Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok ne skontamo koju cemo formaciju i koji cemo klub,za sada ovako stoji

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Gangrena je clan vec duze vreme tog kolektiva.Grupa je stara vise od godinu dana.Ali nisam ocekivao da ce mandusic, Wada, mumi i Sejo tako da okrenu ledja mambi.Mamba je napravio od njih bolje sportiste, a pre svega postali su bolji ljudi.A ovako njemu oni vracaju.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Gangrena je clan vec duze vreme tog kolektiva.Grupa je stara vise od godinu dana.Ali nisam ocekivao da ce mandusic, Wada, mumi i Sejo tako da okrenu ledja mambi.Mamba je napravio od njih bolje sportiste, a pre svega postali su bolji ljudi.A ovako njemu oni vracaju.
        У маниру Касана и Робина Ван Персија !

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Dok ne skontamo koju cemo formaciju i koji cemo klub,za sada ovako stoji
          Spoiler
          Kako kumara zna da volim levo da stojim <3

          Gorim od zelje da vidim Mumaru kako kroji po levoj strani u stilu hibrida Eslija Kola i Marsela. Zlo ce to da bude. Ne zna protivnik odakle preti opasnost, ne znaju gde ce pre, bice ovo totalna dominacija sa pola gasa.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Molim izvrsnog direktora i vlasnika Sloge iz Doboja da napise kakvo nam je stanje u klubu radi daljeg dovodjenja igraca.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Dok ne skontamo koju cemo formaciju i koji cemo klub,za sada ovako stoji

              Rupa na golu a Matri na klupi ccc .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Naucio si uz mene dosta,ali jos uvijek nisi stasao za prve postave

                Danijel nam je jedini i pravi izbor
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  ode covek za kintom...
                  Kao i sve Topdzije nazalost... Brajkula izdo, dva velika talenta odose...

                  Imamo zamenu za to, tu je prekaljeni talentovani krilni igrac Boshko, na koga su svi zaboravili, ali ja nisam...;) Imaj ga u vidu Akane, skautirao sam ga ja, ali cekamo izvestaj Mandusica, on je ipak mnogo veci skaut od mene...
                  Last edited by Freshman; 08-03-13, 16:47.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Zaboravio Boshka sram me bilo

                    Zato imam skaute i pomocnike,velika smo mi ekipa ipak...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Dok ne skontamo koju cemo formaciju i koji cemo klub,za sada ovako stoji

                      Odbrana nam lici na onu: Maldini-Nesta-Stam-Cafu i Dida na golu
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Molim izvrsnog direktora i vlasnika Sloge iz Doboja da napise kakvo nam je stanje u klubu radi daljeg dovodjenja igraca.
                        Izvrsno i profesionalno, kakvo moze biti kad imamo profesionalce poput tebe i Brajkule.
                        Veceras priredjujem veliko iznenadjenje.

                        Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Odbrana nam lici na onu: Maldini-Nesta-Stam-Cafu i Dida na golu
                        Vidim izdajes i ti Engleze polako. Dva Italijana, nema Johna, nema Carraghera, pa msm ono...
                        Last edited by Black Mamba 24; 08-03-13, 17:05.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Odbrana nam lici na onu: Maldini-Nesta-Stam-Cafu i Dida na golu
                          Svi ste dobri,malo mi Wada tu skripi,ali nije los

                          Manda kapiten,ti zamjenik kapitena

                          Primam sve prijedloge oko toga koja smo ekipa,necemo ove najjace da ne bi doslo do svadja,neka simpaticna ekipa nek bude i to je osvrt moj xD
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Svi ste dobri,malo mi Wada tu skripi,ali nije los

                            Manda kapiten,ti zamjenik kapitena

                            Primam sve prijedloge oko toga koja smo ekipa,necemo ove najjace da ne bi doslo do svadja,neka simpaticna ekipa nek bude i to je osvrt moj xD
                            Kad je konacno shvatio (mada me iznenadio brzinom, moram priznati) da ne moze sam, poceo je primati i savete drugih clanova kluba. A pre sat vremena pretio velikom Mandusicu da ce ga izbaciti iz tima.

                            Nije vam ovaj koordinator bas stabilan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mandusic je sve shvatio i tu je dogovor pao,dzabe se trudis da zavadis

                              Mrs u Doboj i kroji to malo jada i cemera od ekipe,ne petljaj se gdje ti nije mjesto,mala ste ekipa,ako je uopste i imate...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Izvrsno i profesionalno, kakvo moze biti kad imamo profesionalce poput tebe i Brajkule.
                                Veceras priredjujem veliko iznenadjenje.



                                Vidim izdajes i ti Engleze polako. Dva Italijana, nema Johna, nema Carraghera, pa msm ono...
                                Bavi se svojom ekipom

                                Sutrasnji naslov u novinama ekipu Sloge potresao seks skandala,dva igraca uhvacena u nezgodnom polozaju
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X