Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksandar Dragovic(stoper), Mame Diouf, Dzekson, Andreas Weimann(desni bek), Kouyaté(grmalj iz Anderlecht-a, stoper), negde se spominju Arnautovic i Aubameyang..

    Eto, najzanimljiviji igraci sa kojima se povezuju...Zaboravih dodati Mkhitaryan-a..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ako ode Poljak, trebalo bi da idu po jednog zanimljivog igraca, iz Obale Slonovace je, a igra za Vitesse... Ubio se za njih...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ne verujem, Dzeko ili Diouf ce im biti novi napadaci, s tim da ce Diouf velikom verovatnocom doci i ako Lewandowski ostane.

        Arnautovic bi bio zanimljivo pojacanje, da mogu da odmaraju Kubu sa krstenim krilnim igracem, a mozda bi Arnautovic i igrao prvu, ako bude "normalan".
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • A zasto Arnaut ne bi cepao kao napadac ako dodje u Borussiu ??? On u Verderu "mora" da igra tu jer ovi nemaju krstenog krilnog igraca, a Nils igra dobro kao spic.

          Ma znam da Bony tesko da ce doci, uzece oni nekoga iz BL, ili Dzeko... I opet si ga Wado nazvao Dzekson, i ja opet pomislih na Martineza iz Porta...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Pa moze i napadaca, Arnaut masina, krilo, poluspic, spic, svejedno je.

            Volim da ga zovem Dzekson jbg, a pominjao se i tvoj Jackson iz Porta, mada on po meni nije realan. Poznavajuci Porto, trazice sigurno barem 30 miliona, a ne verujem da bi Dortmund dao na primer te pare za njega, umesto da dovedu Edina ili eventualno Arnauta i Diouf-a.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Upravo tako, bez 30m brat Martinez ne ide odatle...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Prvo onaj Austrijanac Weimann(ne znam kako se cita) je krilo koji sigurno nece biti medju prvim opcijama za dovodjenje, barem kada su krilni igraci u pitanju.Siguran sam da ce prvo pokusati sa par igraca, ne ocekujem da ce se Dortmund puno razbacivati na leto+sve pare koje dobiju od Levandovskog ce se uracunati u taj budzet za transfere.Ocekujem napadaca(Dzeko), krilo kao i rezervu za Smelcera.Santana je ove sezone sakupio finu minutazu, mozda ipak odluci da ostane na kraju sezone.I ako se bude imalo para vise bih voleo da se dovede back-up za Pisceka(zato sto Klop nema poverenje u Kirha) nego zamenu za Dzeka posto mi se cini da ako se dovede Diuf kao drugi napadac to ce biti bacanje para.Valjda znate kakav tretman ima prvi napadac kod Klopa, a kakav drugi.Samo pogledajte prethodne dve sezone i sve ce vam biti jasno po tom pitanju.

                Zamalo da izbaksuzirate to polufinale, prokleti bili...

                Covek koji je spasio vece, mec koji cu sigurno pamtiti do kraja zivota.

                Comment


                • Freiburg klub koji ponovo pokazuje da uz malo para i puno truda sve je moguce. Ukoliko zadrze ova tri boda sto je veoma izgledno izjednacice se sa Schalkeom koji ima sutra tezak mec protiv Leverkusena, sto znaci da i Liga sampiona nije daleko. Tesko da ce izdrzati, ali koliko se trude sve je moguce.

                  U srijedu igraju 1/2 finale kupa protiv Stuttgarta, kakva sezona za ekipu koju su svrstavali u one koje ce se boriti za opstanak.

                  Comment


                  • AHHA , Dortmund ovako nabrijan ce ovima zabiti dvocifren broj golova danas vjerovatno ..

