Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Chicago je nudio 50 miliona na 5 sezona, Detroit 55.
    Ostalo je istorija...

    Comment


    • #32
      Kako smo unistili Magicse sinoc u pm. Svaka čast Williamsu još jednom je dokazao da je sjajan igrač

      Comment


      • #33
        Ali zamisli ti da za 5 miliona zamenis tim koji je bio pretendent na titulu i da se otisnes u propali grad automobila no kao sto kazes, sve ostalo je istorija.

        Ovom prilikom zelim javno da cestitam i izrazim divljenje TMac-u

        Originally posted by T-Mac View Post
        Ocekujem da odbrana izgazi i da ne predju 80 poena. Koliko cemo mi dati, to je vec gledanje u pasulj.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #34
          Hvala Djomla, znam i ja nesto majku mu



          Meni je prvom mnogo krivo sto je BG otisao, bas sam bio zavoleo tu generaciju Bulls-a, zamislite situaciju da je on ostao i da nije trejdovan LMA za Tyrus-a. Mozda nije neki odbrambeni igrac, al' ne bi mogao Thibs da ga drzi na klupi s obzirom na bolesni napadacki potencijal koji ima. Uzmite samo ovaj snimak iznad kao reper, on je generalno tako celu seriju igrao, ne samo taj jedan mec, to su sutevi skoro pa kao Kobe, jedino sto Kobe ne uzima ovako odmah iz bloka suteve tako cesto. Znaci, dizanje u kontri za 3 u fazonu boli me paja, ima da vam gurnem 50 poena, da ne pricam o ovome preko trojice i bolesnim floater-ima. Ja sam se nadao sinoc da cu gledati kako resava protiv Dallas-a, medjutim lose je sutirao i trener se odlucio za Kemba-u i Sessions-a ().
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Cuj, "nesto" 3 fixa za veceras, da i sirotinja vidi beli dinar

            Nego, kako bi to sve danas lepo izgledalo da su oni ostali. Kao sto rece komentator u klipu u toj seriji "Baby Bulls are growing". Kako bi tek sad sabijali kao odrasli! Ali to je vec za rubriku "sta bi bilo kad bi bilo"

            Nego, gledajuci boxscore vidim da je MKG sabio posteno, ali s obzirom da ne pratim Charlotte, malo sam se iznenadio a i razocarao sto je Jeffery Taylor imao vecu minutazu u tom mecu, a nista posebno suterski nije bio bolji od Bena. A o trenerskoj odluci da Ramon preuzima suteve zajedno sa Kembom, ne bih da komentarisem.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #36
              Pozz

              Juče' sam kupio ovu duksericu, pa me zanima sta vi mislite o njoj ?

              p13589074p275w.jpg

              Comment


              • #37
                Cena i gde si uzeo? xD i naravno, ima li identicna Bulls-ova ?
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #38
                  U Italiji (Udine), cijena 55€. Bila je i od Bullsa(crvena), a ujedno i svih timova iz NBA

                  Comment


                  • #39
                    Necu skoro u Udine, tako da nista od toga stvarno je lepa, a i cena je vise nego ok
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #40
                      Imal' ko neki dobar link za Brooklyn Netse vs Orlando Magic ?

                      Hvala unaprijed

                      Comment


                      • #41
                        nigde neki kvalitetni stream ni za bruklin ni za kliperse :S
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #42
                          Lakers-i hoće prsten i odaberu D'Antoni-ja??? Taj stil košarke ne osvaja titule...

                          Ali biće svakako interesantni njihovi mečevi. Za mesec dana je meč u NY, videće šta je odbrana kod Woodson-a...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #43
                            Nek mu je sa srecom , kad se setim pacenja dok je kod nas bio
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Erni trenutno lezi negde u jarku mrtav pijan i kune svoju sudbinu kletu.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #45
                                Bolje da su uzeli Don Nelson-a

                                Comment

                                Working...
                                X