Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Bilo bi sjajno da zadrzimo Dangubica. Nisam siguran da ce posle povrede imati ne znam kakve opcije. Dobric, Davidovac, Dangubic i bek suter bi dobro popunili poziciju 2 i 3
    Bili bi idealno da on ostane, ja ga obozavam, ali sve je uzalud bez trenera.. Top je dobar momak i to je to, on nije trener
    Last edited by Antona; 16-06-18, 15:58.

    Comment


    • Mislim da ne bi bilo pametno produživati ga, budući da on svoju povredu nije sanirao niti će, što znači da gde god bude igrao najmanje pola sezone će biti neupotrebljiv.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Sto se Dangube tice taj jos nije spojio celu sezonu u nasem dresu a da bar tri meseca nije povredjen pametnom dosta.

        Comment


        • Ja bih mu produzio ugovor naravno, ali bih promenio uopste rezim treninga za njega. Ako treba da ga limitiramo na 40 tekmi godisnje i to mi je OK. Ne mora da on da se trosi protiv pacera, taman ce biti i vise prostora za Davidovca i sl.

          Povrede ne mozes da predvidis, a i mislim da kod njega konkretno nije hronicno kao kod Jovica. Nego stalno nesto novo

          Comment


          • Ja ne mogu drugu stranu da otvorim

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ja bih mu produzio ugovor naravno, ali bih promenio uopste rezim treninga za njega. Ako treba da ga limitiramo na 40 tekmi godisnje i to mi je OK. Ne mora da on da se trosi protiv pacera, taman ce biti i vise prostora za Davidovca i sl.

              Povrede ne mozes da predvidis, a i mislim da kod njega konkretno nije hronicno kao kod Jovica. Nego stalno nesto novo
              Sem one povrede kuka (Nastić) , mislim da je uvek koleno.

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Ja bih mu produzio ugovor naravno, ali bih promenio uopste rezim treninga za njega. Ako treba da ga limitiramo na 40 tekmi godisnje i to mi je OK. Ne mora da on da se trosi protiv pacera, taman ce biti i vise prostora za Davidovca i sl.

                Povrede ne mozes da predvidis, a i mislim da kod njega konkretno nije hronicno kao kod Jovica. Nego stalno nesto novo
                Kod svih dužih pauza u pitanju je bilo koleno.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • da ostanu Rocesti ,Dobric ,Dangubic ,Davidovac ,Omic,Radanov ,Jankovic....ostalo prodati ili oterati ...

                  Comment


                  • Konacno prokinu, nisam mogao da otvorim ovu 2166str. Uhvatio sam sebe danas kako se sekiram sta ce biti, koliki budzet, ko ostaje, ko ide, trener...
                    Skontam da to uopste nije bitno dokle god igraci na terenu daju sve od sebe ja cu uzivati u kosarci. Ako sam mogao da gledam one jade u borbi za opstanak, mogu i ovo, samo taj uslov nek se ispuni.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Konacno prokinu, nisam mogao da otvorim ovu 2166str. Uhvatio sam sebe danas kako se sekiram sta ce biti, koliki budzet, ko ostaje, ko ide, trener...
                      Skontam da to uopste nije bitno dokle god igraci na terenu daju sve od sebe ja cu uzivati u kosarci. Ako sam mogao da gledam one jade u borbi za opstanak, mogu i ovo, samo taj uslov nek se ispuni.
                      Jedini moj "strah" je da ćemo slušati škripu patika .

                      Ove sezone je toga bilo i na el utakmicama [emoji34]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ako Coa skripe patika ni strah, dzaba je tebi da se plasis.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Možda nema neke direktne veze, ali meni lično je nekako ova titula Bajerna od sinoć tačka na sve dalje priče o Čoviću u kontekstu Zvezde... Čovek nije uradio ništa da se iskoristi ogroman momentum koji je klub imao tokom prethodnih par sezona. Nije bio u stanju da nađe pare da se igrači plaćaju na vreme, nije uspeo da zadrži trenera koji je pravio vrhunske rezultate. Umesto toga, doveo je onog malog picopevca da se izblamira za tri života, pa smo tako izgubili ABA ligu od jedne Budućnosti, koju je posle mrtvi Mornar tukao u seriji na tri dobijene. Prema tome, da se prvo svedu računi, mislim na finansije, a onda Čovića lepo ispratiti iz kluba, pa tek onda da se vidi šta dalje oko trenera, rostera, itd. Koga umesto Čovića na čelo kluba, priznajem da u ovom trenutku nemam pojma, ali - možda će ona ekipa koja je onako zdušno mitingovala 2011 na Kalemegdanu da se ovaj dovede imati neki novi predlog... U svakom slučaju, od sada pa dogod je Čović i nadalje u klubu, mene nema u Pioniru.

                          Comment


                          • Originally posted by Crni80 View Post
                            Možda nema neke direktne veze, ali meni lično je nekako ova titula Bajerna od sinoć tačka na sve dalje priče o Čoviću u kontekstu Zvezde... Čovek nije uradio ništa da se iskoristi ogroman momentum koji je klub imao tokom prethodnih par sezona. Nije bio u stanju da nađe pare da se igrači plaćaju na vreme, nije uspeo da zadrži trenera koji je pravio vrhunske rezultate. Umesto toga, doveo je onog malog picopevca da se izblamira za tri života, pa smo tako izgubili ABA ligu od jedne Budućnosti, koju je posle mrtvi Mornar tukao u seriji na tri dobijene. Prema tome, da se prvo svedu računi, mislim na finansije, a onda Čovića lepo ispratiti iz kluba, pa tek onda da se vidi šta dalje oko trenera, rostera, itd. Koga umesto Čovića na čelo kluba, priznajem da u ovom trenutku nemam pojma, ali - možda će ona ekipa koja je onako zdušno mitingovala 2011 na Kalemegdanu da se ovaj dovede imati neki novi predlog... U svakom slučaju, od sada pa dogod je Čović i nadalje u klubu, mene nema u Pioniru.
                            Nista tu ne bi dodao, niti bi ti zamerio nesto..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • To i jeste zaista najveća zamerka, potpuna nesposobnost da se iskoristi momentum...

                              Bukvalno ništa nismo naučili od Partizana. Na potpuno identičan način nisu umeli da kapitalizuju hajp i momentum nakon F4.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Sta se desava, ostaje li Filip?

                                Comment

                                Working...
                                X