Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dekkarde

    Bolden je i dosao zbog Zvezde u FMP, isto tako Apic, Davidovac i xxx kosarkasa...ali ipak u History ostaje upisano da su svi oni iz FMP-a dosli u EL tim...lako je zakljuciti ko ima benefite iz toga..Da nece pare otici u FMP a mi placali coveka
    Zvezda je uvek imala kvalitetan rad sa mladima, da ne spominjem imena..Nijednog igraca FMP nije napravio..sem Lazica, Rebica i Tejica koliko ja znam..za CZ mislim da ne bude upadica
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Covic nije ni pokusao da udje u Zvezdu u vreme velikih uspeha FMPa.
      Covic je usao u Zvezdu u vreme totalnog pada FMPa, rezultatski, igracki, itd,itd

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Covic nije ni pokusao da udje u Zvezdu u vreme velikih uspeha FMPa.
        Covic je usao u Zvezdu u vreme totalnog pada FMPa, rezultatski, igracki, itd,itd
        I i naseg totalnog, pada, da ne kazem gasenja/bankrota...

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Covic nije ni pokusao da udje u Zvezdu u vreme velikih uspeha FMPa.
          Covic je usao u Zvezdu u vreme totalnog pada FMPa, rezultatski, igracki, itd,itd
          Ниси у праву. Прве идеје сарадње Звезде и ФМП-а су се појавиле 2003/4/5, не знам тачно, али је одбијен. ФМП је освајао Јадранску лигу, играо домаћа финала...

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            I i naseg totalnog, pada, da ne kazem gasenja/bankrota...
            Zato kazem. Obostrani interes. Ali samo uz amin politickog vrha ciju podrsku je Covic ocigledno izgubio.

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              Ниси у праву. Прве идеје сарадње Звезде и ФМП-а су се појавиле 2003/4/5, не знам тачно, али је одбијен. ФМП је освајао Јадранску лигу, играо домаћа финала...
              Koliko znam nije bilo pinude tada. Mozda gresim.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Koliko znam nije bilo pinude tada. Mozda gresim.
                Били су разговори с тадашњим људима из Звезде, али понуда је била да сарадња настане, а он добије само место у УО. Тако нешто.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Daj bre citaj pre nego sto odgovaras. Uhlebio je klub na drzavnu sisu! Da postojao je pre toga FMP i poslovao, nekad dobro, nekad losije ali je sam morao da se snalazi za pare. Sad ga boli racku, dobije pare za klub automatski, i nema nikakvu presiju. Ako ti mislis da to nije prednost, onda nemamo o cemu da pricamo.

                  Opet gledas sa strane koja se tebi svidja. Bolden je doveden na probu za Zvezdu. Zasto Bolden nije prekomandovan u Zvezdu da igra, u sezoni gde su nam falila krila i imali smo povrede Dangube, Mitra itd. Bolden te godine nam ne bi pomogao? Zasto je Bolden igrao celu tu sezonu za FMP? Ako je igrac doveden kao pick za Zvezdu btw, normalno je da pare od prodaje idu Zvezdi.

