

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Šofro je živa sportska enciklopedija. Genije. Ali kao i svaki genije nije baš u vinklu. Ja ga obožavam. Mi u Srbiji nemamo ni blizu takvih novinara.

                  Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Cus genije, lazovcina mentalno poremecena. Pogledaj mu fb i kako se ponasa prema ljudima, on je maloumnik. Dok nije bilo interneta onda mu je lako bilo da laze i podmece, sad vec sve sto prica moze da se provjeri, a laze za medalju i izvrce kako njemu odgovara. Pritom nosi bolesnu mrznju prema Federeru, Djokovicu, Real Madridu, Partizanu, Juventusu, Interu, Englezima, Njemcima, Francuzima, svrsava na Milan, Nadala, Italiju, Argentinu, Spaniju, Zvezdu, Barselonu i neobjektivan je do nevjerovatnosti.

                    Budala grada, sluzi za sprdacinu iako on to ne kapira jer tripuje da je neki Seldon, nikad mu nisu dali ni da bude sportski urednik dje je god radio u Crnoj Gori, niti ce mu dati naravno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izmedju ludaka i genija tanka je linija. . .
                      Inace Teodor ako nam dodje apsolutni smo favoriti za Abu a u Uleb kupu ulazimo lagano medju 8

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Izmedju ludaka i genija tanka je linija. . .
                        Inace Teodor ako nam dodje apsolutni smo favoriti za Abu a u Uleb kupu ulazimo lagano medju 8
                        oklen genge za Tija...aman?

                        da nie Karich ubacio nogu u vrata?

                        Comment


                        • dada... Nenadic na pleju

                          Comment


                          • Rastavljamo ove tantuse na proste činioce

                            Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ubacuj Filipa hoće Džikića herc strefiti...

                              Comment


                              • Uh Ristic, Dobric, Nenadic, Simana i Radanov, blago srpske kosarke, igramo lepo sa klincima maltene. Tomicev pecat se vec sad vidi

                                Comment

                                Working...
                                X