                    Gundo majstor 2 , Gotze 2 , i jednom se obrukao , fulio bas smijesno
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Hoce da zabiju 10 kad vec mali Bayern ne moze
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Koliko su Bajern i Dortmund dominantni jbt pa ovo nije humano! Ja mislim da realno sve mogu sa po 5 razlike da dobiju
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Imao sam juce sta da kazem povodom derbija koji su igrali Salke i Leverkuzen, ali sam hteo da sacekam danasnja dva meca kako bih dobio kompletniju sliku.
                          Prvo pre svega Kuzen me je razocarao sa svojim postupkom kod prvog gola.Nakon vazdusnog duela Marike i Kislinga, napadac Salkea je lezao na zemlji dok su igraci Kuzena nastavili akciju i dali gol nakon centarsuta.Bas su postupili nesportski u toj situaciji i fala Bogu da im se to vratilo na jos gori nacin.Utakmica je obilovala sansama, bio je pravi praznik fudbala.U jednoj situaciji Draksler je izbacio iz ravnoteze dvojicu defanzivaca Kuzena i to bih izdvojio kao potez prvog poluvremena koji nazalost nije krunisan golom.Leno je vratio domacine u zivot sa svojom nesigurnom odbranom, a odmah na loptu je dotrcao Puki.Vrhunac svega je penal za Leverkuzen Toprak jeste malo odgurnuo Pukija, ali je Finac tako treatralno pao da je stoper gostiju dobio direktan crveni karton.Jedino sto kvari konacni utisak su sudije, tacnije Grafe koji zna s vremena na vreme bas da donosi cudne odluke.Sve u sve bodom bi trebalo vise da budu zadovoljni Salkea, jer su pokazali da imaju karakter.Bilo bi bas sledecih 5 utakmica pogubno po njih da su juce izgubili.Sa druge strane Leverkuzen je zadrzao 4 boda prednosti i ne verujem da ce to trece mesto ispustiti do kraja sampionata.

                          29 kolo nam je donelo par odgovora.Puno ekipa je u prolecnom delu sezone podbacilo, ne igraju ni priblizno dobro kao sto su jesenas.Tu pre svega mislim na Majnc i Frankfurt od kojih sam ocekivao barem da ce zadrzati trenutne pozicije.Bas zbog tih slabih rezultata, pad za njih je bio neminovan i sada su dosli u situaciju da jedni(Majnc) zaostaju tri boda za sestim mestom koje donosi LE(a mozda i sedmo u zavisnosti od ishoda meca polufinala Kupa Stutgart-Frajburg) dok drugi koji su mnogi videli da bi mogli cak i da priprete Leverkuzenu za trece mesto sada bas na toj sestoj poziciji.Jedna stvar postaje sigurna, a to je da ce Frajburg najverovatnije igrati Evropu, oni su ti koji su najvise profitirali od rezultata svojih rivala i mogli bi cak i da se bore za cetvrto mesto.To ce puno zavisiti od Salkeovih rezultata, a ako pobede Stutgart u sredu najverovatnije ce obezbediti Evropu posto Volfzburg ni u ludilu ne moze da pobedi Bajern na Alijanc Areni.Barem ne ovakav Bajern.Hanover je isto posutao u prethodna dva kola, u sledecem kolu im dolazi Bajern i posto do sada nisu pokazali konstantnost ne verujem da ce ove sezone igrati LE.Gledajuci raspored glavnu rec bi trebalo da vode HSV(zbog lakseg rasporeda u odnosu na ostale) i Frankfurt dok ce drugi morati da cekaju na kikseve tih timova.Nijedan tim ne pokazuje konstantnost i ne moze da veze dve pobede u nizu, a pod tim mislim na ekipe ispod Frajbruga, pa tako ni u naredna 2-3 kola necemo moci sa sigurnoscu reci ko ce igrati LE.I sto se tice cetvrtog mesta treba reci da Salke u poslednjem kolu gostuje Frajburgu, tako da bi im pobeda legla ko budali samar i to ni manje ni vise nego nad ekipom koju su nedavno pretekli na tabeli i koja im je bila glavni konkurent za cetvrto mesto za kojem su zaostajali do nedavno.Zna se u Nemackoj ko je sampion, ko vicesampion kao i ko se seli u Cvajtu, ali nas u preostalih pet kola ocekuje borba za cetvrto mesto,za LE kao i za opstanak.Pa ko voli, nek izvoli.

                          Comment


                          • Posto nemaju svoju temu, evo ovde.



                            Proslava 60. rodjendana Dynamo Dresden-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ilkay Gündogan: Dortmund have conceded 0.86 goals per Bundesliga game with Gündogan starting this season, compared to 2.29 without him
                              ....
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Vise puta sam naglasavao da nije isto igrati bez njega i sa njim.Vecina poraza koja su se desila u ovoj sezoni ili kiksevi su bili bas zato sto je on izostajao sa tih meceva.Mislim da jedini poraz Dortmunda u ovoj sezoni, a da je on igrao je kada ih je Bajern pobedio u Kupu.Nadam se da ce uskoro produziti ugovor posto mu istice 2015 godine, mada u njegovom slucaju se manje plasim da ce napustiti Dortmund kao Kagava ili sada Levandovski zato sto je ''Nemac''.

                                Comment

                                Working...
                                X