Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to za Marchisia si upravu , nema dileme ..

    Da nisam gledao tekmu , ne bih nista rekao , ali mi je samo malo sumnjivo sto su napadaci Sampe danas protiv strasne odbrane Juventusa izgledali kao najbolji napadaci svijeta .. Ali eto , bilo proslo , jbg
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Samo da pitam Brajkulicu da li bi pustio Dzonatana da igra za Kolubaru???
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Samo da pitam Brajkulicu da li bi pustio Dzonatana da igra za Kolubaru???
        Добро би нам дошао за ростер, има "Куп рудара" сваке године са Радничким из Рудоваца, ваљао би ту да га убаце мало

        Comment



        • 19.коло Серије А донело нам је много изненађења, али ипак права посластица нас очекује све вечерас, где Наполи на свом Сан Паолу, дочекује захухталу Рому. Наиме, Наполи је након серије лоших резултата (испадања из Купа Италије чији трофеј бране јер су прошлогодишњи победник), на мишиће победио Сијену у последњем колу које се играло прошле године. У том мчу "брава домаћина" је откључана тек у 86. минуту тада је стрелац био Мађо, док је Кавани докусурио домаћина голом из пенала. Тој утакмици претходила је и казна Наполију у облику одизимања бодова, количине 2, због умешаности њиховог голмана, Матие Ђентелеа у намештање утакмице, као и Канавару и Грави од 6 месеци суспензије јер су за намештање знали али нису пријавили исто.
          Са друге стране толико оспоравани Земан полако пакује коцкице са својом ултраофанзивном Ромом и из кола у коло се пењу ка врху на табели. Ипак и они су пре сјајне партије против Милана, која је уједно и најбоља партија истог, имали кикс у Верони по невероватним условима за игру (превелика магла). Ипак пар дана касније, Рома меље Милан и демонстрира још једном ове сезоне да је машина за голове, 4:2.
          Што се прошлосезонских мечева тиче, у Напуљу је Рома била боља 3:1, док је у Риму било 2:2.
          О Наполију је доста тога речено у уводу, али ипак акценат треба бацити на дефицит одбранбених играча. Поменули смо случај Канавара и Граве, али исто тако треба напоменути да је клуб у зимском прелазном року напустио и Ароника који је већ данас дебитовао за Палермо у њиховом поразу против Парме.


          Дакле, Мацари данас на располагању има Бритоса, Гамберинија, Кампањара и Фернандеза, те уколико остане доследан свом уобичајном, 3-5-2, систему на купи ће највероватније остати само поменути Фернандез, а исто тако се очекује пребацивање пар момака из омладинског погона како би покрпили та места на клупи. Остали играчи су спремни, само што по мом мишљењу постоји једна дилема око почетног састава, а то је инсиње или Пандев!? Како се Инсиње и није баш најбоље показао у моментима одсуства Пандева, ипак ја лично очекујем да македонски интернационалац добије предност.
          Гости већ рекосмо имали су поменути кикс против Кјева, али су у прошлом колу буквално самлели захухтали Милан. Што се данашње утакмице тиче ван терена ће једино бити суперталентовани штопер Маркињос који је у мечу против Милана добио неоправдан црвени картон, те ће двојац у одбрани овог пута чинити Кастан и Бурдисо. Једини повређени играч је Родриго Тадеи.
          Ипак, главна тема у Риму су голман Стекелембург који је изјавио да уколико није прва опција, јер је након његове повреде гоикоичеа добијао предност, жели да напусти клуб, и нападач Освалдо који је јавно признао да је преговарао са Миланом, Фиорентином и Јувентусом.


          Тако неки миедији у Италији нагађају де ће Стекеленбург бити продат, а да је Освалдо "на леду" за вечерашњи меч, те да ће његово место заузети Дестри - то сад остаје да се види. Треба напоменути и супер повратак суперталентованог Ламеле након повреде у прошлом колу, у том повратку исти је забио два гола Милану, а Земана треба да радује и игра Де Росија у том мечу (сјајна партија), јер поменути и није баш био на нивоу ове сезоне у овом Земановом ултраофанзивном систему.

          Могуће поставе:


          Последњих пет мечева:


          Судије:


          Закључак:

          Незахвално је прогнозирати ко ће у неком оваквом мечу да победи, али ипак у мечевима у којима Рома игра ове године сигурно да треба очекивати голове. Ја лично сам сигуран да ће Рома постићи гол вечерас, те како би скоро шабански било да Наполи не иде на победу у овом мечу, поготово јер игра пре својим навијачима, долазимо да закључака да ће утакмица и овог пута обиловати головима...у осталом они ни прошле сезоне нпр. нису изостали, па зашто би веровали у супротно овог пута? Недеља 20:45ч, Сан Паоло, уживајмо...

          Comment


          • Oduzimanja bodova, kolicine 2. Haha, Brajkulice legendo..

            Nadam se da ce biti puno golova i da ce Napoli dobiti.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • хахахха....ма нисам никако могао то да упакујем у реченицу, забо сам био, па јбг
              И ја лично дајем предност Наполију због домаћег терена, али опет осакаћени су са одбраном а и са овим Земаном никада ниси на чисто, лако могу да поблесаве вечерас и да они буду ти који ће да натрпају домаћина.

              Comment


              • Ја лично сам сигуран да ће Рома постићи гол вечерас, те како би скоро шабански било да Наполи не иде на победу у овом мечу
                Umirao sam kao i obicno,odlicna najava na Brajkulicin nacin
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Umirao sam kao i obicno,odlicna najava na Brajkulicin nacin
                  Svakako ce biti visak golova
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Љуби вас брат <3

                    Comment


                    • Nadam se pozitivnom rezultatu,znaci 2-2,3-3

                      Comment


                      • Nadam se pobedi Napolija, da se zakuva malo na cizmi!

                        Comment


                        • 3-3 je dosta realnija opcija, duva u odbrani kao Sendi.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • У одбранама мој Кондиција, Наполи мало фалило да Каванија прекомандује у штопера колико им шкрипи ту, не знам шта чекају, што не доведу неког господина, Астори се стално повезује међутим ништа даље од тога.
                            А и доводе Армера, леви бек (крило), а штопер ни на видику.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Nadam se pobedi Napolija, da se zakuva malo na cizmi!
                              Шта да се закува брате мој, ривал који хоће да скине Јувентус тачно то може да уради једино ако победи све до краја....што је научна фантастика, јер Јуве капирам ће изгубити још максимално 10 бодова!

                              Comment


                              • Mislio sam na mnozinu panju Samo se nisam lepo odrazio.

                                Pa taman da im dodje Maksimovic da primaju jos koji gol vise <3
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X