Announcement

Collapse
No announcement yet.

Argentinska primera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentinska primera

    Pre svega da vas pohvalim što prenosite jednu od najjačih i meni svakako najuzbudljiviju ligu na svetu. Samo tako nastavite!

    Imao bih i predlog,da ne bude shvaćen kao zamerka,a to je trudite se da prenosite češće i utakmice gde ne igraju River ili Boka.Oni jesu daleko najpopularniji u Argentini ali tamošnji fudbal ne čine samo ta dva tima.

    Naročito prošle sezone,kad je River bio u B ligi,skoro sve što ste prenosili bila je Boka.

    Verujte mi da ima publike u Srbiji koja ne samo da gleda već i navija za mnoge druge klubove u Argentini.

    Naravno shvatam ja da to zavisi od mnogo stvari,ali bar pokušajte!

    Hvala unapred!

  • #2
    ...+1

    Comment


    • #3
      Cuervo ti navijas za San Lorenzo? Ja navijam za Racing... La Guardia Imperial
      Last edited by Cassius Clay; 08-09-12, 01:48.

      Comment


      • #4
        Kako ti znaš da ja navijam za San Lorenco?

        Šalu na stranu tako je i dobro je što ima sad Argentinska liga svoju temu.Što se Rasinga tiče,akademija ima,što sam već pisao,velike šanse posle dužeg perioda da budu u samom vrhu. A navijački...to su ukusi ;) LGI je imala i boljih perioda u istoriji,ali otom potom...

        Comment


        • #5
          Originally posted by Jose Cuervo View Post
          Kako ti znaš da ja navijam za San Lorenco?

          Šalu na stranu tako je i dobro je što ima sad Argentinska liga svoju temu.Što se Rasinga tiče,akademija ima,što sam već pisao,velike šanse posle dužeg perioda da budu u samom vrhu. A navijački...to su ukusi ;) LGI je imala i boljih perioda u istoriji,ali otom potom...
          hahahha Ja navijam za Rasing, a gotivim i River, i stvarno bi prenosi mogli da budu malo vise raznoliki, jer mi se ne gleda Boka svaki vikend.

          Comment


          • #6
            Originally posted by KERSDRS View Post
            hahahha Ja navijam za Rasing, a gotivim i River, i stvarno bi prenosi mogli da budu malo vise raznoliki, jer mi se ne gleda Boka svaki vikend.
            Opredeli se ili Rasing ili River,veliki su to rivali

            Comment


            • #7
              Originally posted by Jose Cuervo View Post
              Opredeli se ili Rasing ili River,veliki su to rivali
              Rasing, River gotivim, ima i toga zato sto ne podnosim Boku...A to sto su rivali, znam, ali ja nisam Argentinac...

              Comment


              • #8
                Originally posted by KERSDRS View Post
                Rasing, River gotivim, ima i toga zato sto ne podnosim Boku...A to sto su rivali, znam, ali ja nisam Argentinac...
                Tu priču da u Argentini postoje samo Boka i River treba razbiti definitivno,jer ima još tri velika kluba i još nemali broj sa dosta velikom podrškom ljudi.
                Ja preko godina praćenja ko da i jesam Argentinac,kod mene samo sveci iz Boeda prolaze

                Comment


                • #9
                  Pa dobro, ja sam skoro poceo da pratim i Rasing sam zavoleo gledajuci ludnicu na tribini(ne kazem da nema boljih)...

                  Comment


                  • #10
                    Ma ne kažem ja ništa loše,samo prati,ja sam za da što više ljudi prati tu scenu.
                    potpuno te razumem za ludnicu na tribini

                    ne znam da li si video ovo

                    http://www.youtube.com/watch?v=HfeU5vsp9VA

                    Comment


                    • #11
                      Nisam.. Auu kakav klip ...

                      video sam ovo... Kakva melodija... Mogao bih da pevam 10 dana lagano...

                      Sad ce da pocne Argentinos Juniors- Boka...a nocas River- Newells
                      Last edited by Cassius Clay; 09-09-12, 20:54.

                      Comment

                      Working...
                      X