Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Bas kao sto sam se ja smijao Jokicu pa se covjek ispisa po mojoj "strucnoj" expertizi da je ovca medju vukovima
    Takodje.

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Losa brzina i atletika momka koji je sa 19god osvojio sve osim Nba! Mvp El, dečko je čudo,takav se radja u 50god jedan. . .ali ipak ti znaš,stručnjak
      Sve se menja, pa i misljenje. Ti si promenio za alimpijevica, tako mogu ja za Doncica. On je nesto najbolje sto se desilo skoro evropskoj kosarci, samo sam izneo da ce se tesko boriti a posebno defanzivno sa atletikom bekova tamo. ON je zaglavljen u pozicijama, na kecu su prebrzi, na tri su prejaki npr...trebace vremna i proces za njega a to bar ima. MOrace na fizici da radi to je sigurno...Cak ni Bogdan koji je u Evropi top atleta, tamo nije ni average...

      Jokic da dosta, ali i ponisti u odbrani uglavnom a i centri su druga prica skroz, danas GSW tutnji kroz PO bez centra i to lagano...

      Ne kazem da sam strucnjak, ali znam da pogledam . Bekovi nisu nikad bili problem u NBA vec visoki igraci, mnogo teze je jednom beku se probiti ali ne sumnjam u Luku.

      On ima karakter koji se retko vidja, npr juce ga amer pita nesto u vezi NBA, on lagano ga odjebe sa 19 godina u fazonu alo ja sam igrac Reala i odjebao ih je za taj workout, retko ko to radi....Mali ima vuglu i to je jako bitno,ako sredi fiziku,nebo mu je granica u NBA...
      Last edited by LosmiSK; 21-05-18, 11:17.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Veceras u 18h igra nasa Zvezda, ulaz besplatan pa bi valjalo podrzati tim ko je u mogucnosti. Nadam se da ce vam se oduziti pozrtvovanom igrom i atraktivnoscu, obzirom da je proteklog vikenda odrzan F4 pa se valjda nesto i naucilo o odnosu prema igri. Nije iskljuceno i da ce odigrati ko kurac al opet nasi su i nije da ce nas to iznenaditi ako se desi.
        Podrzimo ove momke, bolje nemamo.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Veceras u 18h igra nasa Zvezda, ulaz besplatan pa bi valjalo podrzati tim ko je u mogucnosti. Nadam se da ce vam se oduziti pozrtvovanom igrom i atraktivnoscu, obzirom da je proteklog vikenda odrzan F4 pa se valjda nesto i naucilo o odnosu prema igri. Nije iskljuceno i da ce odigrati ko kurac al opet nasi su i nije da ce nas to iznenaditi ako se desi.
          Podrzimo ove momke, bolje nemamo.
          Idem , mada je to kod mene stvar navike . Dobro bi bilo da vidimo i malo košarke ...Ako ne sad , bar u 1/2 finalu lige [emoji41]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Sjecam se turnira juniora na kojem su igrali Teo, Aleksandrov, Tepic i cini mi se Erceg, pa znas kako su ti momci odskakali igrom i kvalitetom, (ok od nabrojanih samo Teo i Erceg napravise karijeru) ali oni su tako odskakali gledajuci ostale. Nemanja Aleksandrov igrao u Zvezdi, pa covjek je hodajuci highlight, tako je plenio pokretima, razmisljanjem, skok sut pravilan, lijevi i desni ulaz precizni, prodor po L cim mu se cuvar okrene ka lopti on trci iza ledja i prodire na kos... Teo decko razmislja 200 na sat, ako ga preuzme visi on pretrcava, ako mu zatvore reket on daje pas, gleda, razigrava, vodi loptu sa obje ruke... Tepic mi je izgledao ko Bodiroga, nekako autoritativan, svaki istek napada lopta ide njemu on iznudi faul, nevjerovatan kliker... Erceg strasan na ulazu, low post odlican, sut za 3p, blokovi mu savrseni, povratni pas, kompletan igrac...
            Ovo sto sam vidio na ovom turniru, kuku na sta lici. Pretvorilo se u cistu sajamsku rasprodaju, ganjanje statistike (ocaj zivi), lose kretnje, airball, los skok i gradjenje, blokovi mlitavi, lijevi ulaz ne postoji, zabijanje pod kos... tanko bas. Volio bih da neko dodje i kaze nemas pojma nisi u pravu taj i taj ce biti igrac... al tesko, jedino cudo da se desi pa da zivnu kroz godinu dvije i napreduju svjetlosnom brzinom.
            EDIT: dvije odgledane utakmice nisu adekvatne da bi se davao ovako tezak sud kao moj, svjestan sam i izvinjavam se momcima, da se zna da im zelim sve najbolje.
            Originally posted by Victor BG View Post
            Bas kao sto sam se ja smijao Jokicu pa se covjek ispisa po mojoj "strucnoj" expertizi da je ovca medju vukovima
            Da se prijavim u klub
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Da se prijavim u klub
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Veceras prva utakmica cetvrtine finala protiv Vrsca.
                Vrsac, ekipa koja je nekada bila pod sponzorstvom Hemofarma, bila tvrd orah za sve...
                Imaju mladu, poletnu ekipu, ocekujem tezak mec i da ih resimo u poslednjem kvoteru...
                Hajde zvezdo!
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .

                Comment


                • Vidim ja bice lesor katovan

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Vidim ja bice lesor katovan
                    Lesor je prodat izgleda. Dok se Jovanovicu kroz KLS daje prednost, znaci da ce ga zavaljati sad dok ima EL nastupe.

                    Comment


                    • http://prntscr.com/jkr58t

                      Kralj zapušio usta pljuvačima
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Hemofarm propo bez Struje Lukajića
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Sve se menja, pa i misljenje. Ti si promenio za alimpijevica, tako mogu ja za Doncica. On je nesto najbolje sto se desilo skoro evropskoj kosarci, samo sam izneo da ce se tesko boriti a posebno defanzivno sa atletikom bekova tamo. ON je zaglavljen u pozicijama, na kecu su prebrzi, na tri su prejaki npr...trebace vremna i proces za njega a to bar ima. MOrace na fizici da radi to je sigurno...Cak ni Bogdan koji je u Evropi top atleta, tamo nije ni average...

                          Jokic da dosta, ali i ponisti u odbrani uglavnom a i centri su druga prica skroz, danas GSW tutnji kroz PO bez centra i to lagano...

                          Ne kazem da sam strucnjak, ali znam da pogledam . Bekovi nisu nikad bili problem u NBA vec visoki igraci, mnogo teze je jednom beku se probiti ali ne sumnjam u Luku.

                          On ima karakter koji se retko vidja, npr juce ga amer pita nesto u vezi NBA, on lagano ga odjebe sa 19 godina u fazonu alo ja sam igrac Reala i odjebao ih je za taj workout, retko ko to radi....Mali ima vuglu i to je jako bitno,ako sredi fiziku,nebo mu je granica u NBA...
                          Vidim ja da se kod tebe misljenje menja iz dana u dan

                          Comment


                          • Lesor jeste napredovao ali vrlo malo.Ako budu imali ponudu preko 400k on odlazi garantovano

                            Comment


                            • Ja mislim da nikada u istoriji univerzuma gluplje stvorenje nije zarađivalo pare od košarke.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ja mislim da nikada u istoriji univerzuma gluplje stvorenje nije zarađivalo pare od košarke.
                                A nisu male pare

                                Comment

                                Working...
                                X