Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razmazeni navijaci... To nije sampionski tim,a nije problem..cucemo se na kraju sezone...za ovo ne treba biti Milan Tarot rizikujes EL i sansu zbog Fice..meni je to cisto samoubistvo..imace on asist..i dobre partije..ali kad se bude odlucivalo tas na vagi nece otici na nasu stranu...apsolutno nema trika..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pitanje pobednika je rešeno već na poluvremenu, a razlika 9p. Koja dileja je pisala ovaj izveštaj?

      A Budućnost je sigurno šampionski tim koji izgubi od Oldenburga, tima koji je dobio čak i Partozan na jednu loptu.
      Last edited by la haine; 01-09-18, 20:02.

      Comment


      • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Da vas obradujem, "sin na tatko" je po mojoj proceni igrač ovog tima, makar u prvom delu sezone, a to da li jurimo ili čekamo nekog da iskrsne pojma nemam. Drugo, Tomiću njega niko ne potura, Tomić koliko sam video jako lepo sa njim sarađuje, jasno je i njemu da nema boljeg domaćeg pleja, a da je slobodan. Treće, da je "sin na tatko" toliko loš, ne bi cela klupa ustajala na njegove asistencije, a i posmatrajući odnos ostalih prema njemu, moja procena je da svi imaju popriličan respekt. Za sada najviše kritika Tomića bere Radanov, Simanić je bezličan, bezopasan po koš, Kešelj se trudi nešto ali još nije to to. Čović u saradnji sa Odžom pravi lom, Regland je jako zajeban igrač sa ozbiljnim ulazom, Maik će biti onaj stari, Perperoglu preiskusan, Beron malo nervozan ali odličan šut, Faye car, koji još nije pokazao ni delić šta ume. Sve u svemu, možete se skupiti vas 2.000 i kenjati po Čoviću mlađem, nećete biti ništa različiti od onih bizgova sa "akcijom" Omić. Atmosfera u timu je fenomenalna jer su tako i selektirani igrači. Budite mi dobri.

          P.S. Pleja su u prvoj utakmici igrali najviše Regland i Čović, pa Beron i malo Radanov.
          Potpisujem! Od Simane ništa nema . . .

          Comment


          • Boriša brat
            ipak samo berač mandarina i bacač papirnih aviona zarobljen u telu fejk četvorke.

            očigledno nije do mase, visokog težišta, godina...
            ne može on iz te introvertne ljušture mladog molosa pa da se svi valjamo po travnjaku ispred Pionira.
            Last edited by Wingwalker; 01-09-18, 22:55.

            Comment


            • Ala radi mašinerija...

              :ckoffee:
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Mislim da necu ici, posao ne moze da trpi a imam vec dovoljno mojih koji ce me zastupati tamo sto bi se reklo. Bicu dovoljno informisan. Mozda i nekako uspem da dodjem ali gledam da slobodne dane na poslu sacuvam za LS i EC posto su radnim danom. Ne verujem da cu cuti nesto novo sto vec ne znam sto bi se reklo.

                Generalnog sponzora kolika ja cujem jos uvek nemamo (Terzo javi se), cak i ono sto su nudili (MTS) i to vise ne nude u fazonu, ako necete ovo sto nudimo necete dobiti nista onda.
                Terza cuti i gleda svoj sport, zajedno sa onima koji su ga tu i postavili. Ocigledno je doslo vreme da je potpuni fokus na fudbalu a da se kosarka ostavlja skroz po strani (pusta niz vodu). Ocekujem i da ce komsijski klub stoga krenuti uzlaznom putanjom da bi se napravio balans.

                Nego ako imas nekog od svojih na skupstini, moze li se videti nekako da se materijal sa skupstine, a prvenstveno finansijski izvestaji zajedno sa revizorskim okace na sajt kluba? U cemu je problem da se to ne radi, kao i da se takvo pitanje eventualno ne postavi?

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Terza cuti i gleda svoj sport, zajedno sa onima koji su ga tu i postavili. Ocigledno je doslo vreme da je potpuni fokus na fudbalu a da se kosarka ostavlja skroz po strani (pusta niz vodu). Ocekujem i da ce komsijski klub stoga krenuti uzlaznom putanjom da bi se napravio balans.

                  Nego ako imas nekog od svojih na skupstini, moze li se videti nekako da se materijal sa skupstine, a prvenstveno finansijski izvestaji zajedno sa revizorskim okace na sajt kluba? U cemu je problem da se to ne radi, kao i da se takvo pitanje eventualno ne postavi?
                  Sve što tebe kao navijača treba da zanima već možeš i sada da vidiš, da li postoji BAT zabrana ili ne, tj. da li može klub normalno da funkcioniše ili ne. Mada, svedoci smo da ni to ne mora da bude prepreka funkcionisanju 1 kluba.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sve što tebe kao navijača treba da zanima već možeš i sada da vidiš, da li postoji BAT zabrana ili ne, tj. da li može klub normalno da funkcioniše ili ne. Mada, svedoci smo da ni to ne mora da bude prepreka funkcionisanju 1 kluba.
                    Jači je bata od Bat-a

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Pitanje pobednika je rešeno već na poluvremenu, a razlika 9p. Koja dileja je pisala ovaj izveštaj?

