Strana 2 od 239 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 3577

Tema: Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

VIP Il Capitano avatar
    Datum registracije
    07.08.2009
    Moć reputacije
    64426875
    Citirati Originalno postavljeno od Condition23 Pogledati poruku
    @ Krle ja bih da me najprijatnije iznenadi Inter i osvoji titulu.
    To nije iznenadjenje za interiste...

Fantantonio sutra mora da pokaže šta zna. Pogotovo jer nema Palasija...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

2. Your Google Adsense code here
    Crveni Djavo Lord Aleksoni avatar
    Datum registracije
    28.11.2011
    Moć reputacije
    214749065
    pa kako inter da bude iznenadjenje , on je uvek favorit za titulu uz milan i juventus
    <a href=http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif target=_blank rel=nofollow>http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif</a>

Banned
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    0
    Gubimo od Juventusa 2:0 naravno crno beli su imali penal koji nisu iskoristili. Valjda cemo pobediti naseg najveceg neprijatelja. FORZA PARMA! Lopta je presla liniju rece sudija, pa naravno. Juventus vazda posten tim.
    Izmenio/la 7528.; 25.08.2012 u 21:13.

Juventino Prototype avatar
    Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Ubili Parmu, tu mlekadzijsku boraniju...

Banned
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Prototype Pogledati poruku
    Ubili Parmu, tu mlekadzijsku boraniju...
    Ha ha ha. Bolji juventus ali sudjenje je ocajno. Moze to Parma i bolje jos uvek ne sa juventusom ali polako.

Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Citirati Originalno postavljeno od KERSDRS Pogledati poruku
    Ha ha ha. Bolji juventus ali sudjenje je ocajno. Moze to Parma i bolje jos uvek ne sa juventusom ali polako.
    tebra onu staru Parmu na koju si ti navikao i koju si gledao mozes da zaboravis. Proslo vreme kad su za nju igrali Mutu i Adriano. Sad je to obicna boranija.

Banned
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    0
    tebra onu staru Parmu na koju si ti navikao i koju si gledao mozes da zaboravis. Proslo vreme kad su za nju igrali Mutu i Adriano. Sad je to obicna boranija.
    Pa vidis ja ne zaboravljam, a i secam se sta je sve Juventus radio. Pukli smo pre par godina, ali sad se polako vracamo u vrh. Ne u borbu za titulu ali moze na 5,6 mesto. Prosle godine 8. 2 boda manje od intera koji je bio 6. I to smo na kraju sezone igrali veoma dobro. A znaci secas se i ti stare Parme a ? Stalno sa 10 igraca protiv Juventusa i uvek vas namucimo

Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Pa vidis ja ne zaboravljam, a i secam se sta je sve Juventus radio. Pukli smo pre par godina, ali sad se polako vracamo u vrh. Ne u borbu za titulu ali moze na 5,6 mesto. Prosle godine 8. 2 boda manje od intera koji je bio 6. I to smo na kraju sezone igrali veoma dobro. A znaci secas se i ti stare Parme a ? Stalno sa 10 igraca protiv Juventusa i uvek vas namucimo
    Ima li ste i vi koljace slicno kao i mi. Couto je jedno vreme igrao za vas i ostavio traga kad je u pitanju kosenje igraca Kod nas Iuliano, Montero i Davids. Ko da se ne seca Parme. Uvek su mi bili gotivni ali jbg propali vam sponzori, koji je bio glavni finansijski izvor, i klub nazadovao.

Bilo bi dobro kad bi se vratili na staze stare slave, treba nam sto jaci Calcio. Smorili Englezi do bola...

Banned
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    0
    Ima li ste i vi koljace slicno kao i mi. Couto je jedno vreme igrao za vas i ostavio traga kad je u pitanju kosenje igraca Kod nas Iuliano, Montero i Davids. Ko da se ne seca Parme. Uvek su mi bili gotivni ali jbg propali vam sponzori, koji je bio glavni finansijski izvor, i klub nazadovao.

