Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se to promenilo za par nedelja pa lesor od mitske zveri postade panj, a radicevic neperspektivan?

    Konkretno za njih dvojcu me interesuje?

    Comment


    • A ko je to rekao?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Umirujuce je da Alimpijevic, po mom misljenju na osnovu ovih komentara, realno sagledava stvari i nema iluzija i nicim se ne zavarava.
        Meni deluje poprilično iznervirano s jedne strane, a s druge strane da zna šta treba da uradi u narednom periodu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ima i lepih stvari.

          http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...a-foto/h2qy1fj
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Cam oliver na cetiri na trogodisnji ugovor pa da ih uparino?

            Comment


            • 1.Ročesti 18.4
              2.Bjelica 11.8
              3.Feldin 11.75
              4.Lesor 11.2
              5.Antić 10
              6.Dangubić 7
              7.Lazić 6.33
              8.Dobrić 5.75
              9.Janković 4.8
              10.Jovanović 3.5
              11.Radičević 3.2
              12.Kešelj 1.5
              13.Lazarević 0.8

              Ovo je prosjek poena naših igrača nakon 5 odigranih mečeva, računajući oba takmičenja.
              Znači:
              1.Pojačanje na poziciji 4 obavezno!
              2.Radičević da se podigne na dosta, dosta veći nivo!
              3.Na poziciji 3 napadački smo strašno limitirani, Dobrić mora daleko bolje, pogotovo jer ima i finu minutažu, preko 20 minuta.
              Last edited by mikara92; 16-10-17, 01:44.

              Comment


              • Ovo je alarm za nocnu vezbu. Slede pasuljanske livade i ako to ne urodi plodom dolazi karika koja nedostaje od samog pocetka.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Meni deluje poprilično iznervirano s jedne strane, a s druge strane da zna šta treba da uradi u narednom periodu.
                  Da, i ta iznerviranost meni pokazuje da zna gde je problem. Verovatno prepoznavanje problema nije problem.... Pitanje je samo da li je on u stanju da te probleme resi. Sto li zbog mladosti i prihvacanja od strane igraca (nemam razloga da za sada sumnjam u to), sto li zbog kvaliteta materijala s kojim mora da radi. A naravno i sto se tice njegovog umeca. Neko je napisao da najvise nervira sto ove utakmice do sada nisu pokazale sta Alimpijevic moze i/ili ne moze. Slazem se s tim. Nije napravio neke velike greske, ali neki njegov pecat se ne vidi. Osim mozda nekih gresaka u odbrani koje se ponavljaju (npr. Lessort), ali tu smo opet kod stavke zvane "kvalitet materijala s kojim mora da radi.".

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1314491

                    Ufff....adding insult to injury, ovaj naslov... Ali, ja nisam strucnjak. Svaka mu se pozlatila sto se naseg tima tice. Mada, da sam na njegovom mestu ja ne bih u timu svog protivnika nista menjao dok ga pobedjujem...

                    Jos jedan naslov. Ja se ponadao... http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1314521
                    Last edited by drakon1; 16-10-17, 08:21.

                    Comment


                    • Morace pojedinci da promene pristup na utakmicama ili ih treba skloniti iz tima i zakljucati u halu dok ne shvate da igraju za Zvezdu.
                      Alimpijevic ima problema sa disciplinim pojedinaca.
                      Morace da se pravi daleko bolja selekcija suta. To sutiranje sa 8 metara, u drugoj sekundi napada je nedopustivo.
                      Lazarevic za 5 minuta objasnio celom timu kako se bori za Zvezdu.
                      U trecoj cetvrtini na 2 min do kraja imamo 2 faula. Antic se polomio da objasni pojedincima al dzaba. Kakve je debilne faulobe pravio Feldin to je neverovatno. Ogroman problem je nedisciplina i odsustvo bilo kakve odgovornosti kod dela igraca. Pre svega Jankovica, Radicevica, Bjelice, juce i Dobrica, Lesora, Keselja.
                      Tu treba dosta toga menjati.

                      Sad dolazi Barsa, idemo Cedeviti, Himki gostujemo itd.
                      Videcemo u narednih desetak dana de smo.
                      Last edited by Laza Kacanski; 16-10-17, 09:17.

