Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Zelja, pristup, koncentracija svakako podize nivo odbrane.
    Bez toga sa individualnim sujetama, neslaganjem, nezadovoljstvom mozemo mi da imaamo 12 Dzenkinsa u timu dzaba nam sve.
    Iako ih nisam gledao, po tome kako je sastavljan tim i pricama koje se cuju za igrace, cini se da barem te sujete nece biti.
    Imamo par nasih 'starih' momaka, par mladjih koji bi trebalo da se dokazuju, i strance koji barem do sada nisu imali neke ekscese u karijerama.

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Samo sam čekao ko će prvi da napiše )) Mašta radi svašta, pa nije Zvezda poljoprivredni kombinat iz Banata već ozbiljan košarkaški klub, iako biste vi da ga predstavite kao ovo prvo.
      Sta je konkretno tu masta La Haine? Govorim striktno kosarkaski i mrsko mi vec da se ponavljam ali te price, dobar za svlacionicu itd...su ono..bzvze..da ne spominjem Keselja koji dve sezone guli eto..zajebancije...itd..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        Ideja da ne sme da bude u 12 je moja ideja i obrazlozena u tekstu. Ja verujem da taj Nenadic, koji je porcvetao u FMP-u kada je FC otisao u CZ bi morao da bude opcija pre FC.
        Tomicu verujem (za sada) ovako na slepo, bez da se dokazao kao trener, tako da ako on kaze da treba da FC igra u 12, hocu da verujem da je FC zaista bolji od ostalih alternativa, a ne Guzonjin sin... ali to je onda tuga...
        Po meni je uvek bolje istrpeti nekog mladjeg igraca, koji ima neku perspektivu, ili u smislu podizanja plafona, ili u smislu dalje prodaje, nego koristiti domace igrace od 30 ili 30+ godina, a da nisu game changer-i.
        Ovde se puno puta ponovio vrlo verovatni problem u odbrani od krupnijih plejeva, s' tim da FC ne poseduje dovoljnu brzinu ni da prati one koji su njegovih gabarita (@Dekkard)
        Sto se Borise tice, ne sporim da si ti mozda u pravu, ali isto tako verujem da mu treba dati sansu. Ono sto je bila osnova mog komentara vezanog za njega je kako ste se obojica nadovezali na komentar pre vasih, iako pretpostavljam (sorry ako gresim) da ga niste gledali u prvoj pripremnoj utakmici.
        Treba imati u vidu da mi igramo u EC a ne EL.
        Evo sa kojim plejom bi Regland imao toliko problema?
        Nisam detaljno pratio roatere EK timova ali onako na prvu slabo tu ima nekih posebno dobrih plejmejkera od 2m

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Treba imati u vidu da mi igramo u EC a ne EL.
          Evo sa kojim plejom bi Regland imao toliko problema?
          Nisam detaljno pratio roatere EK timova ali onako na prvu slabo tu ima nekih posebno dobrih plejmejkera od 2m
          Ja nisam pisao o prvom vec o drugom pleju. Prvi je prvi zbog odredjenih karakteristika, a kako mi nemamo para da kupimo nekog ko je dobar na obe strane, onda valjda bi (u teoriji) drugi trebalo da ima ono sto prvi nema.
          Ukoliko prvi plej ima problem u odbrani, ili se menja odbrana (ako moze), ili se menja plej. Problem je sto je FC u odbrani losiji od prvog pleja i tek ne moze da odbrani ono sto ovaj moze.
          Takodje sam za FC napisao da iako nizak, nije previse brz, pa i igraci slicnih gabarita mogu biti problematicni za cuvanje.

          Comment


          • Originally posted by Grof View Post
            Ja nisam pisao o prvom vec o drugom pleju. Prvi je prvi zbog odredjenih karakteristika, a kako mi nemamo para da kupimo nekog ko je dobar na obe strane, onda valjda bi (u teoriji) drugi trebalo da ima ono sto prvi nema.
            Ukoliko prvi plej ima problem u odbrani, ili se menja odbrana (ako moze), ili se menja plej. Problem je sto je FC u odbrani losiji od prvog pleja i tek ne moze da odbrani ono sto ovaj moze.
            Takodje sam za FC napisao da iako nizak, nije previse brz, pa i igraci slicnih gabarita mogu biti problematicni za cuvanje.
            Pogresno sam tebi replicirao.
            Filip Covic je obicni cirkuzant

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Pogresno sam tebi replicirao.
              Filip Covic je obicni cirkuzant
              Zola, jel si u pioniru?
              Sta se desava na tekmi?

