Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Grojter Firt je golom Klausa protiv Majnca u gostima dosao do prve pobjede u Bundesligi


    Pravo prenosa derbija su sigurno prodali nekoj lokalnoj televiziji za dobre pare...Ja sam se nadao da ce ES prenositi

    Comment


    • #47
      Solidan Dortmund u prvom poluvremenu, ne moze Nurnberg nista da uradi. Neverovatno da je do sada pao samo jedan gol.

      EDIT: Jbt, iz prve sanse gol primili.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        Mocni Kuba za 1-1.

        A, ambiciozni Hoffenheim, gubi kuci od Frankfurt-a 2-0.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • #49
          Strasni Hoffenheim prima jos jednom 4 gola haha

          Ovaj Babbel je definitivno najgori trener u Bundesu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #50
            Werder pobedio Hamburg-a sa 2-0, a ovaj debil sto sudi Dortmund-u treba u zatvor ici. Koliko je lik retardiran, ja ne verujem.

            Schalke i Leverkusen upisali takodje prve pobede u novoj sezoni.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #51
              Nista danas nisam gledao zbog biciklizma ali mi je iz nekih rezultata sve jasno

              Hofenhajm se ocigledno raspada,HSV i dalje po starom(milo mi je sto je Verder pobijedio),Leverkuzen i Salke ocekivano a Dortmund se spotakao vec u drugom kolu.Prebacivao sam na Dortmund povremeno i uhvatio sam oba gola i onu sutinu Kela

              Comment


              • #52
                Poneo Vize prokletstvo sa sobom.HOfenhajm primio 6 golova, a Verder samo 2.

                Verder je dobro odigrao danas.HSV se drzao dobro tokom prvih 45 minuta, toliko je igrao i Badelj posto nije mogao da izdzri vise.Jiracek je jedno vreme hramljao, pa sam pomislio u sebi da im je Magat uvalio pokvarenu robu.
                Verder je iskoristio greske HSV-a, prvo Aogo nije video gde je Petersen i nije izbio loptu da bi mu ovaj brzo uzeo loptu i naravno da je Aogo bio zatecen i sapleo ga.To je bio drugi dosudjen jedanaesterac za Verder, prvi mi je bio sumnjiv.U pocetku mi se ucinilo da je Elija napravio dobru varku tako da nista nije ostalo Brumi nego da ga faulira, mada iz drugog ugla se cinilo da se bacio na zemlju pre nego sto je doslo do kontakta.Sudija nije mogao to videti.Hunt je sutirao i drugi penal gde je bio precizniji.Adler je bio i tu blizu da je skine.Drugi gol Verdera je usledio nakon sto je Jiracek nedaleko od kaznenog prostora izgubio loptu zato sto su ga 2-3 igraca Verdera okruzila, a nije bio svestan toga i nakon pasa Hunta ka Petersenu nasao se sam pred Adlerom i kroz noge mu proturio loptu za vodjstvo Verdera od 2.Ono sto mi se svidelo u igri Verdera je da su stalno vrsili presing, Arnautovic je jurcao i u napadu i u odbrani.Stalno su uklizavali, cak i kad je HSV imao napad 2 na 2 nisu iskoristili zato sto su se odbrambeni igraci dobro postavljali ili su imali dobar tajming za uklizavanje.To ranije nisam video.I Milic se proslavio, imao jednu odlicnu intervenciju kada je Rudnevs pucao ka golu, a niko ga nije ometao.Ubedljivo najbolji igrac meca je Rene Adler, sta je sve skidao.Najzasluzniji je to sto se Verder u drugom poluvremenu nije odlepio jos vise.U Verderu bih pohvalio Petersena, Junuzovica, Hunta i Arnautovica.Ako ovako nastave mozda bi mogli da se dokopaju mesta koje vodi u Evropu.

                Da vidimo kako ce za dve nedelje igrati na teskom gostovanju u Hanoveru koji dugo nije porazen na svom terenu.

                Comment


                • #53
                  Slusam sad sta je sve prezivjela Fortuna Dizeldorf Huan Arango ponovo potvrdjuje da je zlo od igraca E vala ga mora utrpati do kraja

                  Gledao sam onaj skraceni pregled tokom poluvremena.Onaj muto Kisling opet promasio i moguce i nemoguce

                  Comment


                  • #54
                    Mrtvi Volfzburg gubi od Hanovera na svom terenu.I to jos Hanover igra bez Abdelauea i Smidebaha koji su na klupi, a Felipe nije ni u protokolu.
                    Eto sta ti se desi kada stavis dva kepeca u veznom redu(Sefer i Zosue).Bolje bi bilo da se Magat uozbilji i da ubaci Tresa inace ovako ce prolaziti ubuduce.Meni je to neverovatno kako te odjednom iznenade igraci Volfzburga kao u proslom kolu protiv Stutgarta, a ubrzo posle toga razocaraju kao protiv Hanovera.


                    Tacno cu se ubiti ako Hanover ponovo izbori Evropu, a Verder ga izduva.

                    Comment


                    • #55
                      Mocni Hannover 4

                      Sta rade ovima hahahhahaha
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #56
                        Pa koliko ja znam Hanover nije menjao sastav,dok je Magat kupio 4-5 "pojacanja"

                        Comment


                        • #57
                          Koji potop, sunce ti?

                          Sto kaze komentator(Igor Mladenovic), Husti deli lopte ko Maradona.4 asistencije i dva gola Zobieha i jedan gol Haguija i Andreasena.Valjda nece vrteti Selasija, kao sto danas vrti Fagnera u sledecem kolu kada igraju sa Verderom.

                          Ovo nisam ni mogao sanjati da ce se tako poigravati sa njima, a ne gledam bas puno tekmu.

                          Comment


                          • #58
                            Gledao sam prvih pola sata-40 minuta...utukao ih je Hanover.Volfzburg nista nije napravio za to vrijeme.Magata ne volim nikako..mozda i najodvratniji lik u Bundesligi pa se uvijek radujem kad ih neko unisti.
                            Milo mi je zbog Hanovera jer su mi bas fina ekipa i volio bi da i ove sezone izbore Evropu Ali bi volio i da Verder ne izduva

                            Comment


                            • #59
                              Kakva samo velemajstorija od strane Harnika, nema šta majstorski je poklopi iz voleja

                              Trpaj Bavarce.......

                              Comment


                              • #60
                                Ovi kao da im otvoreno kazu da mogu da im daju gol kad 'oce... Pa kako 2 za sekundu Sunce ti?
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X