Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Secite sezonske tri četiri sad!
    S.. WHAT ??

    Filip
    Must
    Play

    Comment


    • Sto se tice jr Choxa ovo je za mene ocekivano i ovaj isti scenario sam napisao pre pocetka sezone kako ce se odvijati do detalja i na kraju se ispostavilo da sam sve pogodio.. Sto se tice dresova jako neozbiljno i sama pomisao na ove dresove me podseca na onu neznalicu na klupi i celu proslu sezonu.. Ove sitnice pokazuju ozbiljnost kluba a mi smo u ovon trenutku sve sem ozbiljnog ..

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Secite sezonske tri četiri sad!
        Pokušavam da razumem šta si ovim hteo da postigneš. Pisali su mnogi košarkaški pismeniji od mene forumaši, zašto FČ ne treba/ne sme da igra u Zvezdi. I ti si toga svestan, siguran sam, ali voliš da provociraš druge, iz samo tebi poznatih razloga.

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Secite sezonske tri četiri sad!
          Promasio si i temu i ciljnu grupu...tema tvog upisa je pomracenje a ciljna grupa je ona koja je pre neku godinu seckala mts kartice...sitna greska, sitna kao drugi plej.
          Last edited by nebitan; 19-09-18, 06:09.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • У супер купу прво са Олимпијом. Ако их према очекивањима решимо, идемо на Цедевиту. Добро је да пре почетка лиге видимо где смо у односу на највеће ривале.

            Comment


            • ne razumem opsednutost Filipom ...slazem se da na trzistu ima boljih ..skupljih ..neka dodju ... ali do tada sto pljuvati i mraciti kad ekipa napreduje igra lepo dopadljivo ,mlada je i poletna ,perspektivna ...a uz to sve Filip igra vrlo korektno i ima zapazenu ulogu u timu

              Comment


              • Pazi sad, pokušaću da ti nacrtam. Trenirao sam basket par godina dok nisam krenuo na faks, pa sam batalio jer je bilo nemoguće i jedno i drugo. Uz to sam visok 180 cm, nemam neke atletske sposobnosti, talenat prosečan. No volim basket i igrao sam ga non stop u slobodno vreme, i to prilično uspešno.

                Zamisli sad da moj tata dođe za precednika kluba i postavi mene za drugog plaja ekipe, sa svim kvalifikacijama koje posedujem. Da naglasim da sam dobar dečko, da sam uvek bio cool što se tiče svlačionice i da sam cigan do koske.

                Da li bi ti smetalo da igram drugog pleja?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Pazi sad, pokušaću da ti nacrtam. Trenirao sam basket par godina dok nisam krenuo na faks, pa sam batalio jer je bilo nemoguće i jedno i drugo. Uz to sam visok 180 cm, nemam neke atletske sposobnosti, talenat prosečan. No volim basket i igrao sam ga non stop u slobodno vreme, i to prilično uspešno.

                  Zamisli sad da moj tata dođe za precednika kluba i postavi mene za drugog plaja ekipe, sa svim kvalifikacijama koje posedujem. Da naglasim da sam dobar dečko, da sam uvek bio cool što se tiče svlačionice i da sam cigan do koske.

                  Da li bi ti smetalo da igram drugog pleja?
                  Pa, ako bi igrao barem 60% kao Filip, i ja bih te stavio u tim !

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Pazi sad, pokušaću da ti nacrtam. Trenirao sam basket par godina dok nisam krenuo na faks, pa sam batalio jer je bilo nemoguće i jedno i drugo. Uz to sam visok 180 cm, nemam neke atletske sposobnosti, talenat prosečan. No volim basket i igrao sam ga non stop u slobodno vreme, i to prilično uspešno.

                    Zamisli sad da moj tata dođe za precednika kluba i postavi mene za drugog plaja ekipe, sa svim kvalifikacijama koje posedujem. Da naglasim da sam dobar dečko, da sam uvek bio cool što se tiče svlačionice i da sam cigan do koske.

