Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi ... to ti je lik koji misli da je mnogo mudar, mnogo pametan, mnogo mocan, da dominira. A ispadne glup kao kurac i namagarcen kao najveca magarcina.
    Gde ces gore???? Nema gore.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      @Sandugp

      Bratee Maric
      Originally posted by Sandugp View Post
      Pazi ... to ti je lik koji misli da je mnogo mudar, mnogo pametan, mnogo mocan, da dominira. A ispadne glup kao kurac i namagarcen kao najveca magarcina.
      Gde ces gore???? Nema gore.

      Comment


      • Jbg Maricu, zahvali se Eriku sto te uporedio sa njim.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ahahahahahahaha, ovo sam samog sebe bas vrhunski ispalio.Ja mislio da pricas o forumasu koji se spominje u poslednja dva posta, a ne o meni.Siguran sam da nisam jedini.Istrolovao sam samog sebe.

          Edit:Autogol godine.
          Last edited by Ricma; 02-01-17, 22:55.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Dobro je, ja mislio da sam jedini kome je Maric potpuno antipatican lik.
            Burazeru trazi bubreg od mene!

            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pred finale WC pricaju kako da cuvaju Debelog..









                  Niko kao on.

                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • GOOD LORD!

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      GOOD LORD!

                      pa isao je covek na ball(s)
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Nešto mnogo veliki taj ball(s) na koji pokazuje

                        Još malo sa KANa

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Veliki si Jamese!

                          Comment


                          • Jedan od zanimljivijih... sigurno.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by princara View Post
                              Sraman je taj Goran. Stigao da promeni i nick i avatar, samo nije stigao da se zahvali onome koji je ulozio istinske napore da mu se sankcija smanji
                              Ne znam zašto su mi sankcije ranije ukinute, nije bilo potrebe za tim, ali zahvaljujem se onima što su mi javno pružili podršku u tim teškim trenucima.

                              Ban neću komentarisati osim što ću reći da sam sve uradio kako bih ga i dobio jer mi se smučila cela ta situacija.

                              Međutim moram iskazati nezadovoljstvo objašnjenjem u kojem se ističe da je došao zbog provociranja, a u stvari je razlog uvreda jednog člana foruma koji je mene provocirao.

                              Možda i za ovo dobijem ban, ali nikakva šteta, jer bez ovakvog provokatora forum može kako je to lepo objašnjeno u temi sa banovima.

                              Comment


                              • Hahah

                                Comment

                                Working...
                                X