Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A , sta kazu pa makar i bile glasine ?

    Comment


    • Đe si mile-ru brate, nema te kao benzina u vreme sankcija...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ma tu sam . Malo se vise razocarao sto nas nema tamo gde nam je mesto.

        Sad se nadam da ce ova sezona biti bolja, ali kolko vidim za sada sve tanko

        Comment


        • Skupstina posle 25. jula ???????????

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Skupstina posle 25. jula ???????????
            Ma ta skupstina sama po sebi ne znaci nista. Cista formalnost

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ma ta skupstina sama po sebi ne znaci nista. Cista formalnost
              I jeste i nije. Mora da se usvoji izvestaj za proslu godinu kao i da se izadje pred skupstinu sa planovima za sledecu sezonu. AKo ti 12,07 jos uvek ne znas : sa Ćim pred Lazara da izadjes, onda i odlazes sazivanje skupstine.
              Prvobitna ideja je bila da se odrzi u subotu 14,07 ali je odluceno dok se sve ne definise da se odrzi u poslednjoj nedelji jula.

              Posto si vec obelodanio javno ko je novi trener, onda ni ta skupstina nema nikakvu ulogu oko postavljanja trenera i odabira igraca zar ne.

              Uostalom NC je bio danas gost na Prvoj i delimicno je i objasnio zasto je skupstina tek tada i kakve ce ambicije biti. Ponavljam nema potrebe da ja tumacim njegove izjave koje on da u live prenosu i bez cenzure.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                I jeste i nije. Mora da se usvoji izvestaj za proslu godinu kao i da se izadje pred skupstinu sa planovima za sledecu sezonu. AKo ti 12,07 jos uvek ne znas : sa Ćim pred Lazara da izadjes, onda i odlazes sazivanje skupstine.
                Prvobitna ideja je bila da se odrzi u subotu 14,07 ali je odluceno dok se sve ne definise da se odrzi u poslednjoj nedelji jula.

                Posto si vec obelodanio javno ko je novi trener, onda ni ta skupstina nema nikakvu ulogu oko postavljanja trenera i odabira igraca zar ne.

                Uostalom NC je bio danas gost na Prvoj i delimicno je i objasnio zasto je skupstina tek tada i kakve ce ambicije biti. Ponavljam nema potrebe da ja tumacim njegove izjave koje on da u live prenosu i bez cenzure.
                Za trenera sam pisao I pre 20 dana. Ostaje pitanje ko dogovara saradnju sa Tomicem? Ko razgovara oko pojacanja???
                Mnoge stvari se znaju samo se ceka potvrda istih I nema potrebe za odlaganjem.

                Comment


                • Postoji li snimak tog gostovanja Covica na Prvoj?

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Postoji li snimak tog gostovanja Covica na Prvoj?

                    Malo o SD i peckanje sa Terzićem ...skupština kkcz posle 25.7 . Utisak je da je dobro raspoložen , što bi značilo da će biti dobrih stvari oko kkcz što bi trebalo nas da zanima

                    Ostalo i nije bitno jer nema veze sa kkcz

                    Comment


                    • https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...vezdom/07mbg9n

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Za trenera sam pisao I pre 20 dana. Ostaje pitanje ko dogovara saradnju sa Tomicem? Ko razgovara oko pojacanja???
                        Mnoge stvari se znaju samo se ceka potvrda istih I nema potrebe za odlaganjem.
                        Ako znas za Tomica od pre 20 dana od znas koji je jos bio i u igri i koja je cifra bila za tog drugog, i koji strucni stab i budzet je trazio za igracki kadar. Ako znas onda i sa tim je neko pregovarao kao i sa Tomicem.

                        Pa imamo Vd direktora koji obavlja svoju funkciju covek prima platu mora nesto i da radi

                        Comment


                        • Gazda namerno zakazao skupstinu za zadnju nedelju jula kada je Sarac na odmoru.
                          To mu je odmazda sto je odavao informacije ovde na forumu.
                          A lepo mu je nekoliko puta rekao na brifinzima da to ne radi.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Salu na stranu sada,mislim da ce se do kraja jula tj do skupstine znati mnoge stvari i oko trenera i oko igrackog kadra
                            a i oko uprave kluba ko ce sve uci u upravni odbor i koliki cemo budzet imati ove sezone.
                            Kada smo cekali do sada ostalo je jos jako malo pa se strpite i sve ce se obelodaniti bez brige.
                            Rekao sam vam iako se ne oglasavaju iz kluba ne mora da znaci da sede i nista ne rade.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Je li istina da Tomić dolazi kao pomoćni trener? Nije mi logično, jer svaki trener bira svoj stručni štab, mada imamo i suprotne primere.
                              U svakom slučaju, to bi već bilo prihvatljivo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Je li istina da Tomić dolazi kao pomoćni trener? Nije mi logično, jer svaki trener bira svoj stručni štab, mada imamo i suprotne primere.
                                U svakom slučaju, to bi već bilo prihvatljivo.
                                to nema veze sa mozgom barem koliko sam ja upucen.
                                on ako dodje doci ce kao prvi trener.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X