                    Da li bi ti smetalo da igram drugog pleja?
                    Meni bi smetalo. Psovao bih ti sve po spisku svaki dan. Jbg, ništa lično, samo želim da najbolji igraju.

                    Comment


                    • Tebi verujem. Nego pitam Darka, njegovo mišljenje me jako zanima.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Da se ukljucim i ovim postom odmah i iskljucim iz ove debate koja na oba foruma uzima ohoho prostora.

                        Da li nas je klub zajebao kad su nam "obecali" da ce Covic jr. ostati samo do kraja prosle sezone? Ocigledno jeste. (ok, mogli bi da se izvuku na to da se nesto u medjuvremenu promenilo, ali sumnjam u to jer o njegovom ostanku/priduzetku angazmana nikad nista nije komunicirano. tj. sve se kao zna, ali cutke i nista zvanicno).

                        Pitanje: Sta sad sa tim zakljuckom raditi? Sve ili nista. Polagati racun navijacima klub ne mora. Moze, ali ne mora. Na nama je da se odlucimo, da li je to razlog za bojkot, zvizdanje, euforiju, ravnodusnost, ili sta vec...

                        Ovo kazem, jer se diskusija toliko razvukla i ponavlja se isto vec mesecima: Hoce li ostati ili nece? Do kada ce trenirati ili nece? Hoce li poceti sezonu ili nece? Hoce li biti u prvih 12 ili nece? Koliko minuta ce da igra? Uskoro ce se voditi diskusija: hoce li biti u prvih 5 ili nece, koliko izgubljenih lopti, koliko utakmica sa manje od datih 10 poena, koliko faulova....itd.

                        Ja sam misljenja da je cinjenica da Covic jr. igra kod nas kao 2. plej rezultat nase financijske situacije. Da imamo para za vise, imali bismo verovatno nekog drugoga. Kako nemamo, to nam je sta je. I dok je tako, ne smeta mi da on igra 2. pleja jer boljeg mi nemamo. Ako imamo, recite koji je to junak pa da ojadavamo nepravdu svetskih razmera ovde i na tribinama. I jos nesto: price da ga tata gura su meni malo plitke. Da je Covic sr. vec hteo da ga gura, ugurao bi ga NAJKASNIJE prosle godine kod Alempija i to od pocetka kad se jos igrala EL. Prica iza svega ovoga po meni nije to, da li Covic jr. igra kod nas ili ne, nego da li to znaci da smo u financijskom bedaku koji preti da se pogorsa.

                        Meni sve to oko njegovog igranja inace vec malo dosadno, ali diskutujte kad vec hocete, niko vam ne brani.

                        Comment


                        • Problem oko Covica juniora je daleko dublji.
                          Mi smo ove sezone formirali tim puneci gotovo svaku poziciju sa dva stranca osim na pleju da bi tatin sin mogao da igra. Naravno najlakse je reci ,,dajte boljeg,, kao alibi pricu za drzanje u sastavu basketasa Filipa. Isto tako u FMPu mi nismo u stanju da napravimo plejmejkera 5 godina jer tatin sin je tamo imao zacementirano mesto i 30+ minuta. I tamo se dovode prospekti na svim pozicijama osim pleja jer tatin sin je neprikosloven.
                          Poenta price je da Filip nije u stanju da igra ni u Gruziji sto dovoljno govori koliko je dobar. Znamo d aje imao izlet u inostranstvo i kako je to proslo.
                          I sada treba jedan Radanov, Simanic, Uskokovic i ekipa da gledaju tako nesto.
                          Filip da ima i malo obraza sam bi otisao.
                          Opet pitanje KADA I NA KOLIKO GODINA JE FILIP POTPISAO UGOVOR? Na zvanicnom sajtu nema informacije. Zato se vrlo kurvinjski, krenulo u pricu po novinama de on daje 3 prve izjave oko svoje uloge dok nemamo izjavu ni trenera, pa prica po forumima kako je tu samo da pomogne, icice u Grcku, kako ce biti 3 plej, kako nema niko bolji itd,itd.
                          Ako je on tako dobar momak, igrac sto klub ne izadje sa saopstenjem da je on potpisao Ugovor sa klubom??? Sta se to i zbog cega krije?