                  I ovaj zadnji odgovor je totalni bezobrazluk, kao da nisi procitao nista. Odgovori kratko i jasno na sledece pitanja, ali bez vrdanja. Da li KKCZ ima svoje hale, internat i sve ostalo za omladinske kategorije? Dakle u svom vlasnistvu. Da li bi od novca koji dajemo FMP-u to moglo da se izgradi do sada? Da li to treba da bude prioritet jednog ozbiljnog kluba? Ako ti je odgovor na ova tri pitanja razlicit od NE, DA i DA, onda nemamo o cemu da pricamo...
                  Ovde sledi parafraza čuvenog pitanja "Gde je FMP bio pre 2011-te?". Dakle, pričamo o klubu koji postoji od 1975-te, ali da kažemo da klub ozbiljnije počinje da radi izgradnjom dvorane 1995-te i ide uzlaznom putanjom sve do saradnje sa KKCZ.
                  Što se tiče toga da FMP ima neku korist od CZ, sem ovog ugovora sa Luckybetom iz 2016-te, i to uslovno, ja je iskreno ne vidim. Pritom, nije isto imati infrastrukturu za mlade igrače i razvojni klub i mislim da FMP vredi te razlike, a sad ću pokušati i da objasnim zašto. Bolden je doveden kao mačka u džaku i za njega je FMP bio idealan, tu su se poklopili interesi dveju strana. Nije doveden da igra prve godine u Zvezdi, već ako se pokaže da igra sledeće. Međutim, on je eksplodirao i instant privukao pažnju velikih igrača i zato su odmah uzete pare i te pare je Zvezda uzela, ne FMP. Da kojim slučajem nije postojao FMP Bolden ne bi imao gde da dođe i da igra takmičarske utakmice. Takva je danas situacija sa Odžom i ostalim igračima za koje nismo sigurni da su dovoljno kvalitetni za Zvezdu. Nekad će se pokazati da jesu, nekad ne, nekad previše kvalitetni kao u Boldenovom slučaju, ali to se pokazuje u klubu koji se takmiči a ne u internatima. To je moje mišljenje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Ниси у праву. Прве идеје сарадње Звезде и ФМП-а су се појавиле 2003/4/5, не знам тачно, али је одбијен. ФМП је освајао Јадранску лигу, играо домаћа финала...
                    Istina.
                    Znam da ta prica postoji vec dugo pre nego sto je Covic dosao kod nas.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ovde sledi parafraza čuvenog pitanja "Gde je FMP bio pre 2011-te?". Dakle, pričamo o klubu koji postoji od 1975-te, ali da kažemo da klub ozbiljnije počinje da radi izgradnjom dvorane 1995-te i ide uzlaznom putanjom sve do saradnje sa KKCZ.
                      Što se tiče toga da FMP ima neku korist od CZ, sem ovog ugovora sa Luckybetom iz 2016-te, i to uslovno, ja je iskreno ne vidim. Pritom, nije isto imati infrastrukturu za mlade igrače i razvojni klub i mislim da FMP vredi te razlike, a sad ću pokušati i da objasnim zašto. Bolden je doveden kao mačka u džaku i za njega je FMP bio idealan, tu su se poklopili interesi dveju strana. Nije doveden da igra prve godine u Zvezdi, već ako se pokaže da igra sledeće. Međutim, on je eksplodirao i instant privukao pažnju velikih igrača i zato su odmah uzete pare i te pare je Zvezda uzela, ne FMP. Da kojim slučajem nije postojao FMP Bolden ne bi imao gde da dođe i da igra takmičarske utakmice. Takva je danas situacija sa Odžom i ostalim igračima za koje nismo sigurni da su dovoljno kvalitetni za Zvezdu. Nekad će se pokazati da jesu, nekad ne, nekad previše kvalitetni kao u Boldenovom slučaju, ali to se pokazuje u klubu koji se takmiči a ne u internatima. To je moje mišljenje.
                      Dakle nisi odgovorio na pitanja. Jasno i konkretno. Hvala lepo, have a nice life...

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Dakle nisi odgovorio na pitanja. Jasno i konkretno. Hvala lepo, have a nice life...
                        Odgovorio sam i mnogo više od tih pitanja, objasnio celu koncepciju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sve da zaboravimo, ova ce godina pokazati jasno da li je sposban za najveca dela. Ajde da vidimo sta zna...sta vise dacu podrsku i ovom timu na vise nacina..da vidim bas dal moze da nas vrati u EL, moje licno misljenje iz ovog trenutnog ugla jeste da ce biti borba za F4..dajem mu cak i finale ABA kao uspeh i prolazak prve faze Evrokupa..Bicu ovaj put skroman..

                          Samo mimo svega, mislim da navijace treba da bude sramota tog FMP-a a ne da se hvale time..Posto smo jedini klub, liga gde se dva kluba hrane istim budzetom i onda pricaju o regularnosti takmicenja...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kazu sednica je odlozena. Nece je biti do Jula. Onda sednica, pa trener itd,itd.
                            O cemu dalje pricati.

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              Ne bih se složio. Uglavnom su to prosečne ekipe iz svojih liga, iz poljske lige ide jedanaesti, iz turske deveti (pored finaliste), iz italijanske lige ide i jedanaestoplasirani, iz nemačke desetoplasirani...
                              Plus je pitanje da li će i ovi bolji francuski klubovi ( i neki drugi) koje je EC već prisvojio otići u EC ili će se vratiti u FIBA LŠ.

                              Jedino što ovom takmičenju daje težinu i privid elitizma su dva bivša prvaka Evrope.
                              Cibona i Jugoplastika ne učestvuju.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Kazu sednica je odlozena. Nece je biti do Jula. Onda sednica, pa trener itd,itd.
                                O cemu dalje pricati.
                                Ово сам и ја чуо. Тек у јулу. Ваљда није тачно.

                                Comment

                                Working...
                                X