Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Фреш, читао сам само искрено не знам где, Адем Љајић је други најбоље оцењен странац у Серији А ове сезоне одмах иза Каванија, а пре Видала и Куардада, па ти сад види, мада реално глупо је гелдати те неке просечне оцене јер само луд човек може да каже да Видал у ствари није играч сезоне 2012./2013. и то ће се потврдити на додели Оскара за Серију А.

    Што се Ћерћија тиче читао сам изјаве Тороа које укратко гласе "Нема шансе да га продамо овог лета", тако да....остаје једино да видимо колико је то истина, а како ниједан тим из Италије није спреман да за њега пљуне неке бесне паре, тако ће вероватно и бити јер не верујем да ће га неко прего гране покупити.

    Comment


    • Хуманитарна текма одиграна вечерас на Јувентус Арени


      Конте направио циркус

      Comment


      • Десет најбољих голова сезоне по Скај Италији.


        Доста слично бих и ја ово напаковао

        Comment


        • Страст

          Spoiler






















































































          Comment



          • И Ливорно у Серији А догодин, ценим да ће само једну сезону тамо и задржати, но ајде...видећемо.

            Овом текмом вечерас (Ливорно-Емполи 1:0) је и званично завршена ова сезона, а следеће године ћемо поред поменутог клуба гледати и Сасуоло и Верону.

            Comment


            • Прослава уласка Ливорна синоћ на улицама тог града након текме са Емполијем:































              Comment


              • Lista najboljih trenera,Conte tek 63. mesto WTF?

                http://www.parliamocidicalcio.it/not...scandalo-conte
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment

                Working...
                X