Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Danas sam malo besposlen pa me zanima koje ste najvece fudbalske legende gledali uzivo na stadionu?

        Ja mogu reci da je to bio Raul i Henry. Onako kako sam ih zamišljao bili strašni.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ovako na prvu.. Maradona, Butragenjo, Pixi, Miloš Šestić..

          Comment


          • Opa respektabilno bas
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ništa spektakularno - Lahm i Klose. Od naših Piksi, Savićević, Mihajlović, Mijatović..

              Comment


              • Hoze Antonio Rejes, Simao Sabrosa, Maksi Rodrige, Dijego Forlan, Karagunis i Samaras

                Comment


                • Uf, ovako iz glave: Prilo, Bufon, Kanavaro, Berbatov, Runi, Dzerard, Lampard, Teri, Ibrahimovic... Bilo je tu jos jakih imena tipa: Levandovski, Bejl... Kerik jbt

                  Mada, drugi put kad su nam Enlgezi dosli u PG, najvise sam gledao Geri Nevila, koji mi je bio na 15 -ak metara, kako se dere kao konj na igrace dok veliki Roj Hodzson kulira na klupi Roj Kin je bio 10-ak redova iza nas kao reporter za neku televiziju... nemam pojma sta je radio ali nam je bio tu vlizu tako da sam ga dobro snimio

                  Sta znam, moram priznati da su Pirlo, Dzerard i Berba ostavili najbolji utisak. Ibra je djelovao kao da ga boli ona stvar ali je stvarno nedodirljiv bio u duelima. Teri nije bio zapazen na tereny toliko jer je nas napad bio bas ocajan, ali kakvo drzanje ima covjek. Prava ledja, siroka ramena i crvst stav. Tad sam po prvi put uzivo vidio sa koliko malo truda on otresa protivnicke igrace(u ovom slucaju crnogorske napadace koji bas i nisu neki gorostasi je l' ) Nema sta, covjek ima vojnicko drzanje na terenu. Eto gledao sam napr Dzonsa, Smolinga... njihovo drzanje je smijesno.

                  Iskreno, ja sam u ta dva navrata kad su nam svracali Englezi najvise pratio Lamparda na terenu i Dzerarda u onoj drupj utakmici.

                  Najvece iznenadjenje mi je bio Berba koji se toliko lagano izlaktao sa tri nasa igraca i stvoro sebi prostor da primiri dugu loptu i da svu trojicu jednim potezom totalno izbaci iz ove dimenzije Kakav genije jbt. I ako je djelovao ko da je taman ketamin povukao prije utakmice bjese jaci nego sto sam ocekivao

                  Ibra se nije mnogo kretao ali ovi nasi nisu mogli da mu pridju na vise od pola metra. Odbijali se ko' budale... a ni on ne djeluje toliko fizicki impreisivno sa te razdaljine ali se vidjleo kakav je beton. Sa druge strane mutavi Leskot dva sa dva... siroka ramena, sav nabijem... i onda ga izgura Mirko Vucinic koji je sve samo ne sportista
                  Last edited by powerslave; 24-11-17, 10:00.

                  Comment



                  • Comment




                    • Comment




                      • Fan-made football kits that are arguably better than the real thing

                        Moj pik... mada ovi sponzori, da li mogu veći font -.-

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Comment




                            • Biće ovo odličan mesec za nas fudbalske fanatike.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X