Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam na preseke mec Augzburg-HSV i cini mi se posto je HSV-ova odbrana i veceras bila na visini zadatka, a i napad je druga prica.Tacno se vidi koliko ekipi pre svega znaci VdV i da su svi dobili na samopuzdanju.Od svih timova, ja mislim da jedino oni mogu ugroziti Ajntraht pod uslovom da ovima ne opadne drasticno forma.U najgorem slucaju mislim da ce izboriti LE pod uslovom da ih povrede zaobidju.VdV i Badelj su veoma bitni srafovi u veznom redu, peti pogodak za Sona i ako ovako nastavi cisto sumnjam da ce i sledece sezone ostati u HSV-u.Kao i uvek standardno dobar je bio Adler za kojeg mogu reci da brani u zivotnoj formi.I ako ovako nastavi lako bi Nojer mogao da izgubi mesto startnog golmana u Elfu.Protiv Bajerna cemo videti na cemu su, ali sam i na pocetku sezone naglasio da ako oni stegnu odbranu da bi mogli da se bore za najvise pozicije, a to upravo rade.Nakon loseg starta, od utakmice sa Dortmundom na 6 mecevas su primili 5 gola, a retko kojoj ekipi uspe da primi manje od jednog gola po mecu.


    Problem je bio ocigledno u Magatu, nije kupovao kvalitetno nego kvantitativno.Od kada je peodao Dzeku bas je lose kupovao, da se bilo koji menadzer u BL nasao sa tim parama, pa borili bi se za vrh.Uz to Magat je veoma temperamentan, stalno ulazi u sukobe sa igracima i ne treba da cudi sto recimo Tres, Kjaer i jos neki su grejali klupu.
    Last edited by Ricma; 26-10-12, 22:37.

    Comment


    • HSV je sinoc odigrao dobro,ali su imali srece jer nije ni Augzburg bio bezopasan.Svakako se vidi napredak u ekipi a pogotovo u odbrani.Vesterman se izgleda dozvao pameti (kakvih je on kikseva imao u poslednje vrijeme majko mila a uvijek sam ga gotivio).On i Mansijen su se konacno ukapirali

      Comment


      • Basio sad oko da vidim kako igra Dortmund i verovali ili ne pada sneg u Frajburgu.Drugo poluvreme se mora pogledati.

        Ne znam kako je na drugim terenima, ali nesto nema golova.


        Edit:Mesar Barton udaljio de Jonga od terena do kraja godine.Koje sranje!
        Last edited by Ricma; 27-10-12, 15:22.

        Comment


        • Nakon duzeg vremena odigram kaldionicu i padne snijeg Utakmica Frajburg-Dortmund je mnogo spora(zbog terena) a Frajburg je u prvom bio ozbiljniji...imali su par dobrih sansi i mogli su do gola(jednom su pogodili stativu).Malo se i sudija pogubio pa je bilo komicnih situacija

          Comment


          • Dade ga Subotic glavom
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Vidi sto su Vukovi progledali odlaskom one dijabole,vode 4:1

              Schalke isto poveo,Farfan ga zabio
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Lijepo proslavise odlazak Magata


                Dortmund je u drugom igrao kako smo i navikli Mnogo brze se igralo u drugom i Dortmund je zasluzeno pobijedio.

                Comment


                • Konacno prva pobeda na gostovanju u ovoj sezoni.Bio je i red.Kakav je bio teren odlican rezultat i cini mi se da je samo ovde padao sneg kada se pogledaju svi danasnji bundesligaski mecevi.Vreme je da se sada napravi serija pobeda, a i rivali koji dolaze nisu sa vrha.Jedini tezak mec pre Bajerna je gostovanje Majncu, mada sam siguran da ce oni uskoro uci u seriju losih rezultata.Previse je za njih ovo peto mesto.Samo da se odlepe od HSV-a, Majnca i ostalih pratioca u narednih par kola kako bi se lakse disalo.Za tri dana igraju Kup protiv Alena koji igra u Cvajti i valjalo bi Klop da 2-3 igraca posto slede mecevi sa Stutgartom kom se treba osvetiti za proslosezonske sokove, pa mec sa Realom koji bi nam mogao dati odgovor na pitanje da li se mogu boriti za prvo mesto.Na kraju utakmice je Dortmund mogao slaviti i ubedljivije.

