Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Onda i ne mozes da izvodis zakljucke, dobro se radi, bice para, sve po PS ide i sl. Kad te vec ne interesuju detalji poslovanja kluba. Uz sve to rezultati u padu govore kontra od onoga sto ti zakljucujes.

    Ja hocu detaljan izvestaj o poslovanju za svaku godinu da bude javno objavljen. Klub je javna svojina, i kao takav ima obavezu da javnost obavestava o svom radu, finansijama i svemu ostalom. I to ne kad im potrazi Mika, Pera, Laza nego samoinicijativno. Hocu podatke o sponzorskim ugovorima, X godina unazad, hocu ugovor o saradnji sa FMP-om i koja se suma izdvaja/baca u njega. Hocu preuzimanje odgovornosti za lose rezultate u prethodnom periodu. Dok se ne krene u tom pravcu, ja necu davati podrsku ovoj upravi, makar uzeli sve trofeje, osvojili Evrokup, pa posle i Evroligu...
    Eh pa to je vec neki idealni scenario kojem bi svak normalan trebao da tezi ali svako realan zna da to nece biti tako. Ne sa ovom upravom nego i svakom sledecom.
    Te detalje o finansijskim transakcijama to ti ni jedan klub nece javno otkriti ne samo klub nego ni jedno JP, a koga interesuju bas detalji, zna se nacin kako do njih da se dodje, da si clan skupstine, bili bi ti dostupni sto je ok i razumljivo.
    Na moje misljenje utice i razgovor sa ljudima bliskih klubu, nije formirano samo na osnovu ovog clanka ali posto je samo forma razgovora onda i nije za foruma.

    Comment


    • Za FMP se izdvaja oko 300k eura.
      Izgleda da Sport klub forum ima novog apostola istine.
      Fino!

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Za FMP se izdvaja oko 300k eura.
        Izgleda da Sport klub forum ima novog apostola istine.
        Fino!
        Čeka čeka...negde sam pročitao 400K jura, šta je sada istina i da li je samo to? Kome se plaća zakup hale u Železniku (ako se plaća) a trenira se u Pioniru?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Za FMP se izdvaja oko 300k eura.
          Izgleda da Sport klub forum ima novog apostola istine.
          Fino!
          Извор?

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Čeka čeka...negde sam pročitao 400K jura, šta je sada istina i da li je samo to? Kome se plaća zakup hale u Železniku (ako se plaća) a trenira se u Pioniru?
            Istinu ocigledno znaju samo clanovi skupstine a do nas mogu da stignu samo abrovi.
            Ako se trenira u Pioniru nema sta da se placa hali u Zelezniku. A za termine kad se trenira u Zelezniku trebalo bi da se placa njenom vlasniku, a to je po dostupnim informacijama grad Beograd.... pod uslovom da nas grad ne casti kroz neki vid sponzorstva.

            Comment


            • Svima je cudna suma od oko 300k, a zaboravlja se da Borisa nije vise tamo.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Svima je cudna suma od oko 300k, a zaboravlja se da Borisa nije vise tamo.

                15 igraca po 1500 eur mesecnom platom plus strucni stab, plus putovanja, stanarine i ostale stvari.

                300 k je ugovor najplacenijeg igraca sada u KKCZ . Da mi je znati kako taj jedan u KKCZ vredi kao ceo tim FMPa.

                Borisa je na plati oduvek bio u KKCZ tako da uopste nema veze da li je u rosteru FMPa ili KKCZ.

                I njemu se i najvise i duguje od svih igraca u sadasnjem timu.

                Comment


                • http://basketballsphere.com/aleksandrov-u-jazbereniju/

                  Kakav je ovo igrac bio, uh kako je letio po terenu. Kakav kosarkaski biser, gledao sam ga uyivo nekoliko puta i niko me nije toliko impresionirao kao on. Teodosic ya njega kaye da je najveci talentat srpske kosarke bio, stvarno steta za one dvije teske povrede na pocetku karijere kada je imao cini mi se 19-20 god.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    http://basketballsphere.com/aleksandrov-u-jazbereniju/

                    Kakav je ovo igrac bio, uh kako je letio po terenu. Kakav kosarkaski biser, gledao sam ga uyivo nekoliko puta i niko me nije toliko impresionirao kao on. Teodosic ya njega kaye da je najveci talentat srpske kosarke bio, stvarno steta za one dvije teske povrede na pocetku karijere kada je imao cini mi se 19-20 god.
                    Све потписујем. Невероватан је таленат био. Гледао сам га више пута. Ни не могу да претпоставим који би му био лимит да га није све то стрефило. Њега се увек првог сетим када се прича о томе како су неком повреде уништиле каријеру.

                    Comment


                    • Прогнозиран му је највећи домет у генерацији. Реално није доминирао само због знања, већ и због физичке надмоћи над вршњацима. Клинци који су тренирали са њим су говорили да нема радну етику, не знам да ли су то причали из хејта и љубоморе или истинито. Са њим и Теом је у генерацији био Лабовић, коме је такође прогнозирана већа каријера од остварене.

                      Comment


                      • Ja sam se radovao kada je potpisao za nas nadajući se da će kada izađe iz povrede da se vrati u onaj mod iz FMPa ali jbg mi tada nismo bili klub kakav treba a on je imao previše ozbiljnu povredu i trebalo mu je mnogo vremena daa se vrati...
                        Nego da li je zasedao danas kakav organ KSS povodom Jankovića?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • NEMANJA ALEKSANDROV: THE SURE-FIRE #1 PICK?
                          Luis Fernández @DraftExpress Aug 05, 2004, 01:00 am July 22, 2003.

                          Rivas (near Madrid), Spain. European Cadet Championships. A thundering ovation flies throughout the Cerro del Telgrafo Pavillion as a tall, skinny, and shy-looking kid steps off the court towards the bench. The teams from Spain and Serbia and Montenegro are playing, and surprisingly the player does not wear the red Spanish jersey, but the unmistakable blue of the Balkan team. It doesn't matter. The ovation is a tribute from the audience to possibly the best basketball talent they have ever seen play live, a kid in whom they see the future of European basketball. His name is Nemanja Aleksandrov. - Source: http://www.draftexpress.com/profile/...leksandrov-37/ ©DraftExpress

                          Ladno su vecina vodecih skauta prognozirali #1 pik na draftu ej
                          Last edited by Victor BG; 11-09-18, 19:28.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ja sam se radovao kada je potpisao za nas nadajući se da će kada izađe iz povrede da se vrati u onaj mod iz FMPa ali jbg mi tada nismo bili klub kakav treba a on je imao previše ozbiljnu povredu i trebalo mu je mnogo vremena daa se vrati...
                            Nego da li je zasedao danas kakav organ KSS povodom Jankovića?

                            O tome vi vec Cooper trebao da nas obavesti, tj Tegi se isto ne oglasava.

                            Comment


                            • Izgleda Jankovic ipak ide...izvori iz kluba su isuseni

                              Kako god nista nije receno, dobili ste Ficu, e da...prvaci ste predsezone..

                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Izgleda Jankovic ipak ide.
                                Para vrti gde burgija nece.. Drzavni pos'o je drzavni pos'o

                                Comment

                                Working...
                                X