                      Comment


                      • Da se ne ponavljamo tačno je sve ovo što je Laza napisao i mnogo više i bolje kretanje bez lopte. Treba malo vremena da se sinhronizuju ali više i herca i discipline. Nas trenutno vuku najstariji igrači. Bjelica nikad nije bio moj omiljeni ali za ovo trenutno svaka čast. Izginu čovek za tim, ne može on ovoliko. Ispada u odbrani jer drugi ne rade svoj posao a on je prespor da sve stigne. Laza još nije za veću minutažu a baš nedostaje Dangubić.
                        Last edited by Hogar; 16-10-17, 09:25.

                        Comment


                        • Mene su brinule 2 stvari pre pocetka sezone. Prva je Alimpijevic kako ce se snaci obzirom na nivo koji treba da igra i zamena za Gacevica.
                          Alimpijevic po mom skromnom znanju za sada odlicno radi svoj posao. Mislim da se odlicno snasao i da bez nekih vecih gresaka vodi tim. Kao da godinama igra EL i ABA.
                          Ja sam zabrinut za fizicko stanje ekipe. Ako se uopste pominje utakmica protiv Zalgirisa od pre 48h tu nesto nije ok. NE SME ekipa Buducnosti da nas pretrci i da zeli vise pobedu. TO JE NEDOPUSTIVO.
                          Sta ce tek da rade kada se budu igrale 3 utakmice(2 u EL) za 5-6 dana?

                          Doprinos sa klupe nam je mizeran. Nasa klupa bi morala mnogo bolje da igra ABA. Nisu to toliko losi igraci koliko fizicki inferiorno trenutno deluju.
                          Ja ne bi nista menjao jos bar 2 meseca. Probao bi da uigram postojece igrace, da se znaju kretnje, da se zaigra odbrana, krene tranzicija...
                          Ali nama na ovom postojecem timu fale 2 igraca. Jedan na poziciji Dzenkinsa i jedan na poziciji Kvinsija.

                          Mora da se vise spusta lopta pod kos. Nema veze nek gresi Lesor. Neka ga blokiraju. Kako ce da nauci ako mu ne spustaju loptu. Zao mi je sto nema Jovanovica. Mislim da je protiv Buducnosti bilo prostora za njega
                          Mora neko biti unutra. U jednom trenutku smo igrali rukometni napad, svih 5 igraca na liniji za 3.

                          P.S.
                          Ne treba uporedjivati ovu ekipu sa onom proslogodisnjom. Nije posteno.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Ja ne bi nista menjao jos bar 2 meseca.

                            Ali nama na ovom postojecem timu fale 2 igraca.

                            Ne treba uporedjivati ovu ekipu sa onom proslogodisnjom. Nije posteno.
                            Ne znam da li ti je neko rekao, ali zvucis pomalo kontradiktorno.

                            Ekipe uporedjujemo na kraju sezone, igraci, odnosno selekcija je losija nego prošle godine. Na šta ce ovo ispasti, ko zna.

                            Comment


                            • ne bih rekao za sad da ova ekipa nesto zaostaje na fizickom planu
                              i onoj radonjinoj masini se redovno desavalo da posle EL tekme u prvu sledecu udje u leru
                              samo sto je onda moglo da se jednu cetvrtinu ubavi defense u cetvrtu, zatvori pogled na kos...i to je obicno bivalo dovoljno za pobedu

                              Comment


                              • Pod broj jedan treba detektovati probleme u klubu jeli to nedostatak para koji je kronican ili nesto drugo jel mozda zbog sujete i nacisoidnosti predsenika i jednog i drugog jer mi smo jedini klub na svetu koji ima 2 predsenika ili je pak nesto trece cetvrto jebem li ga sta je u pitanju.
                                Sto se sinocnog poraza tice jednostavno Buducnost je vise zelela pobedu i tacka da analiziram u tanka crevca kuj je kriv ne pada mi na pamet.
                                Mislim da tu treba menjati 2-3 igraca Silbovanje je potrebno ko leba a i trener je brate zelen uglavnom nama sa ovom ekipom i ovim trenerom visi osvajanje ABA lige o EL necu ni da pricam to je dalemo svetlosnu godinu od ovog naseg sadasnjeg stanja.
                                Daj boze da gresim ali bez nekih promena i sok terapije ovo ce ici samo sve dublje u ponor zao mi je ali treba realnosti pogledati u oci.
                                Ajk i ja cemo naravno svim svojim srcem i dusom zdusno navijati kao sto navijamo ja vec 52 godine a Ajk zericu manje.
                                Last edited by ajkisloba; 16-10-17, 12:06.

                                Comment

                                Working...
                                X