Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Sampionska ekipa ima 4 napadaca,a niti jedan nije zabio 10 golova,ja bih se ubio brate sam lijepo...
    Genije bio najblizi toj cifri :/
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Brajkula interveniši...
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Brajkula interveniši...
        Ma шта да интервенишем прошета се Ибарбо од свог до нашег гола

        Comment


        • Naingolan i Ibarbo u Interu i ja prezadovoljan
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Спрда се Ибарбо.

            Љуби вас Вучина !

            Comment


            • Konacno napdac sa 10 komada .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Konacno napdac sa 10 komada .
                Ма има Вучина све укупно више од 10, но небитно толико сада, ми смо узели Скудето. Па мењао бих све голове нападача, нека буду на 0 а да догодине покупимо 32. Скудето.

                Comment


                • Comment


                  • Naslusao sam se i ja na hrvatskim forumima kako je Livaja uzasan igrac. Promasis jednom gol sa pola metra...i prekizen si...tako to ide, pogotovo valjda na Balkanu gdje se po defaultu prvo pljuje pa tek onda ostalo.
                    Tako se i Lovrena pljuje a jos mi je danas u glavi kako je doktoriski odigrao protiv Real Madrida na Gerlandu. I u to vrijeme je bio sjajan.
                    Momak koji sa 19 godina napravi eto takav potez ko sto je okacio Il Capitano u dresu Intera protiv Rome taj vrijedi nesto. Kad taj isti momak bude prvi strijelac Intera u Evropi i zabije u Italiji 7 golova i asist (svakih 170 minuta gol, odlican prosjek), namjesti 2 gola protiv Intera u gostima za samo pola sata znas da vrijedi. Kolko god Inter bio los u ovoj sezoni (u napadu su im 3 velika igraca: Cassano, Palacio i Milito).
                    Momak je otisao u Atalantu da bi igrao.
                    I da Livaja se ispricao Radovanovicu, kaze da se nije smijao i da nije bilo krvi. Sta je istina, nemam pojma. Momak je ocito diabola ali se obecao promjeniti. Ali to nema veze kakav je igrac. kazem nedavno sam ga gledao protiv Intera i bio je odlican.
                    Ni ja ne znam koje su njegove konacne mogucnosti, to cemo tek vidjeti.

                    Comment


                    • Danas verovatno Inter 4-2-3-1. Roki standardno špic (šta da se radi), iza Skeloto, Alvarez i Guarin kao AMC (standardno, nažalost). Iza Kovačić i Kuzamnović a onda odbrana! Jedini pravi standardni je Ranokija koji je rovit, Benasi desni bek, Kambijaso štoper a vrlo moguće levi bek Pasa! Srećom Handa na golu koji doduše isto jedva čeka da se završi ova sezona...

                      Inter je sa za sada 15 poraza ove sezone zvanično potvrdio ovu sezonu (što se tiče broja poraza) kao najgoru u istoriji. Ako u preostala 2 meča prime 3 ili više gola postaviće se negativan rekord i po broju primljenih golova...

                      EDIT: Moguće i ovo ako se proceni da Nagatomo može krenuti od starta...

                      INTER (4-3-2-1): Handanovic; Schelotto, Ranocchia, Pasa, Nagatomo; Kuzmanovic, Kovacic, Cambiasso, Alvarez, Guarin; Rocchi.
                      Last edited by Il Capitano; 12-05-13, 09:50.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Evo na stranu sve ko je kakav covek to ne moze niko da zna i ne interesuje me. Livaja je za mene los covek zato sto igra fudbal. Samo ne mogu da ti verujem da si napisao da je sjajan igrac. Cak ne mogu ni da zamislim sta si imao u glavi dok su ti prsti bili na tastaturi. Sad da mi neko kaze ko je bolji spic: perkan ili Livaja ja bih rekao perkan makar mi pucali u lobanju.

                        Da kojim slucajem zivim u Milanu otisao bih ispred Meace sa jednim isecenim panjem i stavio na njega Livajin dres. Mada kad bolje razmislim ne bih imao srca da budem tako okrutan prema drvetu...uvredio bih sve sto je drveno na svetu

                        Haha hvala na pohvalama

                        Comment


                        • Kakva ironija da je ovo jedna od najgorih sezona Intera u istoriji po broju primljenih golova a na golu imamo jednog od najboljih golmana sveta!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Il Capitano View Post
                            Kakva ironija da je ovo jedna od najgorih sezona Intera u istoriji po broju primljenih golova a na golu imamo jednog od najboljih golmana sveta!
                            Ni sam ne znam koliko sam mrtvih zicera vidio da je covjek skinuo ove sezone,nema broja...ali kakvi likovi igraju u odbrani Intera nije mi ni cudo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Viole vode protiv Palerma 1-0 , bit ce vatreno veceras na San Siru.

                              Comment


                              • Ma koje vatreno, lagnao će pregaziti Milan one smešne dečke iz Rima
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X