Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jiracek za 4 miliona presao u HSV.Mislim da su tu uracunati i bonusi, ali cisto sumnjam da ce to Magat dobiti.Sutra dolazi i Badelj, bolji dani za HSV?
    Sutra ce da se ozvanici prelaz Martineza u Bajern.U prevodu Volfzburg ce ga izduvati za Benata koji ce najverovatnije pojacati Bilbao.Barem tako stvari stoje.
    Sve su prilike da ce Lakic da predje u Seltik, sto znaci da ce Magat dovesti jos jednog napadaca.
    Isak Vorsah ce svoju karijeru, kako stvari stoje, nastaviri u Red Bulu iz Salcburga.
    Ocekuje se da Mikael Rensing potpise za Leverkuzen.

    Ode li Papadopulos, onda ce da dovedu Jana Kirhofa iz Majnca.Svabe znaju sta je najbolje za njih, iskalkulisace najbolju varijantu i shvatice sta je za njih najisplativije.

    Comment


    • #32
      Ukoliko danas Javi potpise za Bayern to mi se cini ko kljucno pojacanje Bayern-a za skidanje Borussie sa trona u Njemackoj. Borussia izgleda odlicno, nije nista slabija od prosle godine, ali je Bayern dosta jaci nego prosle sezone.

      Comment


      • #33
        Jel se Gomez oporavio, sta je s njim?
        sigpic

        Comment


        • #34
          Prvo su rekli da ce njegova pauza biti 6 mjeseci, pa su rekli da ce se dosta brze vratit, ali nisu precizirali za koliko je tacan povratak.

          Comment


          • #35
            Javi potpisao. Rekordan transfer od 40M i svakako sada Bayern djeluje mnogo ozbiljnije. Borussiji sigurno nece biti lako ove sezone u pohodu ka odbrani prvaka.

            Spoiler


            Jel se meni cini ili je u pozadini grb Primere?

            edit: poznat je i broj koji ce nositi na dresu (8)
            sigpic

            Comment


            • #36
              Javi Martinez je jedan od najjacih na svijetu na svojoj poziciji,a moze igrat i stopera.Igrac kakav je Bayern-u sigurno falio,fantasticno pojacanje...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #37
                Bajern je jednostavno nedostizan sto se poslovanja tice.Covjek moze samo da im se pokloni.

                Comment


                • #38
                  Schalke pregovara sa Barsom oko pozajmice Afellay-a.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #39
                    Takodje se interesuju za Daglasa iz Tventea.
                    Volfzburg se okrenuo Sisoku iz Tuluza, posto je Magat izgubio stpljenje sa Benatom.
                    Sada je glavna tema u Nemackoj potencijalni prelazak van der Varta u HSV, nakon sto je Dembele doveden u Totenhem.

                    Za mene licno, Bajern je prvi favorit za osvajanje LS.Za razliku od prosle sezone sada imaju jaku klupu.Ocekujem da Timoscuk uskoro napusti Bajern.
                    Gomez se vraca za 2-3 nedelje.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Takodje se interesuju za Daglasa iz Tventea.
                      Volfzburg se okrenuo Sisoku iz Tuluza, posto je Magat izgubio stpljenje sa Benatom.
                      Sada je glavna tema u Nemackoj potencijalni prelazak van der Varta u HSV, nakon sto je Dembele doveden u Totenhem.

                      Za mene licno, Bajern je prvi favorit za osvajanje LS.Za razliku od prosle sezone sada imaju jaku klupu.Ocekujem da Timoscuk uskoro napusti Bajern.
                      Gomez se vraca za 2-3 nedelje.
                      Сисоко, фул појачање, погодак право у центар

                      Што се Бајерна тиче и ЛШ, тешко, али да су међу фаворитима, јесу...ја ценим да ће Јуанјтед ово године доста да уради у ЛШ, имам неки зајебан осећај, а за кога навија не бих ни да поменем

                      Comment


                      • #41
                        Salke dovodi Afelaja na pozajmicu, a prodaje Hurada Spartaku iz Moskve.Salke ce za njega dobiti 4,5 miliona evra.Sto se tice Afelaja sigurno nece igrati na levoj strani gde konkurisu Draksler i Barneta i posto je Farfan povredjen i Obasi nije izgleda jos spreman igrace na desnoj strani.Moguce da su na duzem roku ostali bez Farfana, on moze i da igra desetku.Bolje se sluzi desnom nogom.Salke je odradio dobar posao, jos kad bi doveli kreativca.
                        I najbitnija vest, Papadopulos ostaje.

                        U Volfzburgu nista novo povodom dolaska Sisoka ili Benata, ali po svemu sudeci ostace bez Dezage i Lakica.Dezaga bi mogao da ode samo za 2,5 miliona evra.Crni Magate sta to radis, barem dva puta vredi, a ti ni mozes ni 4 miliona izvuci.Seltik hoce da pozajmi Lakica i izgleda da ce Magat dovesti pojacanje i u veznom redu i u napadu do sutra.

                        Hofenhajm ostaje sigurno bez Isaka Vorsaha koji je na medicinskim pregledima u Salcburgu.Ne znam koliko ce dobiti za njega.Od bitnijih igraca ocekuje se da odu Brefhajd i Babel.Brefhajd je za sada najblizi Tventeu, dok za Babela postoji vise opcija:Fiorentina, VBA, Trabzonspor i Olimpijakos.

