Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • Classy Steven Gerrard in tribute to Jose Mourinho: "He is the reason I nearly joined Chelsea"
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Comment


          • Kakvih je sve golova imao, definitivno ne najbolji, ali vredan pomena...

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Srba IDOL

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Hahahahaha, true story!

                Pričala mi baba u selu. Lovci idu svake subote kroz šumu i "love". 3 sata pre "lova" se skupe ispred prodavnice i nategnu gajbu i onda kreću. Jedan dan se jedan sapeo i slučajno opali puška i otkine uvo drugom liku. Od tada su smrtni neprijatelji...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Hahahahaha, true story!

                  Pričala mi baba u selu. Lovci idu svake subote kroz šumu i "love". 3 sata pre "lova" se skupe ispred prodavnice i nategnu gajbu i onda kreću. Jedan dan se jedan sapeo i slučajno opali puška i otkine uvo drugom liku. Od tada su smrtni neprijatelji...
                  Ja se jednom vraćao iz Beograda nekom zaobilaznicom oko Stare Pazove i idu frajeri traktor , iza prikolica namestili neke klupice na prikolicu ovešali neke lisice i jazavce na kraj(valjda što su ulovili taj dan ) i pucaju iz onih dvocevki u vazduh, napravila se kolona od 10 auta ne sme niko da ih zaobiđe
                  I posle čitam u novinama da su ih pohapsili mislim čak i da su na RTS-u bili
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Ja se jednom vraćao iz Beograda nekom zaobilaznicom oko Stare Pazove i idu frajeri traktor , iza prikolica namestili neke klupice na prikolicu ovešali neke lisice i jazavce na kraj(valjda što su ulovili taj dan ) i pucaju iz onih dvocevki u vazduh, napravila se kolona od 10 auta ne sme niko da ih zaobiđe
                    I posle čitam u novinama da su ih pohapsili mislim čak i da su na RTS-u bili
                    Hahaha, legende!
                    Al oni bar nešto i ulove, a ovi prave toliku buku zato što su pijani, da ih čuju ljudi u obližnjem selu kad idu, a kamoli neka divljač. I na sve to počnu da pevaju....
                    A dobro, bitno je druženje....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment




                    • Ranije tokom sezone trener turskog trećeligaša Koruma Beledijespora Hamit Išik napravio je skandal bez presedana. Zbog maltretiranja sudije zabranjeno mu je da devet meseci bude posetilac fudbalskih utakmica. I sve je to bilo u redu dok na red nije došla ključna utakmica baraža protiv Darike Genčlebirligi.
                      Hahhah sta sve necu videti
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment




                      • Comment


                        • sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/top-lis...ge-225551.html


                            Sta sve necu procitati na ovom internetu
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment




                              • Preplakao sam ahhahahaha
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X