Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navodno je i sa Lukicem vodjen razgovor...

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      U ovoj situaciji, on bi vam najbolje legao - zna znanje sto se tice taktike, zna da napravi igraca od mladog talenta, ume sa sudijama....
      Samo, bilo je mnogo "sporkih rici" izmedju gazde vam i Dula, a bejahu nekad najbolji jarani..[emoji3]
      Jos je covek Zvezdas

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Navodno je i sa Lukicem vodjen razgovor...
        Taj je kod Edina i Koleta bio izričit da mu ne pada na pamet da se vraća u Srbiju.

        Super mu je u Nižnjem

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          U ovoj situaciji, on bi vam najbolje legao - zna znanje sto se tice taktike, zna da napravi igraca od mladog talenta, ume sa sudijama....
          Samo, bilo je mnogo "sporkih rici" izmedju gazde vam i Dula, a bejahu nekad najbolji jarani..[emoji3]
          Gazda je veliki čovek ... oprostio bi mu što ga je vređao ali Dule nije trener kakav je bio[emoji41]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Gazda je veliki čovek ... oprostio bi mu što ga je vređao ali Dule nije trener kakav je bio[emoji41]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            I za Karija ste pricali da je "izlapeo" - sreca pa se ovi iz Barselone ne uzdaju u vas sud i skauting.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              I za Karija ste pricali da je "izlapeo" - sreca pa se ovi iz Barselone ne uzdaju u vas sud i skauting.
              Nisam rekao da je" izlapeo "samo mislim da nije više onaj stari DV
              Za Karija isto , samo sam mu zamerao Nedovića

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Nisam rekao da je" izlapeo "samo mislim da nije više onaj stari DV
                Za Karija isto , samo sam mu zamerao Nedovića

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Probajte onda sa gazdama Fenera da vam pozajme Zoca na jedno 2 godine
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Stari Dule Vujošević [emoji848]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Taj nikad ništa nije uradio van Partizana, a i tamo je radio u... da to nazovemo "strogo kontrolisanim uslovima".
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Probajte onda sa gazdama Fenera da vam pozajme Zoca na jedno 2 godine [emoji3]
                    Ne može , Žoc nam je najveći kupac ... sukob interesa [emoji41]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Jel mora da bude "domaći" trener?
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Ne može , Žoc nam je najveći kupac ... sukob interesa [emoji41]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Majstor "vezane kupovine": Kupujem vam igraca za tol`ko, al` vam i uvalim Pera na pozajmicu - nek` se izlezava kod vas..
                        Last edited by kronostime; 08-07-18, 11:42.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Lako je Feneru, oni plaćaju Peru 850k koji uopšte i ne igra kod njih, potroši se +100 miliona € dok se ne uzme jedna EL titula...
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • I ja bih voleo Duleta Ivanovica. Sa nasim igracima (pogotovo mladim) je neophodan takav neki "ludak" da odrzi disciplinu. Mada rekose da nam je nedostupno skup.....od jeftinijih resenja bih bio zadovoljan (donekle) sa Jovicom Antonicem.

                            Comment


                            • Da vas malo zamracim jos vise...setite se Cove u Evro Kup modu...da nije bilo nesretnog crnca i KG i Dace sto omasi ko zna sta bi sad bilo...Covic moze funkcionisati samo ako nadje nekog kvalitetnog da radi posao za igracki kadar...On ako bude dovodio, pisi propalo...To sad ozbiljno mislim...Mi smo klub koji ne placa igrace, koji ima problem sa navijacima, ne igramo EL...ako ne bude para od drzave, namazite dupe da zadovoljimo Dzila. Zato kazem, iskusan trener, koji ce preuzeti vodjenje tima i igraca..Cova ako bude birao, boricemo se za F4 i necmeo uspeti..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Prva stvar uprave nakon skupštine mora biti projekcija (prilično realnog budžeta), imenovanje trenera i odvajanje para iz budžeta za konsultacije sa nekom skautskom službom.
                                Pokušati zaobići Miška koliko god je moguće, uz pomoć te skautske službe pokušati naći igrače ispod radara i što je Čoviću najbitnije ispod cene.
                                Ako možemo da iskoristimo Sedlačekovo znanje (uz nadoknadu) što da ne ali nikako ne dozvoliti više situaciju iz prošle sezone i gerijatriju.
                                Ovi momci što su radili skauting u Zvezdi, možda su i radili dobar posao ali ono što je vidljivo jeste da su malo toga "uboli" kada je bila u pitanju doselekcija tima koja se od nas vršila svake sezone.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X