                  Pohvalio bih danas najvise Vajdenfelera i Subotica.Prvi je spasio Dortmunda izjednacenja, a Subotic je posle skinuo zicer loptu Gedeu.Za smesan faul je dobio zuti, jer ja nisam ni video da je bilo kontakta u toj situaciji.Da napomenem da je Alen u istoj regiji gde i Frajburg, pa mozda i u utorak Dortmund doceka sneg.

                  Salke se provukao, vidi se da su danas jedva smogli snage da pobede Nirnberg nakon dve teske utakmice.Posto im dolazi drugoligas Sendhauzen na Veltins Areni i mogao bi i Stivens malo promesati sastav, jer tesko da ce ekipa moci da nastavi u ovom pobednickom ritmu.Sendhauzen za razliku od Alena se nalazi u donjem delu tabele tik iznad zabranjene zone.Draksler je danas malo vise igrao nego sto je protiv Arsenala i bas na njegovu asistenciju je Farfan dao gol.

                  Definitivno je iznenadjenje dana pobeda Volfzburga.Kjaer je igrao u prvoj postavi, a Dost se od prvog kola ponovo upisao u listu strelaca i to dvaput.Otpustanje Magata je bas prijalo ekipi, videcemo gde ce biti u sledecih par kola, ali mogli bi oni da se prikljuce sredini tabele ako nastave sa danasnjom igrom.Igrace koje je ubacio Kostner su opravdali njegovo poverenje, Kjaer je gospodario u odbrani, Hasebe asistirao kod jednog gola, a i Zosue je pruzio jednu od boljih partija.Jos par korekcija da se izvrsi i bice oni daleko od borbe za opstanak.

                  Comment


                  • HAHAHHAH

                    Kakav gol Aranga, kakav majstor jebo te , i kakav preokret Gladbacha , bravo


                    Hajde Bayern jos go , ima vremena ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Niko ni da spomene da moj brat Vedad OPET svojim golom rjesava utakmicu,as preveliki
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Arango ne zna ruzan gol zabiti . Bayern mora do kraja zabiti, bolji su. Samo da ovaj Mandzukic ludi ne dobije crveni.

                        Danas se Vedo nije cuo 85 minuta i onda nebeski skok i gol .....

                        Comment


                        • Mocni Leverkusen, tako je bre.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ja ne znam kako ovaj Sam ne igra u prvoj , on je meni najbolji igrac kluba uz Castra ..
                            Bili su problemi s povredom i sve to , ali i dalje je na klupi ,valjda se vrati u startnih 11 !
                            Prekida se Bayernov niz .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Oduzmes Bajernu Riberija i eto ti neizvesnog prvenstva.
                              Mene jedino sto interesuje je da Bajern ne obori Dortmundov rekord po broju poena i nista drugo.Dortmund ce smanjiti razliku, ali doci ce i njima los period, da ne pominjem sto ce Evropu igrati na prolece.Ali moguce da ce razlika pasti na 5-6 poena do 17 kola.Salke ima teska gostovanja i ne verujem da ce moci da odrze korak za Bajernom, mozda ih Dortmund pretekne po broju bodova do kraja sezone.A i Ajntraht krenuo da gubi bodove, nadam se da ce ih HSV, Bajer i ostali smanjiti jos vise tu razliku.

                              Hanover je konacno izgubio na svom terenu.OLE!


                              Sledece nedelje je vreme za osvetu.

                              Comment


                              • Нека ми опросте навијачи Бајерна и људи који су се кадии на исти, али драго ми је што је исти напокон поражен, нисам навикао да немачка ига буде овко већ рано решена, увек је постојала нека неизвесност до самог краја (мада онај Бајерн са Лука Тонијем, је исто шамарао редно првих сезона), те су овим поразом, прво доказали да нису непобедиви, друго закували мало првенство, прилази им Шалке на свега -4 (и даље то није мала разлика), а надам се и да ће Борусија прићи озбиљније кроз које коло, јер то су једине две екипе које реално могу да угрозе Баварце колико тоико у борби за врх, ја искрено не видим ниједан озбиљан клуб поред наведених. Идемо Шааааалке

                                Comment

                                Working...
                                X