Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Condition23 View Post
    @ Krle ja bih da me najprijatnije iznenadi Inter i osvoji titulu.
    To nije iznenadjenje za interiste...

    Fantantonio sutra mora da pokaže šta zna. Pogotovo jer nema Palasija...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #17
      pa kako inter da bude iznenadjenje , on je uvek favorit za titulu uz milan i juventus

      Comment


      • #18
        Gubimo od Juventusa 2:0 naravno crno beli su imali penal koji nisu iskoristili. Valjda cemo pobediti naseg najveceg neprijatelja. FORZA PARMA! Lopta je presla liniju rece sudija, pa naravno. Juventus vazda posten tim.
        Last edited by Cassius Clay; 25-08-12, 22:13.

        Comment


        • #19
          Ubili Parmu, tu mlekadzijsku boraniju...

          Comment


          • #20
            Originally posted by Prototype View Post
            Ubili Parmu, tu mlekadzijsku boraniju...
            Ha ha ha. Bolji juventus ali sudjenje je ocajno. Moze to Parma i bolje jos uvek ne sa juventusom ali polako.

            Comment


            • #21
              Originally posted by KERSDRS View Post
              Ha ha ha. Bolji juventus ali sudjenje je ocajno. Moze to Parma i bolje jos uvek ne sa juventusom ali polako.
              tebra onu staru Parmu na koju si ti navikao i koju si gledao mozes da zaboravis. Proslo vreme kad su za nju igrali Mutu i Adriano. Sad je to obicna boranija.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Prototype View Post
                tebra onu staru Parmu na koju si ti navikao i koju si gledao mozes da zaboravis. Proslo vreme kad su za nju igrali Mutu i Adriano. Sad je to obicna boranija.
                Pa vidis ja ne zaboravljam, a i secam se sta je sve Juventus radio. Pukli smo pre par godina, ali sad se polako vracamo u vrh. Ne u borbu za titulu ali moze na 5,6 mesto. Prosle godine 8. 2 boda manje od intera koji je bio 6. I to smo na kraju sezone igrali veoma dobro. A znaci secas se i ti stare Parme a ? Stalno sa 10 igraca protiv Juventusa i uvek vas namucimo

                Comment


                • #23
                  Originally posted by KERSDRS View Post
                  Pa vidis ja ne zaboravljam, a i secam se sta je sve Juventus radio. Pukli smo pre par godina, ali sad se polako vracamo u vrh. Ne u borbu za titulu ali moze na 5,6 mesto. Prosle godine 8. 2 boda manje od intera koji je bio 6. I to smo na kraju sezone igrali veoma dobro. A znaci secas se i ti stare Parme a ? Stalno sa 10 igraca protiv Juventusa i uvek vas namucimo
                  Ima li ste i vi koljace slicno kao i mi. Couto je jedno vreme igrao za vas i ostavio traga kad je u pitanju kosenje igraca Kod nas Iuliano, Montero i Davids. Ko da se ne seca Parme. Uvek su mi bili gotivni ali jbg propali vam sponzori, koji je bio glavni finansijski izvor, i klub nazadovao.

                  Bilo bi dobro kad bi se vratili na staze stare slave, treba nam sto jaci Calcio. Smorili Englezi do bola...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Prototype View Post
                    Ima li ste i vi koljace slicno kao i mi. Couto je jedno vreme igrao za vas i ostavio traga kad je u pitanju kosenje igraca Kod nas Iuliano, Montero i Davids. Ko da se ne seca Parme. Uvek su mi bili gotivni ali jbg propali vam sponzori, koji je bio glavni finansijski izvor, i klub nazadovao.

