Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Alaba je isprskao jos 10 igraca, minimum.
    sigpic

    Comment


    • Vidim da je danas i Saf konacno dobio otkaz. Nisu hteli da ga menjaju, ali ne vredi vise. Verder se raspao i nekako su se izvukli kolo pred kraj da ne ispadnu. Videcemo sl sezone kako ce biti sa nekim drugim ...
      Jedan klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijaci !

      Comment


      • Ma tom čoveku svaka čast na svemu što je uradio za taj klub, i za sve uspeh koje je ostvario sa Verderom, ali oni već dugo vreme nemaju nikakav značajniji uspeh, a od stare slave se ne živi.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Naravno. Uradio je on mnogo stvari za njih, ali vec par sezona su u ogromnom kanalu,ove godine zamalo da dotaknu dno, i bio je red da se menja.
          Last edited by sinda 91; 16-05-13, 00:06.
          Jedan klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijaci !

          Comment


          • Što se raspada Bajern sunce ti a i momcima iz Frankfurta se izgleda ne igra Liga Šampiona...
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Borussia Dortmund i Bayern u zadnjem kolu sa najboljim sastavom, nema cuvanja igraca.

              Okrsaj Mujdze i Kolasinca na ES2 za Ligu sampiona, nadam se da ce ovaj prvi imati vise srece.

              Comment


              • Iskreno, više bih voleo da Frajburg dobije tu šansu da igra LŠ, bez obzira što su mu šanse za uspeh u tom takmičenju svedene na sam minimum. Šalke jednostavno nije zaslužio da igra elitno takmičenje ove godine.

                Borusija bi morala da pregazi Hofenhajm, pogotovo što će ovi igrati na sve ili ništa, a nije mi jasno ovakav raspad Bajerna za 10 minuta.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Kakav je majstor Draxler

                  Nemojte misliti da navijam za Schalke , svejedno mi je , nek pobiejdi bolji , ali se divim njegovom majstorstvu

                  Gladbach i Bayern 3-2 za 20 minuta haha
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ej moj Mujdza ne smijes tako ostavljati Draxlera. Ma bolji je Schalke.

                    Comment


                    • A pogledajte Frankfurt, oni baš, baš ne žele da igraju Ligu Šampiona
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Pri ovim rezultatima, Augzburg ostaje u eliti a Fortuna ide u baraž. Frankfurt iz penala smanjuje prednost Volzburga koji ostaje sa desetoricom na terenu. Evo dobre šanse da Frankfurt u potpunosti preokrene ishod meča u svoju korist.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Draxler igra kao blesav, decko ce sam da ugura Schalke u LS.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Zakuha Schmid utakmicu, nista jos nije gotovo


                            e jebem ti ovu srecu

                            Comment


                            • Dade Frajburg sam sebi gol
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Opala , izvlaci se Hoffenheim izgleda ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X