Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy - Liga sampiona 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy - Liga sampiona 2012-2013

    Uskoro pocinje , pa je krajnje vrijeme da otvorimo temu

    http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthome.do

    Kodovi za lige :

    Classic : 594321-432970
    H2H : 594321-432976


    Moj tim :


    Last edited by Dale; 14-09-12, 12:52. Reason: Manda
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    Fantasy Champions League 2012-2013

    Posto je stara tema u arhivi rekoh da otvorim novu , jos 4 dana , ako se prijavljujete , prijavite se sa nickom sa foruma da znamo ko je ko jer i u PL Fantasy pola igra sa cudnim ili pravim imenom pa se tesko raspoznati ko je ko

    Eto nek Dale napravi ligu , ja nikako da se snadjem ili neko drugi pa da igramo

    Inace moj tim

    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      mogo si barem da stavis link

      Comment


      • #4
        Stavice valjda Dale kad napravi ,on uvek pravi ligu , lako ti je naci sajt
        http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthome.do
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          70% timova ima Mesija, kakva komedija Bas je lepo UEFA odradila FL, cak i bolje od EPL FL cini mi se.

          Comment


          • #6
            U ovim grupama uvek pre Mesi nego Ronaldo , pre ce Mesi zabijati Seltiku i kome vec nego Ronaldo Sitiju i Dortmundu Ibra isto nije los za uzeti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Miko View Post
              Ibra isto nije los za uzeti
              Ali 'ladno kosta 12. Sto je mnogo, mnogo je. I da, ja sam gledao da se klonim igraca iz "grupe smrti", nista mi tamo nije sigurno
              Last edited by p4p1; 14-09-12, 01:23.

              Comment


              • #8
                Tih 12 si mogao lako skupiti , al' ce zato Ibra u grupi A da dominira , imace bar 6-7 golova u grupnoj fazi
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #9
                  A jebes li ga, nije mi ulivao tol'ko poverenja, videcemo kako ce on i Paris Sheikh Gamal da prodju.

                  Comment


                  • #10
                    el moze neko da mi kaze , koji treba program da mogu da slikam ono sto radim na kompu

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by aleksaVP View Post
                      el moze neko da mi kaze , koji treba program da mogu da slikam ono sto radim na kompu
                      Ne treba ti program.. stisnes PrintScreen dugme, otvoris paint, ctrl+v i to je to.

                      Comment


                      • #12
                        nece nesto ovo Printscreen dugme

                        Comment


                        • #13
                          Ajde pravite timove,evo mojih mucenika
                          Spoiler
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #14
                            Manda iskusno stavio Vidala koji je inace sredina terena ali okarakterisan kao odbrambeni jer ce skupiti tako vise bodova,vrlo lako moze da se desi da King Arturo uvali gol a onda je to mnogo bodova

                            Comment


                            • #15
                              Plus,ako Juve ne primi gol,jos dobijam bodove za to
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment

                              Working...
                              X