Announcement

Collapse
No announcement yet.

Driver market 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nacionalizam u Nemackoj je opasna stvar, tako da uopste nije nelogicno. A pricamo o drugom najvecem trzistu za F1. Pare danas vrte mnogo bolje nego bilo kakva sportska logika, pogotovo u ovako ekonomski izmucenoj Evropi, ovako neki cirkus koji okrece novac je bas ono sto im je potrebno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Ponovljena izjava Montezume da je Perez i dalje mlad potvrdjuje da im je Vettel premija koju jure. A s obzirom da su date neke dvosmislene izjave, ne bi me cudio da su ga uhvatili...

      Medjutim, ima nesto sto mene tu baca u rebus. Produzen je ugovor sa Santanderom do 2017, a Alonso je u isto vreme rekao da ima zelju da i tad bude u timu. Pretpostavljam da to znaci da je potpisana driver-option za 2017. O Vettelu se prica povezuje sa 2014. godinom, a ako se njih dvovjica ne sloze, Alonso ce "morati" da ga trpi sledece 3 godine. S obzirom da je svakom iole informisanijem gledaocu F1 poznato da su se Alonso i Hamilton ponasali kao dva jarca na brvnu, nema razloga da Scuderia uzme zdravo za gotovo da ce ta veza uspeti. Istovremeno - Alonso izgleda produzava ugovor na period koji ce trajati jos 5 godina. Da li to znaci da Vettela zele da preuzmu i prihvate samo ako se sloze, a da ce ga u suprotnom zameniti? Bio sam ubedjen da Ferrari ima jaku zelju da napravi novog Schumachera imena Sebastian, ali ovakvi neki potezi ne govore 100% u prilog toj tezi...

      Comment


      • #18
        Ma neeee, Masa je kao bio preiskusan kad je 2006. prešao u Ferari.Imao je samo 3 sezone iza sebe.Kažem ,,samo" jer će Perez na kraju ove sezone imati pune dve godine.Čak ni to nije malo, ali Montecemolo drugačije misli.Masu su onomad u Zauberu pobeđivali Hajdfeld, Fizikela, a bio je jako malo bolji od Vilneva.Kao kad bi Red Bull sada angažovao Gloka.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Slazem se, ali ipak Massa je u onom trenutku bio najbolja solucija... Ioanko su ciljali kompletnu promenu tima do 2007. Schumi je verovatno poceo da razmislja o povlacenju u toku 2005, neka se promena makar desi postepeno. Uostalom, sto se vise pronalazi glupih razloga da se ne dovede Perez, postaje sve jasnije da je to, sto bi rekao volonter "done deal"... I jos neka se uzme u obzir da je Ross Brawn rekao vozacima da se najbolji od njih potrude da dodju u fabricke timove 2014. zbog promene pravila o motorima, sto se moze uzeti u obzir i kad se razmislja o Lewisu.

          Ali mene ovaj drugi deo vise zanima, da li zele novog Schumia od Vettela ili sta...

          Comment


          • #20
            Hulkenberg i Di Resta ostaju i sledece godine u Force Inidiji... Vijay Mallya odradio posao. Znaci, ova dvojica otpadaju kao zamene za Hamiltona i Massu.

            Comment


            • #21
              Perez i Heiki su zamene, to je valjda sada i vrapcima jasno. Samo videcemo ko gde.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Oooo, volonter, da li me to oci varaju...

                Cini se da je tako, a ako jeste onda se zna i raspored - Heikki u SF, a Perez u McL. Ne bi bilo lose da Perez svrati do McLarena, da stekne utisak o velikom timu i nacinu rada tamo. A nece valjda Ferrari dozvoliti da njihov mladi vozac moze tamo da zaglibi do kraja karijere.
                Last edited by Vanja #66; 20-09-12, 11:40.

                Comment


                • #23
                  Fetel je glavna varijabla.Videcemo. Kakvi su ovi maheri, ne bi me cudilo da uzmu Fetela, ostave Pereza Meklarenu i onda uzmu i Serhija kada Nando ode u penziju.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    Zato i kazem da sumnjam da ce dozvoliti da Sergio eventualno ostane u McLu do kraja karijere. Nego, u vezi onoga sto sam gore napisao, mislim da bi i Sergio mogao da bude i zamena Vettelu, ako stvari ne uspeju sa njim i Alonsom...

                    Comment


                    • #25
                      Sto imam osecaj da ce od Fetela i Alonsa napraviti novog Senu i Prosta, da ce biti svadja cisto radi profita.

                      Comment


                      • #26
                        To se desilo, zamalo, McLarenu opet sa Alonsom i Hamiltonom, Ferrari to nece dozvoliti. Zato i jesam izneo ono od pre nedelju dana, da li zele novog Schumia od Vettela ili Alonsa. Alonso gradi pazljivo poziciju u timu, Santander produzio ugovor i za 2017, sve mi ide ka tome da ce, ako iko ode u toj situaciji - to biti Vettel.

                        Comment


                        • #27
                          Alguersuari potpisao za neki tim, kad se sazna za koji, znacemo i koga ce zameniti...

                          Comment


                          • #28
                            Pominje se da će Hamilton ipak ostati u McLarenu, ali interesuje me hoće li ga ovo odustajanje ipak odvojiti od McLarena.
                            Kimi je pre Singapura rekao da ima ugovor za 2013. sa Lotusom, da nema razloga da ne bude u F1 sledeće sezone, ali je takođe rekao da ni ugovor nije 100% presudan gde će vozač voziti sledeće sezone.Verovatno razmišlja o McLarenu.MOŽDA bi on hteo da vozi za njih sledeće sezone.Što se tiče ugovora sa Lotusom, mislim da bi Kimi i sam iz svog džepa mogao da otplati tih 5-10 miliona.
                            Ako ne budu poboljšali bolid... biće svačega.I onako nemaju niti jednu pol-poziciju, niti pobedu a ni Grožan ga nije preterano podržao sada na trci.Mora da se reaguje nekako.
                            Last edited by MarkedOne8; 23-09-12, 17:49.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Nista tu nije zavrseno. Cekam da vidim za koga je Alguersuari potpisao, od toga dosta zavisi...

                              I dalje mi je u glavi Jordan i nejgov intervju za BBC... I sve to pre Spa. A u Spa - telemetrija. ;)

                              Comment


                              • #30
                                Ako ste gledali reakcije i Hamiltona i ljudi iz boksa i njegovog mehanicara sa radija, videlo se da to nije to, isti onaj hladni odnos kao sa Alonsom pred kraj sezone 2007. Meni izgleda da je to gotovo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X