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Zola, jel si u pioniru?
                Sta se desava na tekmi?
                60-34 ,za nas poluvreme
                Regland najbolji.
                Nisam u Pioniru

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  60-34 ,za nas poluvreme
                  Regland najbolji.
                  Nisam u Pioniru
                  Moze li se pratiti negde live score makar, negde, nesto?

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Moze li se pratiti negde live score makar, negde, nesto?
                    Jok
                    Kupim info sa tvitera od decka koji je u Pioniru

                    Comment


                    • Evo Jimmi

                      Comment


                      • Hvala Lazo.
                        Perpera po svemu sudeci ocekuje dosta veca uloga od one ''samo da pomogne''.
                        Ekipa je jako suterski potentna, vise nego prosle sezone, iako smo imali Rocestija i Feldina.
                        Tu su sad Regland i Beron, koji po meni nisu losiji suterski par od prethodne dvojice, dok na poziciji 4 su bolji trojkasi Faye i Simana od Jankovica i Milkana.
                        Tu je i Perper, veoma dobar suter, a ako ostane i Kobra, bice tu rafalnih paljbi.
                        Ocekujem da jedna od minijatura u igri bude sa Risticem, u kojoj ce se recimo iz rogova otvarati u pop, a ne u pik kao sto rade centri u toj akciji i tako siriti sa te pozicije igru.
                        Igra li sinko na tatko?

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Hvala Lazo.
                          Perpera po svemu sudeci ocekuje dosta veca uloga od one ''samo da pomogne''.
                          Ekipa je jako suterski potentna, vise nego prosle sezone, iako smo imali Rocestija i Feldina.
                          Tu su sad Regland i Beron, koji po meni nisu losiji suterski par od prethodne dvojice, dok na poziciji 4 su bolji trojkasi Faye i Simana od Jankovica i Milkana.
                          Tu je i Perper, veoma dobar suter, a ako ostane i Kobra, bice tu rafalnih paljbi.
                          Ocekujem da jedna od minijatura u igri bude sa Risticem, u kojoj ce se recimo iz rogova otvarati u pop, a ne u pik kao sto rade centri u toj akciji i tako siriti sa te pozicije igru.
                          Igra li sinko na tatko? [emoji3]
                          Sinko prva zamena Reglandu

                          Comment


                          • Mnogo bitnije od toga da budu bolji šuteri jeste neka konstantnost. Znači ne da natrpa nekog pa ga nema 5, 6, 7 utakmica (feldin) ili ga nem u završnicama (meni se čini da se Roč baš nije isticao u završnicama, mada je tu i do trenerskog maga...).
                            Ja sam se grozio kada god je Feldin vodio loptu i kretao u reket s nekim svojim flouterima...od četvorki bih ipak više voleo guženje u reketu i skok od šuta za tri poena (odšuta se živi ali i ružno "umire".
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Sinko prva zamena Reglandu
                              Videcemo sta ce biti kada se Davidovac i Nenadic vrate.
                              Inace, Nenadicu naprslo rebro(ne verujem jbt...), a Uskokovic mora na operaciju.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Mnogo bitnije od toga da budu bolji šuteri jeste neka konstantnost. Znači ne da natrpa nekog pa ga nema 5, 6, 7 utakmica (feldin) ili ga nem u završnicama (meni se čini da se Roč baš nije isticao u završnicama, mada je tu i do trenerskog maga...).
                                Ja sam se grozio kada god je Feldin vodio loptu i kretao u reket s nekim svojim flouterima...od četvorki bih ipak više voleo guženje u reketu i skok od šuta za tri poena (odšuta se živi ali i ružno "umire".
                                Nase cetvorke su pre svega strech, znaci, igraci koji sa te pozicije sire igru i koji vise naginju na 3, nego na 5 i time mogu preuzimati nize igrace efikasnije od tzv. ''jacih'' cetvorki.
                                Jos jedna stvar koja se moze ocekivati i od Fayea, a i Simane je ofanzivni skok.
                                Videcemo kako ce Borisa izgledati, iako bi njegov klik, kao i jos nekih igraca nama mnogo znacio u borbi za titulu.
                                Faye je jako dobar u ofanzivnom skoku, a dobar je i u defanzivnom.
                                Nije jak, ali ume da se gradi i pozicionira za skok jako dobro, a tu je i njegova energija i mentalitet koji je jako bitan(da ne kazem presudan).
                                Ono sto bode oci kod igraca koji ce igrati na poziciji 4 je da ne mogu u farbi braniti snaznije igrace jer nemaju mase, a ni jedna petica kod nas ne moze igrati na 4 ni za ne daj Boze.

                                Comment

                                Working...
                                X