                    Bilo bi dobro kad bi se vratili na staze stare slave, treba nam sto jaci Calcio. Smorili Englezi do bola...
                    Tad je Calcio bio neverovatan, kad se samo setim na Pinku isao, bio i dobar komentator. Evo kad smo kod secanja, ja moram nesto da napisem, to nikada necu zaboraviti u zivotu. Juventus Inter su igrali, mozda se secas, Juve vodi 1:0. 90 i neki minut, golman Intera, ludi Toldo krece u 16 zbog kornera, i daje gol Bufonu . Neverovatno, nikad necu zaboraviti. A Parma, to su bili oni dani kada je Calcio bio najbolji realno. Eh, sad Englezi smorili Najjaci su Englezi. Pre je Inter bio skoro pa niko i nista igrao im Rekoba hahah tad su glavni bili Juventus i MIlan, i vidm vraca se njihova vladavina i opet je Calcio jaci sa njima.
                    Evo ga snimak Tolda, komentator odlepio!!!
                    Last edited by Cassius Clay; 25-08-12, 23:24.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by KERSDRS View Post
                      Tad je Calcio bio neverovatan, kad se samo setim na Pinku isao, bio i dobar komentator. Evo kad smo kod secanja, ja moram nesto da napisem, to nikada necu zaboraviti u zivotu. Juventus Inter su igrali, mozda se secas, Juve vodi 1:0. 90 i neki minut, golman Intera, ludi Toldo krece u 16 zbog kornera, i daje gol Bufonu . Neverovatno, nikad necu zaboraviti. A Parma, to su bili oni dani kada je Calcio bio najbolji realno. Eh, sad Englezi smorili Najjaci su Englezi. Pre je Inter bio skoro pa niko i nista igrao im Rekoba hahah tad su glavni bili Juventus i Milan, i vidm vraca se njihova vladavina i opet je Calcio jaci sa njima.
                      Gol je pripisan Vieriju Secam se te tekme, Del Piero dao gol iz penala. Nemoj da mi potcenjujes Recobu, to je bio igracina. Jest mu bila mana sto je igrao za Inter al jbg desava se Njega je jebavalo to sto je vise voleo nocni zivot od bilo cega. A bio je vanserijski talenat.

                      Juventus i Milan su u onoj zlatnoj eri Calcio-a osvojili najvise trofeja. Inter je tu uvek bio treci, uklet klub. Nista nisu mogli da urade iako su konstatno imali strasne igrace

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Prototype View Post
                        Gol je pripisan Vieriju Secam se te tekme, Del Piero dao gol iz penala. Nemoj da mi potcenjujes Recobu, to je bio igracina. Jest mu bila mana sto je igrao za Inter al jbg desava se Njega je jebavalo to sto je vise voleo nocni zivot od bilo cega. A bio je vanserijski talenat.

                        Juventus i Milan su u onoj zlatnoj eri Calcio-a osvojili najvise trofeja. Inter je tu uvek bio treci, uklet klub. Nista nisu mogli da urade iako su konstatno imali strasne igrace
                        Ma Inter po rezultatima nikad nije bio taj kalibar, mada su mi oni uz Parmu bili omiljeni, samo protiv Juvea. Tad je Seria A imala dusu, kako je bilo dobro, hvala ti sto si me podsetio.

                        Comment


                        • #27
                          Стандардно, као у већини мечева и прошле сезоне, доминација, сигурна игра....одлуке судија? јбг, ко ради тај и греши

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Brajkula View Post
                            Стандардно, као у већини мечева и прошле сезоне, доминација, сигурна игра....одлуке судија? јбг, ко ради тај и греши
                            Koliko puta su nas zakinuli prosle sezone, pa i u ovom superkupu cist penal nam nisu sudili. Pa ima da nam daju barem 5-6 nepostojecih penala cisto da nadoknade za onu proslu sezonu.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by KERSDRS View Post
                              Tad je Calcio bio neverovatan, kad se samo setim na Pinku isao, bio i dobar komentator.
                              Nenad Stefanovic veliki as ako se ne varam. Po mom ukusu, najbolji srpski fudbalski komentator.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • #30
                                Hoce se sad stalno nedeljom igrati u 20:45 ili je to samo prvo kolo
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X