Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Rosi na klupi. Zeman poludeo...

    Fiorentina je uradila fenomenalan posao u prelaznom roku, i sa trenerom i sa igračima... Još ako dođe neki proveren špic u januaru.

    Voleo bih da oni budu 3. na kraju.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Nakon Pjanica i Stekelenburga , De Rossi je jos jedan igrac koji je pao u nemilost ovog sto mu Krle ime gore rece ..

      Najiskrenije se nadam da ce sto prije dobiti otkaz ..

      Forisranje Tachtsidisa , Florenzia i ostalih poluigraca je smijesno ..

      Evo povedose 1-0
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Princ Rima

        Last edited by Rossonero; 04-11-12, 20:02.

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Nakon Pjanica i Stekelenburga , De Rossi je jos jedan igrac koji je pao u nemilost ovog sto mu Krle ime gore rece ..

          Najiskrenije se nadam da ce sto prije dobiti otkaz ..

          Forisranje Tachtsidisa , Florenzia i ostalih poluigraca je smijesno ..

          Evo povedose 1-0
          Није први пут ове сезоне да Де Роси почиње са клупе, а и јавно га је критиковао после меча са Јувентусом.
          Добиће они ово вечерас, пренеозбиљно би било да са онаквим шпиц играчима ти вежеш три пораза, али никако не оправдавам изостављање Де Росија из првих 11, човек заслужује место у три пута јачој екипи од ове Ромине тренутно.
          Флоренци је један од талентованијих младих Италијана, није бољи од Де Росија (можда никада и неће бити), али дечку треба давати простора да се развија. Италијани виде у њему светлу будућност.

          Comment


          • Zeman se uzdigao iznad igrača. Glumi autoritet na loš način. Očekivao sam mnogo više i od njega i od Rome... Boriće se oni za LE kako stvari stoje.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Није први пут ове сезоне да Де Роси почиње са клупе, а и јавно га је критиковао после меча са Јувентусом.
              Добиће они ово вечерас, пренеозбиљно би било да са онаквим шпиц играчима ти вежеш три пораза, али никако не оправдавам изостављање Де Росија из првих 11, човек заслужује место у три пута јачој екипи од ове Ромине тренутно.
              Флоренци је један од талентованијих младих Италијана, није бољи од Де Росија (можда никада и неће бити), али дечку треба давати простора да се развија. Италијани виде у њему светлу будућност.

              Ja sam citao da DDR nikad nije bio nezadovoljniji u Romi nego sad .. Navodno , najveci je problem guranje Tachtsidisa , koji stalno pocinje utakmice ( i zbog njega je mjesto De Rossia u startnih 11 ugrozeno ) , a nije nista specijalno , meni je cak i Bradley bolji 10 puta .. Ako ovaj bude trener do januara , mislim da bi Daniele mogao napustiti Romu ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Zeman se uzdigao iznad igrača. Glumi autoritet na loš način. Očekivao sam mnogo više i od njega i od Rome... Boriće se oni za LE kako stvari stoje.
                Не заслужују по квалитету састава, али како је тренутно стање ствари ЛЕ им је реалност.
                Фиорентина реално шије и много ми се допада та екипа, већ сам их хвалио овде...и Лацио је ту, тренутно су у кризи, али ишчупаће се они, мада и реално нисам се надао неким њихвоим бодовима против Катаније у гостима, али се нисам надао ни овако високом резултату.
                Наравно мислим и да је водећа тројка без премца, с тим што Наполи и није толико недодирљив.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Ja sam citao da DDR nikad nije bio nezadovoljniji u Romi nego sad .. Navodno , najveci je problem guranje Tachtsidisa , koji stalno pocinje utakmice ( i zbog njega je mjesto De Rossia u startnih 11 ugrozeno ) , a nije nista specijalno , meni je cak i Bradley bolji 10 puta .. Ako ovaj bude trener do januara , mislim da bi Daniele mogao napustiti Romu ..
                  City ili P$G
                  Last edited by Rossonero; 04-11-12, 20:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ja sam citao da DDR nikad nije bio nezadovoljniji u Romi nego sad .. Navodno , najveci je problem guranje Tachtsidisa , koji stalno pocinje utakmice ( i zbog njega je mjesto De Rossia u startnih 11 ugrozeno ) , a nije nista specijalno , meni je cak i Bradley bolji 10 puta .. Ako ovaj bude trener do januara , mislim da bi Daniele mogao napustiti Romu ..
                    Ма шансе нема, мислим да то не би дозволио клуб...ипак се ради о играчу који је икона тог клуба, а и о играчу који реално доноси квалитет тој екипи!

                    Comment


                    • Pa naravno , ali nije Daniele poremecen da mjesecima sjedi na klupi i gleda kako mu ovaj Tachtsidis uzima mjesto u startnih 11 ..

                      A ako neko voli svoj klub , to je onda Daniele i milion je puta pokazao ljubav prema Romi i ostao , ali ako se stvari ne promijene , mogao bi promijeniti sredinu u januaru , bar ja tako mislim .

                      Osvaldo strasni !
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ујкани луд човек
                        ОСвалдо наставља да пуни!

                        Comment


                        • E gledaj ti prosli put igram kad su igrali protiv Parme Osvaldo daje gol (nije dao) , ovaj put stavim na tiket Lamela daje gol , a mislio se izmedju Osvalda i Lamele
                          Last edited by Rossonero; 04-11-12, 20:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Pa naravno , ali nije Daniele poremecen da mjesecima sjedi na klupi i gleda kako mu ovaj Tachtsidis uzima mjesto u startnih 11 ..

                            A ako neko voli svoj klub , to je onda Daniele i milion je puta pokazao ljubav prema Romi i ostao , ali ako se stvari ne promijene , mogao bi promijeniti sredinu u januaru , bar ja tako mislim .

                            Osvaldo strasni !
                            Ма играће Де Роси, мора да игра, реално у врху је по квалитету на својој позицији у лиги, па није ни Земан толико луд.

                            Comment


                            • Milan je dao juče 3 gola van šesnaesterca ali ima i 3 bolja gola u ovom kolu.

                              Spoiler


                              Gomez dobar. Kvadrado sjajan ali Mareska čudesan! Brajkula preporučujem ti Enca za gol kola... Mada da vidimo i ovaj večerašnji meč.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ne znam druze , ovo je vec 2. ili 3. put da ostaje na klupi , a tek je 11. kolo.

                                Eno , neki dan je izjavio za Pjanica da nikad u zivotu nije igrao playmakera , a covjek je to igrao milion puta ..

                                Lud je , definitivno , ali vidjet cemo da li ce imati bar neke rezultate .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X