Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je bratina svetska, svetska !!!!

    Comment


    • Ретард.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Što hejtuješ brata Ukice ?

        Nikad to.

        Comment


        • Брате гледам те фејлове и има их пун .!.

          Да ли су људи толико неспособни да не знају канту/кофу/лавор да ухвате у руке?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Meni je brate, ako ćemo iskreno, cela ova fora sa ALS-om fejl, klasično ruganje obolelim osobama od pomenute bolesti, nešto tipa da gledaš slepog čoveka kako ide ulicom, zaplete se od nešto na putu i padne te se tome smeješ, tako nekako....no ajde kad smo već polusvet pa da kačimo redom ove snimke sa yt-a, svakodnevnica.

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              e da ovo mi ortak pricao, nisam verovao. ne kapiram i dalje
              Zar ne cujes kada on kaze Zizu?

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Meni je brate, ako ćemo iskreno, cela ova fora sa ALS-om fejl, klasično ruganje obolelim osobama od pomenute bolesti, nešto tipa da gledaš slepog čoveka kako ide ulicom, zaplete se od nešto na putu i padne te se tome smeješ, tako nekako....no ajde kad smo već polusvet pa da kačimo redom ove snimke sa yt-a, svakodnevnica.
                Meni je mnogo pozitivna stvar, ako nista drugo pored silnih gangam stajlova, harlem sejkova i ostalih idiotizama, ovo je pravo osvezenje
                Podize se svest o bolesti a koliko sam mogao da primetim( ne mogu da tvrdim jer nemam dokaze i cinjenice) skupilo se dosta kesa za to i dosta ljudi koji su u pocetnoj fazi bolesti su zahvalni na paznji koja im je posvecena. Iskreno me smara sto ljudi kenjanju u vezi raznih sitnica a ako nista drugo meni je ovo barem lep prikaz neke solidarnosti i sirenja pozitivne svesti. nem pojma, tako ja gledam na to

                Originally posted by Ricma View Post
                Zar ne cujes kada on kaze Zizu?
                Jel ga nominovao? ili ga sprda? sta ce mu dres? i zasto se poliva iz trofeja LS?
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Nominovao ga je i sprda se sa Zidanom.Ja tako to vidim, tako je odradio kako bi zapalio masu i mislim da je u tome uspeo.Trofej iz LS ja vidim kao provokaciju, posto Zidan nije osvojio LS dok je igrao za Juventus, a isto tako neko duze vreme nisu osvojili LS.A i Inter ima tri usonje, dok Juve samo dve.

                  Comment


                  • Znaci samo je retardiran kao i uvek. Fali on fudbalu, veselo je bilo ranije sa njim
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Meni je mnogo pozitivna stvar, ako nista drugo pored silnih gangam stajlova, harlem sejkova i ostalih idiotizama, ovo je pravo osvezenje
                      Podize se svest o bolesti a koliko sam mogao da primetim( ne mogu da tvrdim jer nemam dokaze i cinjenice) skupilo se dosta kesa za to i dosta ljudi koji su u pocetnoj fazi bolesti su zahvalni na paznji koja im je posvecena. Iskreno me smara sto ljudi kenjanju u vezi raznih sitnica a ako nista drugo meni je ovo barem lep prikaz neke solidarnosti i sirenja pozitivne svesti. nem pojma, tako ja gledam na to
                      Jest kod onih koji imaju i malo mozga, a posto je kod vecine (pri tome mislim na ceo svet, jer samo na yt ima ko zna koliko stotina hiljada polivanja, a neki kazu i miliona) sve je samoproklamacija, glupiranje ili zezanje... onda ovo vise i nema neku svrhu. Cak suprotno, uspeli smisao da srozaju i unize. Sto bi reko onaj nas politicar.... parafraziram... a sada cu da uplatim novac za Svratiste.
                      Trener Aca Petrovic boluje od ove bolesti.
                      Last edited by miloolja; 26-08-14, 08:30.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jest kod onih koji imaju i malo mozga, a posto je kod vecine (pri tome mislim na ceo svet, jer samo na yt ima ko zna koliko stotina hiljada polivanja, a neki kazu i miliona) sve je samoproklamacija, glupiranje ili zezanje... onda ovo vise i nema neku svrhu. Cak suprotno, uspeli smisao da srozaju i unize. Sto bi reko onaj nas politicar.... parafraziram... a sada cu da uplatim novac za Svratiste.
                        Trener Aca Petrovic boluje od ove bolesti.
                        I sama si svesna da ce bukvalno od svega da naprave sprdnju, nije bitno koliko je neki cilj cist/pravedan/pametan/jak, za 5 sekundi ce naci gomila mucenika koji ce to da iskvare. Ja se samo pitam da li je svet i ranije ovako bio glup ili sada imamo brz i lagan pristup u gluposti pa mi je zbog toga takav dojam. Zato mi je ovo i bila kul akcija, jer svako normalan je svestan da se to iskvariti kad tad, ali meni je u danasnjem svetu bitno koliko pozitivne energije mozes da izvuces iz necega
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Čisto da se nadovežem na prskajevu ( ) priču o gluposti......


                          Smederevo, ovih dana...

                          Ko je bio Brtanislav Nušić?

                          - Znam da ima njegova škola… Ne znam biografiju, ali mogu da nađem na internetu pa da ti pošaljem...



                          Bože, smiluj nam se!
                          Last edited by miloolja; 26-08-14, 13:28.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E majko moja sta smo docekali.. Dobro za jedno 3 godine, i manje isto pitanje ima da bude za Karadzica..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ma i ovakvi klipovi su me uvek smarali, em sto ne verujem u njih, em sto se konkretno vidi da je ovo bas nesto neozbiljno odradjeno. Mogu i ja da se prosetam centrom Londona, Pariza...itd i za 5 sekundi da nadjem 10 osoba koji ne znaju sta je planeta Zemlja.
                              Danas je mnogo bitnije pristupiti resavanju problema a ne njegovom primecivanju. Mislim da su odavno neke stvari jasne
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Ja se secam pre par godina ljudi su na Kalisu i na trgu radili anketu ciji spomenik se nalazi na trgu republike i sta predstavlja.

                                Kakve su tu tek gluposti izjavljivali..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X