Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce je sve doslo realno.Danas se za svaki mec moze reci da je neizvjestan.Jedva cekam Hanover-B.Dortmund...

    Comment


    • Kakva golcina Aranga!!!

      Comment


      • IDe mi na zivce kako se Hanover provlaci, ponovo ih gol u poslednjim minutima spasava poraza.Kolko su imali nenormlanu kolicinu srece kod datog gola.Na kraju to ispade i asistencija Ja Konana koji je hteo da sutne makazicama da bi se lopta nasla srecno kod Dijufa.Dortmund je u prvom poluvremenu bio mnogo bolji rival u Hanover je skoro, pa bio bez ikakve izgledne prilike.Od njih smo nesto konkretnije videli tek nakon sto su primili gol.Dobro su ih Gece i Blazikovski odradili na malom prostoru i posle Levandovskom je samo preostala da ugura tu loptu koju mu je servirao Blazikovski.Nazalost Poljak se u nekoj od narednih akcija povredio i morao je napustiti teren i nemam ideju koliko ce morati da odsustvuje.To nije bio kraj Dortmundovim pehovima, Humels nije mogao da nastavi, a po meni je on bio jedan od slabijih karika u prvom poluvremenu.Mislim da tu povredu vuce vec neko vreme i da je ona glavni razlog njegovih slabijih partija u ovoj sezoni.Diuf pre nego sto je postigao gol, imao je bas nevidjenu sansu.Nakon pasa Slaudrafa on je uklizao i mogao je da posalje loptu gde je hteo, on je tako zakacio da je isla prema levoj stativi, a tu je bas bio Vajdenfeler koji je danas bio na visini zadatka.Bio je slab u prethodnih par kola, ali je veceras spasio ekipu poraza.Dortmund ce puno zaliti za propustenim prilikama koje su redjali u drugom poluvremenu, mogli su to mnogo ranije resiti na kraju je Hanover dosao do izjednacenja zasluzeno jer su oni bili ti koji su u drugom poluvremenu imali inicijativu, da bi Borusija s vremena na vreme pretila.Ja sam razocaran, jer sam ocekivao da ce Dortmund kazniti Slomkinu preofanzivnu formaciju kada je uveo Abdelauea umesto Pinta.Morace jednom da se ovo vrati Hanoveru, stalno pizdim kada vidim kako se provlace i kako produzavaju njihov niz nepobedivosti na domacem terenu, a tako malo fali da se to prekine.Do sada su Dortmund i Salke bili najblizi tome.

        U sledecem kolu igraju protiv Salkea na svom terenu i ne sumnjam da ce to dobiti, najveci njihov problem je ocigledno u poslednje vreme je sto ne umeju da sacuvaju vodjstvo.Tako su prokockali prednost protiv Ajntrahta, a i u poslednjim minutima sse SIti izvukao protiv njih.

        Comment


        • Sutra je fudbalski praznik u Ruru.Trenutno najveci derbi u celoj Nemackoj i nadam se da ce sutra opravdati taj epitet.

          Za domacina nece nastupati Gece, Ovomojela i Blazikovski, dok su Smelcer i Gundogan pod znakom pitanja.Gece je u utorak zadobio povredu tetive zbog koje ga necemo gledati ovog vikenda, ali doktori i Klop se nadaju da ce biti spreman za Real.Bender i Humels su se oporavili od povreda koje su zadobili u mecu sa Hanoverom i bice spreman za ovaj mec.Na suprotnoj strani Papdopulos ce sigurno propustiti mec, Draksler se oporavio od povrede, ali prema recima Stivensa nece zuriti za njim i najverovatnije ce propustiti 89. po redu Revier Derbi.

          Oba tima nakon ovog derbija, ocekuju vazni mecevi u LS.Dortmundu dolazi Real, dok Salke gostuje Arsenalu.

          Navijačima Šalkea biće zabranjeno da unose zastave i transparente na stadion za rurski derbi protiv Borusije Dortmund.
          Utakmica se igra u subotu u okviru osmog kola nemačke Bundeslige.

          Domaćin utakmice, aktuelni nemački šampion Borusija, saopštio je da će gostujućim navijačima biti dopušteno samo nošenje šalova, sešira i replika majica, a da je takva mera doneta nakon što su ekstremne pristalice Šalkea na prošlogodišnjem meču u novembru koristili zabranjena pirotehnička sredstva.

          "Svi drugi navijački instrumenti, kao što su zastave i transparenti neće biti dozvoljeni. Razlog je nedolično ponašanje pojedinih navijačkih grupa Šalkea na poslednjem derbiju u Dortmundu", saopštila je Uprava Borusije iz Dortmunda.
          Evo kako bi mogli izgledati sastavi ekipa.

          Spoiler


          Kakau pokidao ligamente i nece ga biti u stroju do aprila narende godine.Stutgart je u jos vecim problemima.Na drugoj strani u HSV-u povredjeni su van der Vart i Badelj, s tim da kako stvari stoje da ce Hrvat propustiti nedeljni duel sa Stutgartom.



          Zaboravih da ubacim dva promo trailera za Revierderby

          Spoiler
          Last edited by Ricma; 19-10-12, 12:58.

          Comment


          • Zavali ga Affelay Dortmundu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kakav gol Affelay-a, odbrana ga ostavila samog, a Ushida se proseta po desnoj strani kao da je autoput jbt..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Koliko ocajna tekma, ja ne verujem.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Previse igraca fali Dortmundu,ne mogu da se sastave...Schalke skroz kontrolise utakmicu za sada
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Zato ce Subota da ga mune glavom posle kornera, osecam

                    Kako da ga ne da kad je veliki as na klupi reprezentacije a ima recenicu u tunelu ,,Zašto on ide na mesto gde ja uklizavam''

                    Last edited by Condition23; 20-10-12, 15:06.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Veliki Mandzara ga zabio,niz se nastavlja
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Mandzukic bolji od Maria.

                        Bruka kako ce se Bayern prosetati do titule. Gotze sve vise problema sa pvoredama ima.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Mandzukic bolji od Maria.

                          Bruka kako ce se Bayern prosetati do titule. Gotze sve vise problema sa pvoredama ima.
                          I Mandzukic je Mario,ali jeste bolji od Gomeza slazem se
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Hteo sam napisati Super Maria, ali me sramota staviti ovo Super ispred tog teleta, pa eto, ispade Mario.

                            Gomez klupa velikom Mandzukicu, mozda bi ovaj igrao i za Svabe prvu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Pokusao Klop sa zabarskom formacijom, gde je Bender igrao korektora i ta njihova neuigranost u odbrani ih je kostala gola.Kada sam video formaciju mislio sam da ce Groskrojc igrati levog beka posto je ranije igrao, ali ocigledno je da ne zadovoljava te standarde.Bas je desna strana pravila puno problema odbrani Dortmunda zato sto su Perisic i Groskrojc lose saradjivali, kasnije kada je doslo par korekcija i prebacivanje Pisceka na levu stranu, a Bendera na desnu Dortmund je imao veci posed, ali nisu stvrorili nijednu ozbiljnu sansu, da bi Salke jednom pripretio preko Huntelara.Nepovezanost u veznom redu je i glavni razlog zasto Dortmund nije stvorio bitnu sansu, jos kada se uzme u obzir da Gece i Blazikovski ne igraju.Valjda ce biti bolje u drugom poluvremenu.Daj Boze da se Smelcer i Gece oporave u sredu inace ce proci mnogo gore nego danas.

                              Comment


                              • Dizeldorf nije sutnuo na gol a 70 minuta se igra
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X