Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nas View Post
    Vrlo je zanimljivo kako Filip Covic, taj doktor kosarke za 90% ABA lige, koji je pritom i tri puta jeftiniji, ne moze da nadje angazman van klubova gde mu je tata vlasnik/predsednik... Jos mu Misko menadzer... Doduse, jeste pre 5 godina odigrao 10 utakmica u grckom KAOD-u sa prosekom od 4.1 poena i 1.2 asistencije, uz 24% suta iz igre. 'Ajde jasno mi je za region - tu ga mrze zato sto mu je Nebojsa otac, al' kako brojni strani klubovi ne prepoznase taj kvalitet, pa jos po povoljnoj ceni, to je zaista misterija. Mozda eto bas Dzenkins da ga preporuci Barcokasu, dobro bi im dosao pored Sveda jos jedan dominantan ball handler, koji ume da pogodi, a Boga mi i da razigra.
    Upravo zato je idealan za novog SD-a. Za one koji su u ratu sa akronimima - sportskog direktora.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Nas View Post
      Vrlo je zanimljivo kako Filip Covic, taj doktor kosarke za 90% ABA lige, koji je pritom i tri puta jeftiniji, ne moze da nadje angazman van klubova gde mu je tata vlasnik/predsednik... Jos mu Misko menadzer... Doduse, jeste pre 5 godina odigrao 10 utakmica u grckom KAOD-u sa prosekom od 4.1 poena i 1.2 asistencije, uz 24% suta iz igre. 'Ajde jasno mi je za region - tu ga mrze zato sto mu je Nebojsa otac, al' kako brojni strani klubovi ne prepoznase taj kvalitet, pa jos po povoljnoj ceni, to je zaista misterija. Mozda eto bas Dzenkins da ga preporuci Barcokasu, dobro bi im dosao pored Sveda jos jedan dominantan ball handler, koji ume da pogodi, a Boga mi i da razigra.
      Tužno je što takav talenat nije prepoznat od strane javnosti.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Konačnog dogovora u četvrtak nije bilo pošto je Tomić tražio određene igrače i garantovani budžet.
        Znači ništa ni od Tomića...
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • A pitate li se da li je on uopšte hteo da ide bilo gde? Znači Bodiroga koji nije hteo u NBA je bulja od igrača, eto kako nije neki NBA tim prepoznao očiglednog genija.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            A pitate li se da li je on uopšte hteo da ide bilo gde? Znači Bodiroga koji nije hteo u NBA je bulja od igrača, eto kako nije neki NBA tim prepoznao očiglednog genija.
            Hajde, daj nam malo inside info. Koga je sve odbio Filip? CSKA? Makabi? Fener?

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              A pitate li se da li je on uopšte hteo da ide bilo gde? Znači Bodiroga koji nije hteo u NBA je bulja od igrača, eto kako nije neki NBA tim prepoznao očiglednog genija.
              Čvrsto je odlučio da usrećuje samo FMP i nas.


              Šta ti je karakter!!!
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                A pitate li se da li je on uopšte hteo da ide bilo gde? Znači Bodiroga koji nije hteo u NBA je bulja od igrača, eto kako nije neki NBA tim prepoznao očiglednog genija.


                Comment


                • Mene samo zanima otkud Bodiroga u celoj priči? Asocijacija na Tomića?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ako Cofi ostane u rosteru uzimamo EC...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Dečko ovde ima sav komfor, nikakav pritisak, radi šta voli i boli ga uvo. Najmanji je on problem da ode, veći ste vi koji samo idete redom i stavljate metu jednom po jednom u kkcz. Tu su Čović jr i sr, pa Ristović, Sunturlić, Neša Ilić, čak ste i nesrećnog Vujičina mazali govnima. Igrače da i ne govorim, još samo kafe kuvaricu i čistačicu niste (bar mislim da niste).

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Mene samo zanima otkud Bodiroga u celoj priči? Asocijacija na Tomića?
                        Zar si ćorav? Bodiroga i Ćkofi, dve veličine, dva Div-junaka koje će zlatnim slovima ostati upisani u istoriju košarke.

                        Teško je proceniti ko je bolji i ko je ostavio dublji trag.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Zar si ćorav? Bodiroga i Ćkofi, dve veličine, dva Div-junaka koje će zlatnim slovima ostati upisani u istoriju košarke.

                          Teško je proceniti ko je bolji i ko je ostavio dublji trag.
                          Razmisli da li je Bodiroga slučajno spomenut, čitaj malo između redova ako možeš. Možda nam i FIBA sprema neku zvrčku ako Tomić bude trener, sujeta je čudo.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Užas šta nam rade.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Citam ove postove i u 10 sekundi sam od euforije dosao do depresije

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Citam ove postove i u 10 sekundi sam od euforije dosao do depresije
                                Baš vala! Samo pljuvanje i kritika

                                Comment

                                Working...
                                X