Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise nego dobro izgledamo obzirom na br novih igraca i period uigravanja, energetski je odlicno ali jedino sto je iz aviona vidljivo uz prisustvo FC3 je da Radanov i Borisa i ove godine ce biti statisti sem mozda u KLS. Posebno sam iznenadjen "napretkom" Radanova, sa tehnicke strane posmatram, konstanyna i velika borba sa driblingom.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Moguće da ovi zaokružuju ko u trgovini sve preko 1,75 je 1,80.
      Zna se dobro od davnina kako se u FMP meri visina igracima

      Comment


      • Fascinira koliko se Boriša uspešno krije od lopte.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Radanov, covic i borisa nemaju sta da traze u ovoj Zvezdi

          Comment


          • Oćeš run n gun- može. Oćeš hrkljuš- nema problema. Tomiću carino!

            Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Lepa minijatura Zvezde, prvo pnr Čovića i Ristića posle kojeg je dosuđena namerna Stipanovića, pa trojka Čovića, 4 poena iz jednog napada.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Lepa minijatura Zvezde, prvo pnr Čovića i Ristića posle kojeg je dosuđena namerna Stipanovića, pa trojka Čovića, 4 poena iz jednog napada.
                ima gresaka normalno je to ali raduje igra u ovom periodu ...malo me Perperoglu zabrinjava ..njegov stav pre svega ...odsutan je nezainteresovan

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  ima gresaka normalno je to ali raduje igra u ovom periodu ...malo me Perperoglu zabrinjava ..njegov stav pre svega ...odsutan je nezainteresovan
                  Samo tako deluje, Stratos obavlja dosta prljavog posla u odbrani, tačno zna kada da napravi faul kojim razbija ritam protivnika i dao je bitnu trojku preko ruke kada smo se nekoliko minuta mučili u napadu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Šta je sa Ristićem, sinoć je bio sasvim solidan, danas klupiran

                    Comment


                    • Tacno zna kad da nspravi faul, nskupio 5 licni...jbm mu znanje to bas

                      Comment


                      • Originally posted by Tesla/24 View Post
                        Šta je sa Ristićem, sinoć je bio sasvim solidan, danas klupiran
                        ne moze svaku utakmicu da igra na tom nivou ..ima vremena za njega ..ja bi rekao da odavno nismo ovako tri kvalitetne petice imali

                        Comment


                        • Retardirano igramo čitavo drugo poluvreme.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • stali smo ,mora da se pronadje petorka da zavrsi posao ...ne gubiti energiju na sudije ..nepotrebno je skroz

                            Comment


                            • To je zbog disbalansa između prve petorke(hajde šestorke) i ostatka rostera...obavezno padamo u igri kada izađe Baron i Regland.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Zašto nikad ne možemo lepo da privedenmo utakmicu kraju?

                                Comment

                                Working...
                                X