Bilo bi dobro kad bi se vratili na staze stare slave, treba nam sto jaci Calcio. Smorili Englezi do bola...
    Tad je Calcio bio neverovatan, kad se samo setim na Pinku isao, bio i dobar komentator. Evo kad smo kod secanja, ja moram nesto da napisem, to nikada necu zaboraviti u zivotu. Juventus Inter su igrali, mozda se secas, Juve vodi 1:0. 90 i neki minut, golman Intera, ludi Toldo krece u 16 zbog kornera, i daje gol Bufonu . Neverovatno, nikad necu zaboraviti. A Parma, to su bili oni dani kada je Calcio bio najbolji realno. Eh, sad Englezi smorili Najjaci su Englezi. Pre je Inter bio skoro pa niko i nista igrao im Rekoba hahah tad su glavni bili Juventus i MIlan, i vidm vraca se njihova vladavina i opet je Calcio jaci sa njima.
    Evo ga snimak Tolda, komentator odlepio!!!
    Izmenio/la 7528.; 25.08.2012 u 22:24.

Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Tad je Calcio bio neverovatan, kad se samo setim na Pinku isao, bio i dobar komentator. Evo kad smo kod secanja, ja moram nesto da napisem, to nikada necu zaboraviti u zivotu. Juventus Inter su igrali, mozda se secas, Juve vodi 1:0. 90 i neki minut, golman Intera, ludi Toldo krece u 16 zbog kornera, i daje gol Bufonu . Neverovatno, nikad necu zaboraviti. A Parma, to su bili oni dani kada je Calcio bio najbolji realno. Eh, sad Englezi smorili Najjaci su Englezi. Pre je Inter bio skoro pa niko i nista igrao im Rekoba hahah tad su glavni bili Juventus i Milan, i vidm vraca se njihova vladavina i opet je Calcio jaci sa njima.
    Gol je pripisan Vieriju Secam se te tekme, Del Piero dao gol iz penala. Nemoj da mi potcenjujes Recobu, to je bio igracina. Jest mu bila mana sto je igrao za Inter al jbg desava se Njega je jebavalo to sto je vise voleo nocni zivot od bilo cega. A bio je vanserijski talenat.

Juventus i Milan su u onoj zlatnoj eri Calcio-a osvojili najvise trofeja. Inter je tu uvek bio treci, uklet klub. Nista nisu mogli da urade iako su konstatno imali strasne igrace

Banned
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    0
    Gol je pripisan Vieriju Secam se te tekme, Del Piero dao gol iz penala. Nemoj da mi potcenjujes Recobu, to je bio igracina. Jest mu bila mana sto je igrao za Inter al jbg desava se Njega je jebavalo to sto je vise voleo nocni zivot od bilo cega. A bio je vanserijski talenat.

Juventus i Milan su u onoj zlatnoj eri Calcio-a osvojili najvise trofeja. Inter je tu uvek bio treci, uklet klub. Nista nisu mogli da urade iako su konstatno imali strasne igrace
    Ma Inter po rezultatima nikad nije bio taj kalibar, mada su mi oni uz Parmu bili omiljeni, samo protiv Juvea. Tad je Seria A imala dusu, kako je bilo dobro, hvala ti sto si me podsetio.

Forum Resident Brajkula avatar
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749051
    Стандардно, као у већини мечева и прошле сезоне, доминација, сигурна игра....одлуке судија? јбг, ко ради тај и греши

Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Citirati Originalno postavljeno od Brajkula Pogledati poruku
    Стандардно, као у већини мечева и прошле сезоне, доминација, сигурна игра....одлуке судија? јбг, ко ради тај и греши
    Koliko puta su nas zakinuli prosle sezone, pa i u ovom superkupu cist penal nam nisu sudili. Pa ima da nam daju barem 5-6 nepostojecih penala cisto da nadoknade za onu proslu sezonu.

INTER <3 Condition23 avatar
    Datum registracije
    25.01.2012
    Moć reputacije
    64462264
    Tad je Calcio bio neverovatan, kad se samo setim na Pinku isao, bio i dobar komentator.
    Nenad Stefanovic veliki as ako se ne varam. Po mom ukusu, najbolji srpski fudbalski komentator.

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2972
    Hoce se sad stalno nedeljom igrati u 20:45 ili je to samo prvo kolo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Strana 2 od 239 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •