Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najlakse je silbovati i mekelovati...pa kad naredne sezone dug opet bude preko milionceta, kukacemo na drzavu, sponzore, masone...otpustimo sad dva igraca, dovedemo nove, posle 4 kola ce opet "kosarkaska publika" da nadje novog krivca...nije ovo igrica...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Bas tako nijeigrica ali se neko ipak zaigrao Ne vidim opcinjenost ALimpijevicem, niti igre niti odbrane, sve na neke mahove u odbrani a napad na inspiraciju Rocestija, on ako nam se povredi sta onda? Tim zavisi napadacki od jednog igraca..Doduse I odbrana of Laze, bice bolje kad se Danga vrati... ali neki trenerski pecet ja ne vidim. Eto nek mi neko kaze koliko vremna treba posto je dobio igrace na vreme, koliko da cekamo da saznamo sta igramo I na koji nacin...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Odigrali smo 4 kola u jadranskoj i jedan mec u EL...i neki sebi daju za pravo da vec "vide domete ekipe i trenera"...To je toliko neozbiljno i preuranjeno...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Nije sve tako crno, protiv Barse hendikep od 6 na nas, eto prilike da su uzme plata.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Jedan citat sa onog naseg bivseg foruma...Kao i uvek gospodin Arsenije pravo u metu...ovo da citate svaki dan, pojedini i vise puta dnevno...

            "Moram da priznam da postoji nešto pokvareno u meni kad čitam Zvezdine teme posle poraza.

            Da bih se bar malo iskupio, hoću brate cigane i sestro ciganko da podelim nešto s tobom. Pošto je moguće da ću u nastavku posta ozbiljno da te ugušim, evo ti odmah poente: opušti se, jado! E, ako ćeš da me poslušaš to ti je dupla korist - prvo biće ti bolje i drugo, moći ćeš slobodno da preskočiš i skroluješ mambo džambo koji sledi. A ako nećeš odmah da me poslušaš, onda jebi ga, nije da te nisam upozorio.

            Viđi vako. Ovo što se sada dešava kod vas ima nekih sličnosti sa našom sezonom posle f4 u Parizu. Posle istorijski uspešne sezone, na klupu seda trener početnik i tim se menja iz korena. I mi smo tada (većinski deo navijača Partizana, i na forumu i uopšte), govorili kako treba strpljenja, kako se ne može očekivati da se takva sezona ponovi i tako dalje. Tako smo govorili, a u praksi smo vrlo brzo počeli da se najebavamo majke Vladeu Jovanoviću (Valjak excluded ), nervoza i pritisak na tim je rastao, menjao se plej, pljuvani igrači, opšte nezadovoljstvo. Te prve sezone sa VJ-om mi smo igrali top 16 fazu i osvojili domaće prvenstvo i kup, ali skoro da niko nije bio zadovoljan. I sad, nije stvar u tome da li smo bili u pravu što smo terali trenera, to je druga tema, stvar je u tome da smo bili neiskreni kada smo govorili da ćemo da smanjimo očekivanja i da nije normalno da pravimo džumbus po Evropi svake godine. Jok, nego si imao opšte nezadovoljstvo, pa i tada se dogodilo da poveća grupa navijača Partizana ode sa ovog na drugi forum. U to opšte ludilo se uklopila i uprava kluba, dovođeni su sve skuplji igrači samo da bi se ostvarila ta glad za rezultatom, odjednom je postala najnormalnija stvar da se osvajaju svi trofeji i igra minimum četvrtfinale evrolige, sve ostalo je neuspeh. I vrlo brzo su dugovi otišli u plafon.

            Ja sam tada bio duboko uveren da sam u pravu što pljujem VJ-a gde stignem, jer jebi ga ukopava nas, igra ne liči ninašta, ne daje šansu mladim igračima i štatijaznam. Ali, ponavljam, nije poenta u tome da li sam bio u pravu, poenta je da je to nenormalno ponašanje. Sada znam šta bih rekao tom Arseniju tada - koči jebo te, naravno da nije sve potaman ali nemoj da dramiš kao da ništa ne valja i da je smak sveta. Iz ove perspektive znam da sam zbog takvog stava propustio mnogo stvari kojima sam mogao da se radujem i stresirao se zbog sezone ili dve koje su, sada vidim, san snova za ono što je došlo posle. Da se sada vratim na vas, gledam juče izraze lica i ponašanje ljudi u vašoj matičnoj dvorani ( 0 ), traje utakmica, neki egal rezultat, a jedan se drži za glavu, drugi psuje, treći odmahuje rukama, četvrti se nešto dere i kenja, elem, 99% publike je nezadovoljno i besno, u utakmici protiv ozbiljnog protivnika, u toku utakmice u kojoj je rezultat nerešen. Slično i ovde na forumu, velika većina komentara je negativna. Pa se nešto mislim, mi bre ne znamo više normalno da pratimo sport. i to mi, koji sebe kao ubrajamo u normalne navijače. Pa kao što rekoh na početku, o'ladi malo jebo te, čemu tolika drama? Juče je bila dobra utakmica, igrale su dve odlične ekipe, ja sam pravo da ti kažem uživao gledajući. Čitam koliko si nezadovoljan odbranom, pa evo utiska od posmatrača sa strane - vi i sada igrate najbolju odbranu u regionu i jednu od boljih u Evropi. Pritisak na loptu je stravičan, bukvalno svaki pas je contested, napadači su pod stalnim pritiskom, na ivici izgubljene lopte ili koraka ili pet sekundi ili teškog šuta. Svi do jednog su u stavu, svi igraju odbranu najbolje što mogu. Ali jebi ga, ne možeš sve da odbraniš. I zašto si onda nezadovoljan? Pa zato što ti je u glavi odbrana iz prošle sezone, to jest ono savršenstvo od uigranosti, kretnji, tajminga i samopouzdanja. Pa nije fer da ti to bude reper za zadovoljstvo/nezadovoljstvo. Za ono što ste vi prošle sezone igrali potrebno je mnogo kockica, godine selekcije i hiljade sati treninga. To što je ovo sada lošije, nikako ne znači da je loše. Pa daj im malo podrške čoveče, vidiš da se ubijaju od želje i rada. Vi ste juče izgubili od jedne odlične ekipe, Budućnost je odigrala odličnu utakmicu na obe strane terena, neočekivano jako u odbrani i vrlo pismeno u napadu, a odlučilo je par lopti. Bilo je vrhunskih sekvenci, i odbrambenih i napadačkih. Onakva paljba Ročestija, u utakmici gde si u stalnom klinču čitavu utakmicu, trošiš se maksimalno u odbrani i stalno si pod pritiskom i kontaktom u napadu, u takvoj situaciji da ne promašuješ trojke je nestvarno. Ili Gordić koji s Lazon na leđima iz napada u napad pronalazi put do koša kad se lomi. Jeste, ima jojoš mnogo detalja da se koriguje u odbrambenim kretnjama i tajmingu, ali za to je potrebno vreme. Isto važi i za napad ali opet - malo strpljenja. Da sve može da se utegne za dva meseca i izgleda kao što je izgledalo kod Radonje prošle sezone, ili kao kod Duleta 2010., pa svi bi to radili, ne?

            Nemoj da misliš da ti nešto kenjam jer smatram da sam mnogo bolji od tebe, jer ja da sam pre neko veče napisao ovde pola od onoga što sam izgovorio dok smo igrali protiv Zadra, četrespet trajnih banova bih zaradio. Mada, ja još i imam neko opravdanje, jer mi odbranimo napad samo ako protivnik promaši, pa uzme loptu pa opet promaši, pa opet uzme loptu i opet promaši, i i onda se odbije nama ruke, ali ne mnogo jako i ne 20 cm levo lili desno. Ali nisam ništa (previše) uvredljivo napisao i ne urlam na igrače/trenere kada sam na utakmici.

            E, to sam hteo u ovoj kratkoj ( ) poruci da ti napišem, prvo nemoj previše da se nerviraš, jer nemaš razloga, imaš itekako razloga da budeš zadovoljan, a drugo, i kada popizdiš, ne moraš da to izražavaš na najvulgarniji način i ne moraš sa celim svetom to da podeliš po tisuću puta.

            Srdačno vaš,

            čiča Arsenije"
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • @ ZvezdaIznadSvega
              sjajno, čiča Arsenije kao i obično, u centar ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Jbg. hteo sam još nešto napisati ali Arsenije objasnio do koske. Nema se tu mnogo dodati. Samo eto kad se pita gde se vidi Alimpijev pečat u igri, gde se to u igri Cedevite vidi pečat Zdovca koji je bio vrhunski igrač i ima košarku u malom prstu?!