                        Pored moguceg dolaska van der Varta, izgleda da su zagrizli i za Valerija Bozinova.Stvarno ne znam sta ce im on.Rekao bih da ce to biti pozajmica.

                        Comment


                        • #42
                          Dejagah bi trebao do kraja dana da potpise za Fulham,cijena nesto oko 2 miliona

                          Odlican izbor je napravio Afellay

                          Last edited by AK47; 31-08-12, 15:40.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #43
                            Одличан избор је направио Шалке, овако потврђују мојун причу да могу бити фаворити из сенке

                            Comment


                            • #44
                              Afelay ce da se uklopi u Schalke samo tako.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Da pocnem od zreba.
                                Generalan utisak je da su Svabe posle dobro, barem sto se tice timova koji su bili u prva dva sesira.U LS Bajern ce proci rutinski, Salke ima velike sanse da zavrsi iza Arsenala kao drugoplasirani.Imaju mnogo vise iskustva na evropskim utakmicama za razliku od njihovih ''komsija'' i ne verujem da ce biti kanta za punjenje.Lose po njih je sto odmah u prvom kolu gostuju Olimpijakosu koji je nepredvidiv.Dortmund izvukao Real i Siti, ali bez obzira na to verujem da uz isti pristup kao protiv Bajerna mogu iscupati koji bod favoritima, a mozda iznenade.Uci ce rasterecnije nego inace, bez veceg pritiska posto ne ocekuje nemacka javnost da prodju.Bice u tom pogledu u prednosti u odnosu na Siti.Puno toga ce odrediti njihov prvi mec sa Ajaksom koji dolazi u prvom kolu na Vestfalen.

                                Sto se tice LE, Stutgart i Leverkuzen dobili lagane grupe i sramotno bi bilo da ne zavrse prvi u grupi.Mozda se desi koji kiks, ali verujem da prvo mesto njima nece doci pod znakom pitanja.Hanover izvukao najlaksi moguci tim iz prvog sesira, holandski Tvente, i izvukli pored njih Levante i Helsingburg.Jos se mogu dokopati prvog mesta.Meni je neverovatno koliko oni imaju srece , a to puno fali Menhengladbahu.Igrace protiv Marseja i Menhengladbaha i to je druga grupa po jacini.Ako ponove igru kao u revansu protiv Kijevljana mogli bi da prirede koje iznenadjenje.Mislim da su im vece sanse protiv Marseja nego protiv Fenerbahcea.Sve u svemu, realno je ocekivati da ce sest timova prezimiti Evropu, od toga dva u LS(Bajern i Salke), a cetiri u LE(Dortmund, Leverkuzen, Stutgart, Hanover).

                                A sada transferi.Cudi me da niko ovde nije spomenuo transfer van der Varta u HSV.
                                Od vecih transfera, Hofenhajm je dobio 4 miliona za Vorsaha, a Volfzburg samo 2,5 miliona za Dezagu.Pored njega Magat se na godinu dana otarasio Pekarika i Ohsa.Sada ima 35 igraca, od toga 7 stopera i 7 defanzivnih vezni, a recimo da je odlaskom Dezage u deficitu na krilnim pozicijama.
                                Ocekivao sam da ce dovesti Sisoka u veznom redu, kad ono nista.U zavisnosti kako ekipa bude odigrala jesenji deo sezone, tako ce trositi u januaru.Zanimljivo je to da su ovaj prelazni rok zavrsili u plusu.
                                Jesil potpisao za Liverpul i to za neku sicu, rekao bih da ce tamo imati vecu minutazu nego u Leverkuzenu.
                                Posto je dosao Afelaj u Salke, Hurado je pozajmljen Spartaku iz Moskve.Edua su pozajmili Grojterfitu.Babel nakon sto je raskinuo ugovor sa Hofenhajmom, potpisao je za Ajaks.Pored Babela i Vorsaha, napustio ih je Brefhajd na godinu dana.Branice boje Tventea.
                                Juki Ocu zavrsio u Venlu i ako bude pruzao partije kao na OI, brzo ce ih on napustiti.

                                U Eurosportu (bez obzira ko odlucuje) pokazuju da su NEANDERTALCI kada vec trecu godinu zaredom nisu u stanju shvatiti vaznost utakmica u ovom takmicenju. Na stranu to sto je BVB prvak, ali se odluciti za prijenos utakmice izmedju Nürnberga i BVB-a, a po strani ostaviti susret izmedju Werdera i HSV-a mogu samo NEANDERTALCI:

                                Ne prenositi utakmicu koja ima ogromnu historiju, utakmicu koja vazi za top 3 susreta Bundeslige svih vremena, utakmicu koja je odigrana najvise puta u historiji Bundeslige, utakmicu koja nosi tenzije i medju navijacima i igracima itd itd. Sva sreca pa je BVB prvak, jer me ne bi cudilo da ovi NEANDERTALCI npr. rade prenos Bayern - Augsburg i ako se u istom terminu igra utakmica izmedju BVB-a i Schalke-a.
                                Prekopirano sa drugog foruma.
                                Potpisujem!
                                Ja kako sam razumeo francuski Eurosport bira mec koji ce da prenosi, a ostali se tu nista ne pitaju.
                                Jebes strimove i derbi, odoh ja na Strand.

                                Comment

                                Working...
                                X