Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gündogan o spekulacijama da nece sljedece godine nositi dres Borussije.

    100 posto sam siguran da ću i naredne sezone igrati u Borussiji.

    Glasine koje kruže okolo ne utječu na mene previše. Ispred mene su još dvije godine važećeg ugovora i jako dobro znam što imam u ovom nevjerojatnom klubu.

    Vrlo je vjerojatno da ću potpisati novi ugovor, ali to će ovisiti u kojem će se pravcu razvijati naši pregovori.

    Comment


    • Santana prelazi u Schalke za milion eura.

      Od heroja do lika kojeg ce svaka osoba u Dortmundu da mrzi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ovakva mrlja mu nije trebala u karijeri, mada kontam da se on sa njima dogovorio pre msec-dva nego da se samo cekao ''idealan'' trenutak da se plasira ova vest.

        Meli deluje cim su ga se ovako resili da ce Zobiehu pruziti sansu sledece sezone, ne verujem da ce dovoditi nekog na toj poziciji.Dolazak Santane znaci da ce prodati nekog od stopera i najverovatnije ce to biti Matip posto je Papadopulosu sigurno pala vrednost posto nije igrao od novembra.Mada ko zna, mozda ga i nekom uvale za 15-18 miliona evra sto je za mene ok cifra.

        Comment




        • Usrećio se pravo. Al neka mu je srećan put.

          Interesantan mi je današnji meč izmedju Menša i Augzburga. Menšu pobeda donosi poziciju u kvalifikacijama za LE, Augzuburgu uz kiks Fortune poziciju tik iznad zone ispadanja. E sad ne znam, naišao sam na neki naslov nakon prošlog kola da Menš nije zainteresovan baš za učešće u LE, ili je to bilo u fazonu "igrali su tako, kao da ih ne zanima", ne znam šta je istina.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Schurrle i Kiessling metnuli po dva komada i Bayer vodi 4-0 protiv vec otpisanog Hoffenheima.
            Dortmund sa najjacim sastavom ima samo 1-0 protiv Mainza. Ocekujem da ce dati jos jedan gol do kraja.
            Bayern sa izmesanim sastavom dere Hannover na njihovom stadionu. Mocni Gomez dao dva gola i napustio objekat.
            U preostale dve utakmice, Hamburger vodi 2-1 protiv Dusseldorfa, dok Eintracht ima minimalnu prednost protiv Schalke-a.
            sigpic

            Comment


            • Salke ujebo sebe, a jos vise HSV i Menhengladbah.Nekako bih mogao da razumem da su odigrali nereseno sa Ajntrahtom, ali izgubiti od njih bez Junga, Sveglera i Mejera je ponizavajuce.U ovom trenutku mi ne deluju kao ekipa koja moze da zavrsi na cetvrtom mestu.Treba spomenuti da je Nikolov danas bio fenomenalan na golu Frankfurta, sta je sve covek skidao.Definitivno je on jucak meca, u prvom poluvremenu je skinuo penal Bastosu.S druge strane i domacini su bili opasni, bilo je precki, stativa i bas mi je cudno sto je pao samo jedan gol na mecu.Frajburg ako sutra pobedi eto njih na cetvrtom mestu, a svake nove nedelje im po jedan igrac odlazi.Leverkuzen ubedljivo, a HSV konacno da pobedi kada se to od njih ocekuje.Na njihovu zalost Ajntraht je pobedio i najverovatnije ce morati u sledeca cetiri kola da idu na sve pobede, a u sledecem kolu gostuju Salkeu.Ovakav rasplet mi se nimalo ne svidja.
              Last edited by Ricma; 20-04-13, 16:37.

              Comment


              • Bayern dvije tekme zaredom prima gol. Zabrinjavajuce.

                Spoiler
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Отишао свет у три лепе, а Геце у Бајерн

                  http://www.bild.de/sport/fussball/bo...1116.bild.html

                  васионо чујеш ли ме, да ли те има Боже негде горе, па докле ћеш да ме малтретираш, докле ћеш да ми наносиш бол, спдраће се Јејерн са светом

                  Comment


                  • Ovo je bas cudno da je objavljeno pre 1/2 finala...
                    sigpic

                    Comment


                    • Mrzi me da trazim post gde sam napisao da bi Mario mogao da zavrsi u Bayernu, a Wada i Akan su me skoro proglasili ludim.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Шта год да је, нисам срећан због тога....нек угасе лигу одма, стварно не видим начин како неко сем Бајерна може да покупи салатару тамо следеће сезоне, ма и годинама унапред.

                        Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Mrzi me da trazim post gde sam napisao da bi Mario mogao da zavrsi u Bayernu, a Wada i Akan su me skoro proglasili ludim.
                        Шта слушаш ту довјицу, ћакнута су то браћа

                        Comment


                        • Ako je ovo istina onda sljedece se godine ne treba igrati Bundesliga, stvarno ovo vodi totalnoj dominaciji Bayerna.

                          Comment


                          • Sada kapiram izjavu Klopa da ce Bajern od bundeslige napraviti skotsku ligu.

                            Comment


                            • Само мекано, кад Клоп опет измисли неког "лудака" из Пољске, Белорусије и тсл. па кад се поспрда са Јајерном, само полако....их мајстор је то стари

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Ako je ovo istina onda sljedece se godine ne treba igrati Bundesliga, stvarno ovo vodi totalnoj dominaciji Bayerna.
                                Stvari nekad ne idu uvek po planu

                                Comment

                                Working...
                                X