Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Uvek u glavo taj zagrljaj i suze Bojane sa bivsrg foruma...
    Navraćala je i ovde, ako se dobro sećam
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Jos dva igraca I to e to.

      Comment


      • Miško... napakuj Fiću, Feldina i Kešelja sa svim prilozima za poneti i daj jednog ćopavog Kvinsija...
        jer iskreno tu su negde, ali bar će srce crveno da iskoči svaki put kada mačka primi loptu...
        ...od ove trojice mi iskaču samo vene i bore.

        Bonus:
        Feldin je najiskrenije jedini igrač koji je nosio naš dres,
        a za koga bi sutra uzeo pet dana odmora da se dovučem do Beograda da podržim protest njegovom ostanku.
        Naravno uz standardan scenario: prevrtanje kontejnera, paljenje guma i obijanje trafika, kada pljuge zafali.
        Last edited by Wingwalker; 17-07-18, 16:31.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          Miško... napakuj Fiću, Feldina i Kešelja sa svim prilozima za poneti i daj jednog ćopavog Kvinsija...
          jer iskreno tu su negde, ali bar će srce crveno da iskoči svaki put kada mačka primi loptu...
          ...od ove trojice mi iskaču samo vene i bore.
          Kvinsi je bivsi kosarkas

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...im-tili/300930

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Kvinsi je bivsi kosarkas
              ...zato sam i napisao: ,,...tu su negde"

              ne kvari žurku.

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                ...zato sam i napisao: ,,...tu su negde"

                ne kvari žurku.
                Izvini[emoji23][emoji23][emoji23]

                Comment




                • Comment


                  • Danga da ostane ,Tili da dodje i Dilejni ako neće u Efes neka dodje kod nas. . .i napadamo Ec

                    Comment


                    • Za sad solidni potezi, digao se hajp, cak i kod mene juce, cim sam se probudio..rekoh daj da sacekamo kraj...

                      Ono sto je vidljivo da Feldin jos nije otisao, a to ne sme da se radi...Lesort je jos tu i ja bi mu dao sansu jos jednu godinu da radi sa pravim trenerom i dobrim pick and roll plejom...i mislim da ce biti odlican...Nekako mi je puno to i previsoko, presporo..Zirbes, Ristic...ako gledamo realno...

                      Ristic i Zirbes su u najboljem slucaju isto sto smo imali prosle sezonu ako ne i gore ispod kosa...Baron sigurno nije bolji od Feldina...tako da jedino sto me bas raduje jeste strucni stab i to ne Tomic kao individua, nego ceo taj sistem...sto su doveli...

                      Ajde da vidimo na sta bi neki igraci izgledali bez nesretnog Alimpija, amatera svetske klase...moramo imati i nekog undersize..a prodavati Lesorta da bi uzeli Lesorta2 je mislim glupavo i ubedjen sam da ce ostati...

                      Sto se pleja tice, treba biti oprezan, ako se nudio Granger za neke ok novce a nismo ga uzeli treba se upucati ali mislim da je to coviceva patka i da se gleda na neku drugu stranu...niko nije ocekivao ova dva pojacanja...

                      Najvise me impresioniraju ova imena, posto stvarno ne znam odakle mu love i za proslu ali i za ovu sezonu...daj boze da se ne igra menagera opet i da ide na broj na ruletu...

                      Ajde da vidimo sta i kako bilo bi imresioniran ako dovede dobar tim, strucni stab, sve isplati ili isplacuje a da Zvezda ne pati zbog toga....iskreno ovo vise mi deluje da ide na kec, kralj all in pa sta bog da...ako neko naleti sa kecevima i kraljevima, pisi propalo...ili ako karte na stolu izadju pogresno....

                      Nadam se takodje da ce neko iz FMP dobiti sansu, tu mislim pre svega na Simanica, ako nece, onda da gasimo taj FMP mislim da nam ne treba ni sekundu...cak mi negde bolje da igraju ABA2 i KLS da ce moci bolje da se razviju, ovako placate seslije, bursace, potove itd..bespotrebno...ako uzmes a svakako placas Oja, to mozes dati da igra bilo gde u ABA ligi.. neki isti sistem igre je smesno pricati....itd..