                      A Budućnost je sigurno šampionski tim koji izgubi od Oldenburga, tima koji je dobio čak i Partozan na jednu loptu.
                      Istu prvu recenicu sam hteo i ja da napisem... q q, ko je sve sportski novinar

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        Boriša brat
                        ipak samo berač mandarina i bacač papirnih aviona zarobljen u telu fejk četvorke.
                        Originally posted by darko pancev View Post
                        Potpisujem! Od Simane ništa nema . . .
                        Odakle vas dvojica znate da od Borise nema nista? Bolje Kes da igra trojku, a Perperoglu da se cementira na 4... how, yes, no... Po meni, ako nista drugo, onda barem na osnovu novca i vremena koji je u njega ulozen, Borisa zasluzuje sansu do kraja prvog dela ABA.
                        La haine je napisao kao neki kratki osvrt na igrace, pa pretpostavljam da je bio na utakmici, ili ima info iz prve ruke (sve ostalo bi bilo nefer prema nama ovde).
                        Da li ste i vi bili na utakmici, ili isto imate insajdere?
                        Sto rece Dekkard, ajde da vidimo uzivo kako to izgleda, koliko svako kao deo tima doprinosi, pa da ocenjujemo.
                        Tu bih zaista izdvojio FC kao nekog ko bi morao da bude van 12. Ako je on sa svim svojim manama i vrlinama bolji od momaka sa kojima se 'takmici' za poziciju rezervnog pleja, onda nesto debelo ne valja u nasoj kosarci, tj. razvoju igraca...
                        Last edited by Grof; 02-09-18, 07:36.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Nema nikakav plus..a jedini bitan minus jeste da ce opet da vlada nesloga i losa atmosfera...a tako je malo falilo da sve bude manje vise ok...Dzikic i Sito ce to iskoristiti kad bude trebalo i to je to...nema neke filozofije..
                          Ne želim da Fića ostane u rosteru, košarkaški gledano i to sam napisao nekoliko puta. Ali, zarad istine, treba reći da njegov dolazak u klub nije imao nikakav negativan uticaj na atmosferu u rosteru prošle sezone. Verovatno nema ni sada. Dakle, razloge njegovog (ne)ostanka treba tražiti samo u košarkaškim elementima igre, a i to je pojašnjeno nekoliko puta do detalja.

                          Comment


                          • Nije mislio nesloge među igračima, već klub-"navijači". Prošle sezone je sa njim u timu sve bilo odlično, a jedan Ročesti mu prvi priđe na pola terena da ga pozdravi kada je neki TO. Ti odnosi se teško lažiraju. I zamislite sebe da ste majstor u svom poslu kao Roč, a da imate neznalicu za svoju prvu zamenu, ili da kažem preciznije jedete iz istog tanjira hranu koju vašom zaslugom imate na stolu. Da li biste bili tako prisni sa njim ako je loš, ne zna posao, šlepa se, gazdin sin...?

                            Što se Boriše tiče, meni je jako žao dečka, voleo bih da napokon pokaže nešto. Ali u napadu se sve svodi na to da on stane u stranu, kad dobije loptu uradi par poteza koji ni na koji način nisu pretnja po koš i loptu prosledi nekom drugom. U odbrani vidim da se trudi, nervira se kada mu igrač da koš preko ruke i za razliku od napada vidim više žara. Za napad ne znam, možda ima takve instrukcije. Svakako ćemo mi na 4 igrati sa Faye-Perperoglu. Lazić je pokrivao 3.

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              Odakle vas dvojica znate da od Borise nema nista? Bolje Kes da igra trojku, a Perperoglu da se cementira na 4... how, yes, no... Po meni, ako nista drugo, onda barem na osnovu novca i vremena koji je u njega ulozen, Borisa zasluzuje sansu do kraja prvog dela ABA.
                              La haine je napisao kao neki kratki osvrt na igrace, pa pretpostavljam da je bio na utakmici, ili ima info iz prve ruke (sve ostalo bi bilo nefer prema nama ovde).
                              Da li ste i vi bili na utakmici, ili isto imate insajdere?
                              Sto rece Dekkard, ajde da vidimo uzivo kako to izgleda, koliko svako kao deo tima doprinosi, pa da ocenjujemo.
                              Tu bih zaista izdvojio FC kao nekog ko bi morao da bude van 12. Ako je on sa svim svojim manama i vrlinama bolji od momaka sa kojima se 'takmici' za poziciju rezervnog pleja, onda nesto debelo ne valja u nasoj kosarci, tj. razvoju igraca...
                              Obzirom na ulozene pare u Borišu a sa druge strane njegov voljni momenat i napredak. . .najbolje bi bilo prodati ga,ako iko hoće da ga kupi! OD NJEGA NEMA NIŠTA,živi bili pa videli
                              A sto se tiče Filipa,da imamo boljeg igrao bi,da imamo para kupili bi,ovako. . . Odakle ti ideja da ne sme da bude u 12? On će bolje vrteti pik sa Ojo nego Regland!

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Nije mislio nesloge među igračima, već klub-"navijači". Prošle sezone je sa njim u timu sve bilo odlično, a jedan Ročesti mu prvi priđe na pola terena da ga pozdravi kada je neki TO. Ti odnosi se teško lažiraju. I zamislite sebe da ste majstor u svom poslu kao Roč, a da imate neznalicu za svoju prvu zamenu, ili da kažem preciznije jedete iz istog tanjira hranu koju vašom zaslugom imate na stolu. Da li biste bili tako prisni sa njim ako je loš, ne zna posao, šlepa se, gazdin sin...?

                                Što se Boriše tiče, meni je jako žao dečka, voleo bih da napokon pokaže nešto. Ali u napadu se sve svodi na to da on stane u stranu, kad dobije loptu uradi par poteza koji ni na koji način nisu pretnja po koš i loptu prosledi nekom drugom. U odbrani vidim da se trudi, nervira se kada mu igrač da koš preko ruke i za razliku od napada vidim više žara. Za napad ne znam, možda ima takve instrukcije. Svakako ćemo mi na 4 igrati sa Faye-Perperoglu. Lazić je pokrivao 3.
                                Mene jako zanimaju centri,mislim da smo tu dominantni u regionu!

                                Comment

                                Working...
                                X