Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Stvari nekad ne idu uvek po planu
    Slazem se, ali njima da se povredi prvih 11 i da ne igraju cijelu sezonu ponovo su glavni favoriti sa drugim sastavom. Mada ni Dortmund nema izgovora, da poslije ovakvog transfera, da ne dovede veliko ime u svoju ekipu.

    Comment


    • Geceu ce bas ruzno da stoji Bajernov dres...nema mi nekako facu za one boje. Nisu uopste razmisljali o estetici. Kakav propust!
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Sta se primate ljudi?Pa i ja bih bio zabrinut da se veceras i sutra ne igraju utakmice LS.Klasican nacin kako da se narusi atmosfera pred jednu od najbitnijih utakmica.Vi kao da ovakve trikove niste videli ranije, samo u domacim okvirima.;)

        Za Humelsa se pred mec sa Sahtjorom spominjalo da ide u Barselonu, pred Kup mec da Levandovski ide u Bajern, naon toga da Rojs prelazi u Siti, dok je bio aktuealn mec sa Malagom da Gundogan napusta Dortmund i pre nekoliko dana se prosirila vest da Santana prelazi u Salke, a doticni je izjavio da je to samo spekulacija.Pametnome dosta...

        Comment


        • Ali zašto bi nemački mediji odmagali domaćem timu da prođe u finale LŠ preko španskog tima?
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • To je Bild.Gledaju da se prodaju u sto vecem tirazu, povremeno izbace koju proverenu vest(i to medju prvima) kako ne bi oterali dosta posetioca sa njihovog sajta jer u tom slucaju postaju ''zuta stampa''.Ono koliko sam cuo, oni ne biraju metu.Najvise u ovoj sezoni su bili prozivani HSV i Salke ako sam dobro razumeo na drugom forumu.Njima je svejedno na kojeg ce nemackog velikana da se obruse, samo da imaju dobar povod za to.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              .Pametnome dosta...
              Због овог просто проширеног завршетка волео бих да Геце пређе у Бајерн па да се иживљавам са твојим мозгом по форуму, е само због тога

              Comment


              • Ali da li stvarno Gece ima otkupnu klauzulu od €37m?
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Što da nema Znači ne bih podneo da ga gledam u dresu Bajerna. Nadam se da je ovo samo jedna velika laž.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Sada je zvanicno.Ja se vise o ovoj temi necu oglasavati.Ispao sam idiot sto sam verovao da ova liga moze bolje, jos jednom se pokazalo da Bajern drzi monopol.Bolje vreme za Bundesligu nece doci, nemojte se zavaravati.Zaboli me dupe kako ce se zavrsiti prvenstvo, nema ga smisla vise gledati.Gece je ispao supak zbog ovoga sto je uradio, ne kontam zasto nije sacekao jos sezonu pa da predje u Real/Barselonu/Mancester.Pre neku nedelju je izjavio kako bi voleo da predje u te klubove i da sebe vidi tamo.

                    Kopirano sa drugog foruma.Sa ovim se slazem u potpunosti.

                    Al' fkt. ako se ovo desi ima da zamrzim i BvB i Bayern...svi kukaju kako zele jacu ligu i onda ovo-pa ovim potezom bi Bundesliga izgubila sve ono sto je vratila posljednjih par godina.

                    Samo ne mogu da svarim ovaj livagvi Bayern i njihovu licemjernu upravu koja govori da zele sto konkurentniju ligu, a kako stvari stoje uzet ce 2 najbolja igraca BvB-a. Nije ni cudo sto ih mnogi ne podnose...

                    Comment


                    • Ne bi me cudilo da dovedu i Humelsa i Levandovskog, a onda ce Gvardiola da glumi madjionicara.

                      Comment


                      • Ne kontam Borusiju, sto ojacava Bajern, dobice fine pare od LS, bilo kom drugom da su prodali, nego njima i cemu se nadaju onda, tituli ne trebaju.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ovo sam najmanje ocekivao od Gecea! Razocaran sam, moze covek da bira gde da igra a on bi u Bajern!

                          Ako ode tamo tesko da ce on ici negde posle Bajerna, jer ja zaista ne pamtim kada je Bajern prodao neku svoju zvezdu preko...

                          Steta, zaista steta...

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Ovo sam najmanje ocekivao od Gecea! Razocaran sam, moze covek da bira gde da igra a on bi u Bajern!

                            Ako ode tamo tesko da ce on ici negde posle Bajerna, jer ja zaista ne pamtim kada je Bajern prodao neku svoju zvezdu preko...

                            Steta, zaista steta...
                            Michael Ballack?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Jutros kad sam vidio potvrdu samo sto me srce nije otkinulo...Svima im sve j*bem!Eto tako...
                              Sve sam se nadao da ce taj Gece mozda preci u Junajted...nisam htio da ga gledam u Realu ili Barsi jer bi ga zamrzio A on ni tamo ni ovamo nego u Bajern..pominjalo se to jos ranije ali sam ignorisao,mislio da nema sanse.Naguzili su sve navijace BVB-a i sve ljubitelje Bundeslige.Upropastice ligu potpuno sledece sezone...

                              Dortmund sad slobodno neka im da i Levandovskog..Nisu ni Humels,Gindogan i Rojs daleko od transfera.Pa da Bajern i zvanicno dobije titulu vjecitog prvaka.
                              Ovako ispada kao da je Dortmund rekao "dosta su nam one dvije,mi se iskljucujemo"...

                              Vala nikad nisam imao nista protiv Bajerna samo sam uvijek navijao da neko drugi uzme titulu da bi bilo interesantnije.Ali nikako nije dobro ovo sto rade..Sledece sezone ima da zajebu i ovogodisnju dominaciju
                              Last edited by powerslave; 23-04-13, 10:52.

                              Comment


                              • Kakva potvrda ljudi, dajte neki link ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X