                      Sve u svemu za sad smrdi na dobro, ali treba toga jos..Podgorica, ma sta oni pisali tamo, dovesce jos jednog igraca+ ce imati lovu da pojacaju na polusezoni ako bude trebalo....Ovo covino ludilo sa igracima i strucnim stabom, koliko moze biti dobro, moze biti i jako lose...ali ajde da vidimo...
                      Last edited by LosmiSK; 18-07-18, 10:08.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Dolaskom Ristica I Cirbesa pitanje je koji ce nam moj Lesor??? On covek na 4 nikako ne moze.
                        Cilj je da se on proda I uzme neka kinta.

                        Comment


                        • Lesort sa dobrim trenerom ce preskociti ova dva igraca lagano... Lesort je za Ristica klasa da se ne lazemo ovde...samo da ga upare sa dobrim plejom i trenerom...Menije glupost njega prodavati...Malo kosta, moze dati puno vise..sad ga mozes prodati za apsolutno nista i to bio krajnje glup potez...Ubedjen sam da momak moze dosta pruziti..sa Alimpijem se niko ne bi proslavio...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Lesort sa dobrim trenerom ce preskociti ova dva igraca lagano... Lesort je za Ristica klasa da se ne lazemo ovde...samo da ga upare sa dobrim plejom i trenerom...Menije glupost njega prodavati...Malo kosta, moze dati puno vise..sad ga mozes prodati za apsolutno nista i to bio krajnje glup potez...Ubedjen sam da momak moze dosta pruziti..sa Alimpijem se niko ne bi proslavio...
                            Da je pogodio onaj zicer, sad bi bio junak, jer bismo verovatno igrali EL. Ovako, praznoglavac sa nenormalnim fizikalijama, koga se treba otarasiti.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Lesort sa dobrim trenerom ce preskociti ova dva igraca lagano... Lesort je za Ristica klasa da se ne lazemo ovde...samo da ga upare sa dobrim plejom i trenerom...Menije glupost njega prodavati...Malo kosta, moze dati puno vise..sad ga mozes prodati za apsolutno nista i to bio krajnje glup potez...Ubedjen sam da momak moze dosta pruziti..sa Alimpijem se niko ne bi proslavio...

                              Lesortu mozes dovesti Greg Popovica licno da ga trenira svaki dan po 12 sati ako on ne zeli da prihvati to sto su mi kaze jer mu je glava u USA i smatra da ovde je samo na privremenom radu. Sa njim je radio Topic a ne ALimpijevic i ne mozes bas za sve failove prosle sezone kriviti samo ALimpijevica. Ima u tom lancu mnogo krivaca ali je legitimno tvoje pravo da ga optuzujes za sve lose. Ja bi usmerio tu krivicu na neku drugu adresu, ali ajde nije bitno. Da nije tog DA mi danas ne bi u rosteru racunali na tri sigurna igraca gde ne postoji forumas koji ih ne vidi u sledecoj sezoni, a to su Davidovac,Dobric i Jankovic. Na njih bi dodao i Dangubica koji je imao sezonu karijere da nije doslo do povrede. Ako je benefit prosle sezone to su ova tri igraca koji ne bi videli prvog tima nikada da se bilo ko pitao ovde a i vecina je bila protiv njih pre pocetka sezone.

                              Dovodjenjem Zirbesa ne vidim tu mesta za Lesorta ne kazem da i u nekoj drugoj postavci igre on ne bi isporucio to za sta ima potencijala, ali koliko sam ja upoznat pravi se totalni reset sa bilo cim negativnim od prosle sezone na svim nivoima.

                              Neki forumasi znaju da je Zirbes bio vidjen kod nas i zimus ali oko isplate oko ostatka ugovora sa Bayernom se nije mogao dogovoriti. Svako je mogao da sabere dva i dva da je otkazom u Bayernu njemu banja za oporavak karijere ovde kod nas. Ljudi moraju shvatiti da mi nikada necemo dovesti bilo kog igraca u piku njihovih karijera sem ako ne dolaze iz KLS lige a takvih vidimo da i nema.

                              Comment


                              • Zaista ne razumem tvoju opsesiju Alimpijevićem, ko je to onda krivac? Kako god, ali oko njegovog znanja i karijere bi mogli da popričamo i za 10 godina...isti rezultat će biti.
                                Kao što Tomić bira pomoćnike tako je i Alimpijević birao.. ili je bio podguzna muva koja je dozvolila Čviću da sve odabere a zatim njega postavi da izigrava fikus (po meni ne znaš koja je gora varijanta da li ne znanje ili nemanje kičme)?
                                Last edited by nebitan; 18-07-18, 13:11.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X