                Comment


                • Originally posted by Hogar View Post
                  Jbg. hteo sam još nešto napisati ali Arsenije objasnio do koske. Nema se tu mnogo dodati. Samo eto kad se pita gde se vidi Alimpijev pečat u igri, gde se to u igri Cedevite vidi pečat Zdovca koji je bio vrhunski igrač i ima košarku u malom prstu?!
                  Za to su potrebne godine ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Naravno, slažem se.

                    Comment


                    • Pa Zdovc se zna sta I kako ..Ice na odbranu, agresivnost tokom celog meca tako je I napravio tim. Isto je prica I za ALimpijevica samo sto je on doveo sve lose odbrambene igrace, pa eto videcemo taj pecet sa ovim timom.

                      Bez dovodjenja igraca bice vraski tesko da ispadnete ''pametni''.. Zna se sve za svakog trenera, pa eto bar napisite sta ga je to karakterisalo u FMP, Spartaku,Vojvodini...Sta da ocekujem..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Odlicna je ta odbrana Zdovca...Cibona im stotku utrpala......Strasno sta se pise...citajte cika Arsenija dok niste totalno pamet izgubili...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Niko nije rekao da je odlicna, polako sa hejtovanjem I obaranjem cinjenica. Tebe pitam eto sta je njegov stil. Zdovca je to izdovjilo pre, sad veze nema I slazem se Alimpijevic je mnogo bolji trener of njega to se vidi na prvo oko..Nego eto objasni nam sta I kako je kod njega sta da ocekujemo..Vidi se da mnogo znas pa te pitam?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kao prvo, dokle god merimo ovosezonsku Zvezdu sa onosezonskom bićemo nezadovoljni, dokle god budemo upadali u zamku i upoređivali Radonjića bićemo u probemu jer nećemo uspeti realno da sagledavamo stvar, i za to vam nije trebao čiča Arsenije koji vam objasni kroz bajku o kornjači i zecu već zdrav razum.
                            Kao drugo Zdovc je ozbiljan trener, nije V. Mršić i njemu treba vremena da složi kockice i to će na proleće izgledati prilično ozbiljnije...
                            i kao treće, sve Džikićeve ekipe igraju (igrale su) ovako pod njim, da li će on uspeti da mu ekipa i na proleće izgleda kao sinoć? Videćemo.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Salim se ja za Zdovca, ali bio je poprilicno ocajan protiv Cibone, posebno u produzetku, nisma gledao ceo mec. On je npr ostavio neke hrvatske igrace a neke ozbiljne pustio tek tako sto je meni neverovatno...

                              Izgubio se lik skroz, ostavljao na Zoricu Nikolsa, pa ga cuvao I Zganec pa jepreuzimao posle pika gde Zoric ostajao na Visnjici sto puta..napravi izmenu primi kos pa trazi izmenu...Bio je uzasan ali bas uzasan...

                              On ako ne poveze igrace sa sobom I njegovim nacinom pukao je a ima igrace za to...Mada mi nejasno sto je pustio Tomasa, Zorica I Babica..

                              Dzikic je takav kakav je, nisu oni igrali nista posebno ni pametno samo su igrali bez ustrucavanja ali sa tim da su podmladili tim deluju skroz ok...

                              Tamo se vide nek konture, ali po meni su mekani dosta, ali imaju kosarke u glavi ..oni npr ako bi zadrzali te njihove domace igrace I doveli dobre strance I dlai tu kesh imali bi veoma ozbiljan tim kako za evropu tako I za aba titulu...sa Gibsonom I ovim belim amerom to nema trika..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Niko nije rekao da je odlicna, polako sa hejtovanjem I obaranjem cinjenica. Tebe pitam eto sta je njegov stil. Zdovca je to izdovjilo pre, sad veze nema I slazem se Alimpijevic je mnogo bolji trener of njega to se vidi na prvo oko..Nego eto objasni nam sta I kako je kod njega sta da ocekujemo..Vidi se da mnogo znas pa te pitam?
                                E vidis...to je upravo i problem...ja ne znam...da znam, verovatno bih i ja vodio nekog evroligasa a ne ovde "ispravljao krive drine"...Dok se ti i takvi usudjujete da nakon 5 zvanicnih utakmica predvidjate kakva ce sezona biti, ko je za Zvezdin dres a ko ne , kakav je Alimpijevic trener, koju "crnu zver" treba da dovedemo iz Amerika da bi sigurno osvojili sve trofeje a koga treba da sutnemo i isplatimo ceo ugovor....Bogu hvala pa klub vode ljudi koji su upoznati sa materijom a u prilog tome govore prethodne sezone...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X