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Problem oko Covica juniora je daleko dublji.
                            Mi smo ove sezone formirali tim puneci gotovo svaku poziciju sa dva stranca osim na pleju da bi tatin sin mogao da igra. Naravno najlakse je reci ,,dajte boljeg,, kao alibi pricu za drzanje u sastavu basketasa Filipa. Isto tako u FMPu mi nismo u stanju da napravimo plejmejkera 5 godina jer tatin sin je tamo imao zacementirano mesto i 30+ minuta. I tamo se dovode prospekti na svim pozicijama osim pleja jer tatin sin je neprikosloven.
                            Poenta price je da Filip nije u stanju da igra ni u Gruziji sto dovoljno govori koliko je dobar. Znamo d aje imao izlet u inostranstvo i kako je to proslo.
                            I sada treba jedan Radanov, Simanic, Uskokovic i ekipa da gledaju tako nesto.
                            Filip da ima i malo obraza sam bi otisao.
                            Opet pitanje KADA I NA KOLIKO GODINA JE FILIP POTPISAO UGOVOR? Na zvanicnom sajtu nema informacije. Zato se vrlo kurvinjski, krenulo u pricu po novinama de on daje 3 prve izjave oko svoje uloge dok nemamo izjavu ni trenera, pa prica po forumima kako je tu samo da pomogne, icice u Grcku, kako ce biti 3 plej, kako nema niko bolji itd,itd.
                            Ako je on tako dobar momak, igrac sto klub ne izadje sa saopstenjem da je on potpisao Ugovor sa klubom??? Sta se to i zbog cega krije?

                            Jeste dublji: Nema se verovatno para za bolje. Barem je to moja teza. Mislim da se tu islo na ono "daj sta das" i da se na toj poziciji stedelo jer se znalo da mozemo njega uzeti za jako male pare. Mozda bas zato sto je gazdin sin.... Ko zna, mozda ga gazda placa iz svog dzepa?

                            Sve sto pises stoji, samo kazem da je on mozda iznudjeno resenje. I, ako cemo pravo, i on je u posranoj situaciji (ako je ovako kako mislim), jer mu je jasno da u ekipi ne bi mogao da bude da je situacija onakva kakva bi trebala da bude, a ne ovako financijski nategnuta.

                            Sad definitivno off od mene na ovu temu.

                            Comment


                            • Igra li se kakva utakmica ovih dana ili ce svaki post da bude o Filipu?
                              Kakva je Olimpija? Promenili su skoro ceo tim ako se secam. Kakve su im pripremne utakmice? Da li je neko ispratio?
                              Hoce li igrati Nenadic sutra?
                              Sudi li nam Javor?

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Jeste dublji: Nema se verovatno para za bolje. Barem je to moja teza. Mislim da se tu islo na ono "daj sta das" i da se na toj poziciji stedelo jer se znalo da mozemo njega uzeti za jako male pare. Mozda bas zato sto je gazdin sin.... Ko zna, mozda ga gazda placa iz svog dzepa?

                                Sve sto pises stoji, samo kazem da je on mozda iznudjeno resenje. I, ako cemo pravo, i on je u posranoj situaciji (ako je ovako kako mislim), jer mu je jasno da u ekipi ne bi mogao da bude da je situacija onakva kakva bi trebala da bude, a ne ovako financijski nategnuta.

                                Sad definitivno off od mene na ovu temu.
                                Gde baš da nestane para kad se popunjavala njegova pozicija...
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X