Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kome Pjanic, De Rossi i Stekelenburg greju klupu, ne treba ni Cukaricki da trenira!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Weeee , vrijeme je bilo

      Vratit ce se Stek i DDR u prvu sad , hajde Pjanic je igrao zadnjih par , tako da necu da ga osudjujem i za Pjanica

      Rece Zeman cini mi se pred pocetak sezone da ce voditi Romu godinama ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Причао сам на почетку сезоне да Ромина управа греши са Земаном и да ће тако потрошити још једну годину, и испоставило се као тачно !
        Каљари иначе опстаје у лиги 100 посто, уверен сам у то!

        Comment


        • Arturo krasno za Matria , a Matri lijevom lijepo pogadja
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Mitra Matrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrri,odlicna asistencija Vidala.
            Lijepa akcija za 2:0,odlicna stvar je da se zabio drugi gol da se nebi desavale scene sa par proslih utakmica.
            Last edited by soe; 03-02-13, 12:15.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • нисам гледао прво полувреме јер сам устао тачно за друго, али сам видео гол жигола
              Добро је, да прокинемо мало да побеђујемо само одбрана нам је у каналу, опет нисмо успели да сачувамо мрежу мада с обзиром да је играла готово па резервна гарнитура доле није лоше.
              И нешто не капирам чему измене нпр. Лиштајнер - Падоин, на коју фору тај Падоин скупља минуте никако да укапирам, ваљда ћу до краја сезоне и сконтати.

              Comment


              • Sta ce biti da su se zabari raspucali?

                Comment


                • Па мора кад Интеру дува на десном боку где игра Скелото као на Космају, лик има много лошу дефанзиву за то место.

                  Comment


                  • Mozda odigram na Inter na poluvremenu,gledam Fiorentinu i Parmu,napadaju i jedni i drugi za sada samo jedan gol pao

                    Comment


                    • Na tekmi Pescara-Bologna svirana su tri penala u prvom poluvremenu , sva tri su realizirana 2-1 vodi Pecara.

                      Comment


                      • Мора Страма да мења нешто у овом његовом систему, није срећа, губе од најлошије екипе у лиги. Да видимо да ли ће да гурне Ковачића, па се сними да ли дечко може ишта да уради.

                        Леп гол Сестуа иначе

                        Last edited by Brajkula; 03-02-13, 14:51.

                        Comment


                        • Odigrao sam 2 kvota 5,25 ukljucicu se u drugo poluvreme

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Odigrao sam 2 kvota 5,25 ukljucicu se u drugo poluvreme
                            Не знам шта да ти кажем по том питању сем да си направио себи добру журкицу у виду подизања адреналина, пошто Интер не игра ништа данас, као ни све остале утакмице од оног меча на Јувентус Арени.

                            Comment


                            • Pa valjda mogu dobiti najgori tim u ligi,ako izgube i ovu utakmicu Ls,Milan ce im se pribliziti...

                              Comment


                              • Убацио Ковачића, да видимо од чега су тих 15 милиона.

                                ЕДИТ: Колико је глуп Киву, Вуле поздрави се са парама
                                Last edited by Brajkula; 03-02-13, 15:11.

                                Comment

                                Working...
                                X