Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, bre Manda.
    Nasao si sa fudbalerom da se kladis na kosarku.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      E, bre Manda.
      Nasao si sa fudbalerom da se kladis na kosarku.
      Vidis ti njega...cc

      MA necu se bezveze kladiti, izgubice jadnik...bice mi ga zao.
      Last edited by bracala; 05-09-11, 13:55.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post

        MA necu se bezveze kladiti, izgubice jadnik...bicemi ga zao.
        Pale su teske reci!

        Comment


        • Ajde Mando hoću ja Bosna:Makedonija u avatar
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ajde posto je Mumi tetkica i boji se kladiti ,onda cu sa Gangrenom,biraj za koga ces,meni svedno
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Makedonce
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Makedonce
                Ok,jao kakak avatar ima da ti stavim,i ti nadji neki tezak,nemoj da bude,na primjer grb od City,nesto gore ;)
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Dogovoreno
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Janičak! Ovo mora da je strašan osećaj...

                    Povreda Gerera u avionu zbog straha od letenja

                    Napadač HSV-a Paolo Gerero, poznat po strahu od vožnje avionom, zadobio je povredu butnog mišića tokom leta iz Hamburga u švajcarski Lucern.


                    Peruanski fubdlaer je tokom vožnje bio tako napet, da je na stolici u avionu dobio grčeve u mišićima, zbog čega je propustio meč sa Lucernom u subotu, završen nerešenim rezultatom 2:2.


                    "Znamo za Paolov strah od letenja", rekao je trener Mihael Ening i dodao da je Gerero tokom leta dobio grčeve u mišićima.

                    "Nadam se da će igrati narednog vikenda protiv Verdera", rekao je Ening.

                    Gerero, koji je u julu bio najbolji strelac u Kupu Amerike, odlagao je početkom godine nekoliko puta pvratak u Nemačku, jer nije mogao da prebrodi strah od aviona.

                    Gerero je čak četiri puta ulazio i izlazio iz aviona, pre nego što se peti put uspešno ukrcao u avion u Limi.

                    Od tada, peruanski igrač je bio nekoliko puta na terapiji i činilo se do sada da je rešio problem sa strahom od letenja.
                    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...aha-od-letenja
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Igrao ili ne igrao, Verder ce natrpati Hamburg!

                      Comment


                      • Mozes misliti koliki je strah bio kada je misic povredio
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Ajde posto je Mumi tetkica i boji se kladiti ,onda cu sa Gangrenom,biraj za koga ces,meni svedno
                          Manda ja to iz postovanja prema tebi necu.

                          Necu da mi se ona jadas danima i kukas ovdje..

                          Sad ce te Gangrena dobiti i tesko tebi onda....
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Mumi ti si kukavica
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Mumi ti si kukavica
                              Kad odrastes, shvatices ove moje rijeci....
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Kad odrastes, shvatices ove moje rijeci....
                                Narastao sam dovoljno,otac ti mogu biti,ali to nista ne mjenja i da nisam odrastao ti se bojis,ne smijes da se kladis,da je Barsa-Getafe,ti ponovo ne bi smio na Barsu xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X